Home Info Datenschutzerklärung Server statistics Schedule more information Admin login   Versie 3.0.54 
de en fr nl es pt ru hu pl

2021 Guga Ribas Cup

RegioFRA
ClubSelongey Tir Sportif
LocatieSelongey Tir Sportif"'Les Vignoles"
Google maps "STS Selongey", Waze : "STS Selongey"
Datum27.-29.08.2021
Deadline29.02.2020 18:00
Wedstrijd typeIPSC Handgun
Level3
Stages14
Schotenongeveer 270
Geschoten in1 dag
Inschrijvingsgeld90€ (repas chaud 15€) à payer sous 15 jours après l'inscription
Betaling
Prepayment only, within 15 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


Prendre contact avec Marc Poujol : marc poujol.ipsc@gmail.com ou 06 44 77 04 77
IBAN : FR76 1100 6210 4852 1505 7407 212
BIC :AGRIFRPP810


Comments:
Guga Ribas gift loterie draw every day
Statusdefinitief
ContactCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorMarc POUJOL
RangemasterGRANDGERARD Herve
SponsorsGuga Ribas
Aankondiginghtml (Do 18 Mär 2021 13:38:17 CET)
Deelnemerslijsthtml

 Registratie afgesloten
Divisie \ Category  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open19 414744
Standard42 1123783
Production83215204124
Revolver1    1
Classic11  2619
Production Optics24  9437
PCC17 25630
Som1972327334338
FRA309
SUI10
GER9
BEL3
BRA2
GBR1
MON1
ITA1
NZL1
RUS1
presidentsmedals5
presidentsmedals10

Squad 1Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 2Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Chi-viet Ho vietFRAProduction OpticsOverall1green Jerome CzykajloFRAOpenOverall
2green Michel GardacciFRAStandardOverall2green Sergio FigoliFRAStandardSuperSenior
3green David AugugliaroFRAPCCOverall3green Gilles GuintoliFRAOpenOverall
4green Younes BassimFRAStandardOverall4green Vincent JamaultFRAStandardSenior
5green Maud GuillaumeFRAStandardLady5green Jean-Christophe FoucritFRAStandardSenior
6green Valentin BailletFRAOpenOverall6green Cyril FavreFRAPCCOverall
7green Jean-François BailletFRAStandardOverall7green Christine FavreFRAStandardLady
8green Damien GrienenbergerFRAStandardOverall8green Stephanie ChattonFRAProductionLady
9green Pascal DagornoFRAProduction OpticsSenior   
10green Stéphane BisiouFRAStandardOverall   
11red Hervé ClouetFRAStandardSuperSenior   
      
Squad 3Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 4Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Henry ThomasFRAClassicOverall1green Jean-Luc LuisiFRAProductionOverall
2green Guillaume LegrandFRAProductionOverall2green Claudio ManoBRAProductionSuperSenior
3green Christian LeleuFRAOpenSenior3green Artur XimenesSUIProductionOverall
4green Steve PerrussonFRAProductionOverall4green Nicolas HumilierFRAProductionSuperSenior
5green Gilles RiedleFRAStandardSenior5green Jean françois AndréFRAProduction OpticsSuperSenior
6green Yannick SamsonFRAStandardOverall6green Laurent BrusonFRAProductionSuperSenior
7green Roberto GalimbertiITAPCCOverall7green Nicolas LeretrifFRAProductionOverall
8green Herve PoinsotFRAStandardSenior8green Bertrand HorlavilleFRAStandardOverall
9green Igor TempezFRAProductionOverall9red Gael RaynaudFRAProductionOverall
   10red Flavien MarandetFRAProductionOverall
      

Squad 5Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 6Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Jerome PoiretFRAPCCOverall1green Pascal BrulteyFRAStandardSenior
2green Patrick BeltchevFRAProductionOverall2green Claudia FrickerSUIProductionLady
3green Laurent De chesseFRAPCCOverall3green Marco MoserSUIProduction OpticsOverall
4green Jeremy GrotinoFRAPCCOverall4green Adrien HartmannFRAProductionOverall
5green Jean Francois PellegriniFRAOpenSuperSenior5green Jb MartialFRAProductionOverall
6green Thierry VincentFRAStandardOverall6green Benoit CazenaveFRAStandardOverall
7green Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall7green Philippe GibertFRAOpenSuperSenior
8green Laetitia NohetFRAStandardLady8green Eric WeissFRAStandardSenior
9green Anne FournierFRAStandardLady   
10green Eric LegalFRAOpenSenior   
      
Squad 7Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 8Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Cedric RaynaudFRAStandardOverall1green Alain BusserFRAProductionOverall
2green Cyril CachFRAProduction OpticsOverall2green André PoliceFRAStandardOverall
3green Didier MoineFRAProduction OpticsOverall3green Céline BusserFRAProductionLady
4green Édouard DemachyFRAProductionOverall4green William JolyFRAProductionOverall
5green Kevin BuissonFRAProductionOverall5green Tilak SinhaFRAProductionOverall
6green Daniel BottignoleSUIOpenOverall6green Richard LesaintFRAProductionOverall
7green Didier MallardFRAStandardSuperSenior7green Antony AgrinierFRAStandardOverall
8green Jean michel DemanetFRAPCCSenior8green Tarik HannacheFRAProductionOverall
9green Laurent BurgadaFRAProductionSenior9green Rudy JouetFRAClassicSuperSenior
10green Luc BurgadaFRAProduction OpticsOverall10green Laetitia DaguenelFRAProductionLady
      
Squad 9Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 10Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Christian WiprächtigerSUIStandardOverall1green Pascal FluryFRAClassicOverall
2green Franz RöösliSUIStandardSenior2green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior
3green Dominic MeierSUIOpenSenior3green Francois VichardFRAStandardOverall
4green Serge CartierFRAStandardSenior4green Gérard MarcillacFRAClassicSuperSenior
5green Armin TervingGERProductionSenior5green Christophe LothFRAStandardOverall
6green Luis SondereggerSUIStandardOverall6green Jonathan HoennerFRAStandardOverall
7green Cornelius BebberGERProduction OpticsSuperSenior7green Tony HirouxFRAProduction OpticsSenior
8green Arnaud BellatFRAPCCOverall8green Olivier ClemençonFRAProduction OpticsOverall
9green Christophe HernandezFRAStandardOverall9green Christophe SappaFRAPCCOverall
10green Frederic KarbichFRAStandardOverall10green Philippe MorenaFRAStandardSenior
      

Squad 11Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 12Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Joey MuckensturmFRAProductionOverall1green Yannick ChristFRAOpenOverall
2green Arnaud DaguerreFRAProductionOverall2green Philippe FriedrichFRAProductionOverall
3green Jerome AbelyFRAProductionOverall3green Olivier WackFRAOpenOverall
4green Pierre JulliardFRAProduction OpticsOverall4green Benvenuto RossiFRAProductionSenior
5green Cedric PonsFRAProductionOverall5green Eric RothFRAProduction OpticsSenior
6green Andrea SacchettiFRAOpenOverall6green Benjamin GaertnerFRAStandardOverall
7green Stephane FebvreFRAStandardOverall7green Laurent HuguetFRAProductionSenior
8green Jean-François AuburtinFRAProduction OpticsOverall8green Guillaume MasFRAProductionOverall
   9green Bertrand HeckmannFRAProductionSenior
   10green Emilio CominottiFRAStandardSenior
      
Squad 13Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 14Zaterdag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Miguel CoutinhoFRAProductionOverall1green Victor BrunFRAProductionOverall
2green Dominique JondrevilleFRAProductionSuperSenior2green Samuel FeratFRAProduction OpticsOverall
3green Feti ToskuSUIOpenSenior3green Eric GrosperrinFRAStandardSenior
4green Ludovic MarabeufFRAProductionOverall4green Guillaume MarieFRAProductionOverall
5green Didier AgrinierFRAOpenSuperSenior5green Jean louis BoucautFRAPCCSuperSenior
6green Baptiste JazetFRAProductionJunior6green Julien CurieFRAProductionOverall
7green Narin SteinerSUIOpenLady7green Pamela GrosperrinFRAProductionLady
8green Alain RiedlingerFRAOpenSenior8green Christophe BanfiFRAProductionSenior
9green Aurélien BouéFRAOpenOverall9green Christian GroelFRAProductionOverall
   10green Pierre HardyFRAProductionOverall
      

Squad 15Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 16Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green André MerlierFRAOpenSuperSenior1green Pierre TurbilFRAStandardOverall
2green Ingrid JEAN-BAPTISTEFRAProductionLady2green Jean Guy BécretFRAClassicOverall
3green Fabien RibesFRAProduction OpticsOverall3green Xavier LamoiseFRARevolverOverall
4green Sylvie VizcayaFRAProductionLady4green Sebastien LouvierFRAStandardOverall
5green Camille BrocardFRAStandardOverall5green Milovan StanojevicFRAStandardOverall
6green Paul LeclairFRAStandardOverall6green Xavier MilletFRAProductionOverall
7green Arne LentzGERProduction OpticsOverall7green Mickael VulinFRAProductionOverall
8green Claudia RemekGEROpenLady8green Franck PlessyFRAProductionOverall
9green Lukasz StyraGERProductionOverall9green Sergey PushkarevRUSClassicSenior
10red Cynthia MecheliFRAProductionLady   
      
Squad 17Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 18Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Hervé SanchezFRAStandardSenior1green Philippe ChenavierFRAProductionOverall
2green Fabrice SablonFRAProductionOverall2green Naomi KernMONStandardLady
3green Isabelle NabucetFRAStandardLady3green Patrick BaculardFRAStandardOverall
4green Stanislas PotockiFRAProductionSenior4green Mathieu DumainFRAPCCOverall
5green Regine DieboltFRAStandardLady5green David GauthierFRAStandardOverall
6green Thomas DieboltFRAStandardSenior6green Alexis DiezFRAProductionOverall
7green Muriel Marty - RenouxFRAPCCLady7green Nico DuchampFRAStandardOverall
8green Gilles RenouxFRAPCCSuperSenior8green Earl WilliamsonGBRStandardOverall
9red Julien BoitFRAClassicOverall9green Aurélien BonnardeauFRAProductionOverall
10red Siegfried WillmesFRAProduction OpticsOverall10green Simon FleuriotFRAStandardOverall
      
Squad 19Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 20Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Pierre MeunierFRAProductionOverall1green Robin BohainFRAProduction OpticsOverall
2green Julien VincentFRAClassicOverall2green Jean-Luc BohainFRAProduction OpticsOverall
3green Remy DevilleFRAOpenOverall3green Florian MarchalFRAPCCOverall
4green Christophe LouisFRAProductionOverall4green Thomas SoulardFRAOpenOverall
5green Oriane BaeselFRAStandardLady5green Stephane CrouzetFRAProductionSenior
6green Jacques DevilleFRAOpenSuperSenior6green Nicolas GuilmartFRAProductionOverall
7green Georges DazziFRAClassicSuperSenior7green Laurent CoupeFRAProduction OpticsOverall
8green Maxime AndriveauFRAProductionOverall8green Thierry ObriotFRAOpenSuperSenior
9green Marc HernandezFRAOpenOverall9green Francois FigaFRAOpenOverall
10green Augusto Sérgio de Oliveira RibasBRAProduction OpticsSenior10green Roberto CifuentesFRAClassicOverall
      
Squad 21Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 22Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Anthime FerrieuFRAProductionOverall1green Jan FischelsGERProductionOverall
2green Jean TardiFRAProductionOverall2green Michel EvesqueFRAProduction OpticsSuperSenior
3green Christophe LouroFRAStandardOverall3green Daniel BalesiFRAOpenSuperSenior
4green Antoine PlaitFRAProduction OpticsSenior4green Olivier FernandesFRAProduction OpticsOverall
5green Allan GuardiniFRAProduction OpticsOverall5green Edouard NiuboFRAPCCSenior
6green Anne BeauvilliersFRAProductionLady6green Freddy MariaFRAOpenSenior
7green Philippe GIBERT2FRAPCCSuperSenior7green Vincent CardoenFRAStandardOverall
8green Karsten BeckerGERPCCSuperSenior8green Christophe AlazardFRAPCCOverall
9green Pierre ChadelatFRAProductionSenior9green Philippe QuintinBELStandardSuperSenior
10green Guillaume WaillFRAProductionSenior   
      
Squad 23Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 24Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Richard IngramNZLProduction OpticsSenior1green Hugues JournauxFRAProductionOverall
2green Philippe CoquelleFRAClassicSenior2green Aurélie ClémentFRAProductionLady
3green Guillaume DutheyFRAProductionOverall3green Tibor VassFRAProduction OpticsOverall
4green Pascal LefebvreFRAProductionSenior4green Cosmin SalacFRAProductionOverall
5green Thomas QuemounFRAProductionOverall5green Fabrice ColnatFRAStandardSenior
6green Cathy JacquelinFRAOpenLady6green Nicolas RigletFRAClassicOverall
7green Didier MALLARD 2FRAPCCSuperSenior7green Olivier Melis-GranvalFRAStandardSenior
8green Maurice NguyenFRAProductionOverall8green Jean-Luc ThomasFRAStandardSenior
9green Claude KoenigFRAProductionSenior9green Philippe MercierFRAStandardSenior
10green Jocelyn PetitFRAProduction OpticsSenior10green Nicolas BergamascoFRAProductionOverall
      
Squad 25Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 26Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Marc BedrossianFRAProductionOverall1green Margaux NyczFRAStandardLady
2green Jérémy SakhounFRAStandardOverall2green Philipp KurzeGERStandardOverall
3green Gautier DebaudreFRAProductionOverall3green Oliiver FeltFRAStandardSenior
4green Philippe RougeFRAPCCSenior4green Baptiste FeltFRAProductionJunior
5green Fg MarienfeldtFRAClassicOverall5green Laurent TourretteFRAProductionOverall
6green Christophe UjevicFRAProductionSenior6green Nicolas NouarFRAPCCOverall
7green Jean luc AielloFRAOpenSenior7green Axel WandenabieleFRAProductionOverall
8green Franck DutriauxFRAStandardSenior8green Christophe MatheronFRAProductionOverall
9green Jonathan GendryFRAProductionOverall9green Dominic RaphozFRAProductionOverall
10red Marie Claude DenoyellesFRAProductionLady10red Morgan DenoyellesFRAProductionOverall
      
Squad 27Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0Squad 28Zondag 08:00hStartplaatsen: 8, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Dominique AmaroFRAProductionOverall1green Philippe PenalverFRAStandardSenior
2green Mathieu VouteFRAProduction OpticsOverall2green Cédric RigaudyFRAOpenOverall
3green Jean-Francois MasseronFRAOpenSenior3green Philippe MeleyFRAProductionOverall
4green Stefan BarrillonFRAProductionOverall4green Thibault DelannoyFRAProductionOverall
5green Emile ObriotFRAProductionOverall5green Remi GougisFRAPCCOverall
6green Julian JunemanFRAProductionOverall6green Jean luc DesagneauxFRAOpenSenior
7green Nicolas DinulovicFRAProductionOverall7green David VasquezFRAStandardOverall
8green Louis GuichardFRAProductionOverall8green Sebastien ArmendarizFRAProductionOverall
9green Bertrand BoittiauxFRAClassicOverall9green Julie BoutinFRAStandardLady
   10green Hervé BoutinFRAProductionSenior
      

Squad 29Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 30Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Pierre GerardFRAClassicOverall1green Philippe StecklerFRAStandardSuperSenior
2green Thierry SanceauFRAProductionLady2green Stéphane FontanesiFRAProduction OpticsOverall
3green Sylvie FrancquembergueFRAProductionLady3green Pascal EschenbrennerFRAOpenSenior
4green Helene TournierFRAPCCLady4green Hervé RangoleFRAProduction OpticsOverall
5green Pascal TournierFRAPCCOverall5green Jean Paul MullerFRAClassicSuperSenior
      
Squad 31Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 32Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Jacques MaionFRAPCCSenior1green Mathieu GibassierFRAProductionOverall
2green John FourréFRAProductionOverall2green Marilyn WalleFRAProductionLady
3green Marc PoujolFRAStandardOverall3green Sébastien WalleFRAProductionOverall
4green Laurent GaultFRAOpenSenior4green Antoine BersuatFRAProductionOverall
5green Laurent BouchotFRAOpenOverall   
6green Laurent OcchiniFRAProductionOverall   
      
Squad 33Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 4Squad 34Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1   1green Sylvain PivoteauFRAProductionSenior
2   2green Emmanuel BourgeoisFRAProductionOverall
3   3green Ralph GeldreichFRAProduction OpticsSenior
4   4green Laurent BauduretFRAOpenOverall
   5green Quentin OrsatFRAProductionOverall
   6green Sébastien ManninoFRAProductionOverall
   7green Herve MarillierFRAProductionOverall
   8green Alexis DescampsFRAOpenOverall
      
Squad 35Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 36Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Philippe JobardFRAClassicSuperSenior1green Valentin DujourFRAProductionOverall
2green Gérard CouraultFRAClassicSuperSenior2green Jean Michel DiasFRAProductionSenior
3green Gérard RaclotFRAOpenSenior3green Philippe AmandjulesFRAStandardSuperSenior
4green Pauline BesanconFRAOpenLady4green Jean-Pierre BrissetFRAPCCSuperSenior
5green Tristan Turchi-JourniatFRAOpenOverall5green Maxime AubertFRAPCCOverall
6green Bruno DormoyFRAProductionSenior   
      
Squad 37Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 38Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Herbert ZimmermannGERStandardSenior1green Robert MonturyFRAPCCOverall
2green Michel HuetFRAPCCSenior2green Jerome MoschiettiFRAClassicOverall
3green Michel ManchingFRAStandardSenior3green Ludovic GuyonFRAOpenOverall
4green Nicolas SeguinFRAOpenOverall4green Anaïs MoreyFRAProductionLady
5green Jean Pierre FradezFRAProduction OpticsOverall5green Claude GautheronFRAProductionOverall
   6green Sebastien MagaudFRAProduction OpticsOverall
      
Squad 39Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 40Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Hervé GrandgérardFRAProduction OpticsSenior1green Frédéric FortinFRAStandardOverall
2green Xavier CandelierFRAProduction OpticsOverall2green Cesard Mei GarinoFRAStandardSuperSenior
3green Henri AfriatFRAProductionOverall3green Duc Phung TruongFRAStandardSenior
4green Frédéric DuchesneFRAProductionSenior4green Philippe SofiaFRAProductionSenior
   5green Olivier SanchezFRAStandardOverall
      
Squad 41Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0Squad 42Prematch Friday 09:00hStartplaatsen: 4, Vrij: 0
Nr.NaamRegioDivisieCategoryNr.NaamRegioDivisieCategory
1green Manuela PerrotFRAStandardLady1green Maxime LambertFRAStandardOverall
2green Laurent PerrotFRAPCCOverall2green Bruno HageFRAProduction OpticsSuperSenior
3green Emmanuel MarconnetFRAProductionOverall3green Pierre BrochardBELProductionSenior
4green Antonios ZachariadisBELStandardOverall4green Michel DuboisFRAProductionOverall
5green Philippe NadinFRAOpenSenior   
      
Squad 99wachtlijstStartplaatsen: 0, Vrij: 10
Nr.NaamRegioDivisieCategory
1red Denis AltunaFRAStandardSenior
2red Lenka HorejsiCZEOpenLady
3red Nicolas AubreeFRAProductionSenior
4red Jonathan LhermitteFRAProductionOverall
5red Vincent NestolatFRAOpenOverall
6red Michel NestolatFRAClassicSenior
7red Loic ErathFRAOpenJunior
8red Laurent ErathFRAPCCOverall
9red Andy CanaliFRAStandardOverall
10red Anthony MouchonnetFRAProductionOverall
11red Florentin DamienFRAProduction OpticsOverall
12red Pierre OlombelFRAProduction OpticsOverall
13red Bastien VergobbiFRAProductionOverall
14red Guillaume ReebFRAProductionOverall
15red Jules LambertFRAProductionSuperSenior
16red Anne CollinFRAProduction OpticsLady
17red Fabien MaheoFRAProductionSenior
18red Sandrine LeducFRAProductionLady
19red Nicolas PicardFRAPCCOverall
20red Bertrand PatrzekFRAClassicSenior
21red Christian CutayaFRAStandardOverall
22red Stephane LoctauxFRAStandardSenior
23red Simon MoritzGERProductionOverall
24red Laetitia GrouazelFRAProductionLady
25red David Grouazel9FRAStandardOverall
26red Frédéric LatrayeFRAStandardOverall
27red Nina LehmannGEROpenLady
28red Fabien LeclercqBELStandardOverall
29red Michael BerierFRAStandardOverall
30green Arnaud BoitteFRAProductionOverall
31green Sophie BeldowskiFRAProductionLady
32green Édouard BoixSabataFRAProductionOverall
33green Laurent SoretFRAProductionOverall
34green Cyril AmblardFRAStandardSenior
35green Pierre MaugainFRAProductionOverall
36green Vincent CristoferiFRAStandardOverall
37green Joseph WolanFRAPCCSuperSenior
38red Patrick MorinFRAStandardSuperSenior
39green Nicolas DeldoFRAOpenSuperSenior
40green Martial BrideFRAProductionSenior
   
red: nieuw of onbevestigd of nog niet betaald (38)
green: bevestigd / betaald (340)