Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.51g 
de en fr nl es pt ru hu pl

11th Helmbrechts-Cup 2021

RegionGER
Klub
Miejsce zawodówZum Schützenhaus 17, 95233 Helmbrechts
Termin03.-06.06.2021
Ostateczny termin28.05.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 232
Strzelany w1/2 dnia, (see schedule)
Opłata startowaEUR 95,-
Team zusätzlich: EUR 40,- pro Team
Nach Meldeschluß gilt: Startgeld = Reuegeld!
Keine Startplatzübertragung nach Meldeschluß!
ZapłataKontoinhaber: SBG Helmbrechts
Kreditinstitut: Sparkasse Hochfranken
IBAN: DE75780500000222302580
BIC: BYLADEM1HOF

Verwendungszweck 1: HC20 <Dein Name>

Das Startgeld muß innerhalb von 14 Tagen nach der Anmeldung auf unserem Konto eingegangen sein. Teilnehmer, die nicht fristgerecht bezahlen werden aus der Squad-Liste gestrichen.
Teilnehmer auf der Warteliste bezahlen erst nach Umbuchung ins Match.
Eine Erstattung des Startgeldes bei Nichtteilnahme ist nicht möglich.
Du kannst jedoch nach Absprache (bis zum Meldeschluß)einen Ersatzschützen benennen, welcher für Dich startet.
Statusfinalny
KontaktUllrich Gruschwitz
Dahlienweg 2
95233 Helmbrechts
E-Mail: ipsc.helmbrechts-cup@t-online.de
Tel.: 0160/8401856
MatchdirectorUllrich Gruschwitz (CRO)
RangemasterThomas Sturm (RM), Markus Wohlmuth (RM)
StatsdirectorMarco Scheunert (RO), Bettina John
Komentarze Schedule:
Czwartek Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Czwartek Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Piątek Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Piątek Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Sobota Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Sobota Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Niedziela: Registrierung ab 7:00 Uhr, Match ab 8:00 Uhr

Lunch possible



RO volunteers please report by email to Ullrich Gruschwitz

Facebook
In diesem Kanal erfahrt ihr alle News und Änderungen sofort: Telegram
ogłoszeniepdf (Mi 06 Mai 2020 16:16:05 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Di 17 Nov 2020 13:44:28 CET)
Lista zawodnikówhtml
Lista drużynhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Team
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open734216
Standard19610641
Production40621370
Revolver1 2 3
Classic4 318
Production Optics837220
Suma79184714158
KlasaTeam
Open_Seniorred Keine [1]
Production_Ladyred Unit-Six [1]
Production_Overallred Unit-Six [5]
 red GLADIUS ALPHA [3]
 red Hsv [1]
 red Keine [1]
Production_Seniorred Unit-Six [1]
Standard_Overallred GLADIUS ALPHA [2]
 red Suicide Squad [2]
GER143
AUT7
SUI3
RUS2
NZL1
BEL1
TUR1
presidentsmedals3
presidentsmedals6

Squad 0Niedziela Poniedziałek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Ullrich GruschwitzGERProductionSeniorUnit-Six
2red Joachim HornGERProductionOverallUnit-Six
3red Stefan KöglerGERProductionOverallUnit-Six
  
Squad 1Czwartek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 2Czwartek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Karsten BlechGERProduction OpticsOverall1green Swen KitrbachGERProductionSenior
2green Markus SchröpferGERStandardOverall2green Britt RastGERProductionLady
3green Oliver TrautmannGERStandardOverall3green Andi HasseGERProductionSenior
4green Beate SchwarzGERStandardLady4green Markus KieselGERProductionOverall
5green Oliver WeißGERProductionOverallUnit-Six5green Georgios MarkopoulosGERStandardSenior
6green Thomas BlechGERProductionOverall6green Ralph SzyskaGERProductionSenior
7green Tom HäußlerGERStandardOverall7green Ingo RauthmannGERProductionOverall
8green André BaberskeGEROpenOverall8green Friedrich SchmittingerGERProductionOverall
9green Günther KnausGERRevolverSenior9red René BeckerGERProductionOverallKeine
    
Squad 3Czwartek PołudnieIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Czwartek PołudnieIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Jörg NeumannGERStandardOverall1green Jürgen BraunGERProduction OpticsSenior
2green Jutta BernhardtGERProduction OpticsLady2green Emilia KabatekGERProductionLady
3green Thomas BernhardtGERStandardSenior3green Viola MoserGERProductionLady
4green Armin DittrichGERClassicSuperSenior4green Klaus DillingerGEROpenOverall
5green Gunter AdelhochGERProductionSenior5green Stefan EmmerichGERProductionSenior
6green Frank BundschuhGERProductionOverall6green Karl-Heinz HilbigGERStandardSenior
7green Bernd HirschfelderGERProduction OpticsSenior7green Richard IngramNZLProduction OpticsSenior
8green Thomas GastGERStandardSuperSenior8green Reinhard HandlAUTProductionSenior
9green Steffen HindermannGERProductionOverall9green Michael Paul TheiligGEROpenSeniorKeine
10green Markus HandrichGERProductionSenior10red Manfred KnoblauchGERProductionSenior
11red Sebastian ModesGERProductionOverall11red Gisela KnoblauchGERProductionLady
    12green Manuel BeneckeGERStandardOverall
    
Squad 5Piątek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 6Piątek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Michael SchreinerGERProductionSuperSenior1green Claudia RemekGEROpenLady
2green Ronald EschlerGERProductionSenior2green Arne LentzGERProduction OpticsOverall
3green Norbert ScheifeleGERProduction OpticsSuperSenior3green Rico MammitzschGERProductionOverall
4green Philipp StratmannGERStandardOverall4green Michael HoissGERClassicOverall
5green Hubert KrollGEROpenSuperSenior5green Nina LehmannGEROpenLady
6green Christian StaußGERProductionOverall6green Simon MoritzGERProductionOverall
7green Frank HarnischGERProductionOverall7green Sergey PushkarevRUSClassicSenior
8red Constantin WeißGERProductionOverall8green Artur EcksteinRUSClassicOverall
    
Squad 7Piątek PołudnieIlość miejsc: 11, wolnych: 0Squad 8Piątek PołudnieIlość miejsc: 11, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Diana JobstGERStandardLadyGLADIUS ALPHA1green Thomas WinterGEROpenSenior
2green Danny SchulzeGERProductionOverallGLADIUS ALPHA2green Alexander SchultheißGEROpenOverall
3green Michael R. GeigerGERProductionSeniorGLADIUS ALPHA3green Mustafa yigit EraslanTURStandardOverall
4green Alexander FleischerGERProductionOverall4green Florian LerouxGERStandardOverall
5green Thomas FleischerGERStandardSenior5green Axel LochmannGERStandardOverall
6green Claudia FleischerGERProductionLady6green Peter BreuertGERStandardSuperSenior
7green Florian SchwarzGERProductionSuperSenior7green Michael StrempelGERStandardSuperSenior
8green Toralf RoedigerGERProductionSenior8green Francesco De BenedictisGERStandardSenior
9green Marcel ZeughanGERProductionOverall9green Susanne De BenedictisGERStandardLady
10green Michael HofmannGERProductionOverall10red Ines WeissGERStandardLady
11green Gero VollhardtGERStandardSenior11red Karl BeiterGEROpenSuperSenior
12green Alex ThijsseGERProductionOverallGLADIUS ALPHA12red Axel LeitnerGERProductionSenior
    
Squad 9Sobota RanoIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 10Sobota RanoIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Falko OrtmannGERStandardOverallSuicide Squad1green Markus HuberAUTProductionOverall
2red Gerd GrunerGERStandardOverallSuicide Squad2green Thomas KaufmannAUTProductionOverall
3red Florian FreibergerGERProductionOverallUnit-Six3green Christian LoböckAUTProductionOverall
4green Bernd HopfmannGERStandardSuperSenior4green Mario ChemelliAUTProductionSenior
5green Christian MandelGERProductionOverall5green Michael TürtscherAUTProductionOverall
6green Jens UllrichGERProduction OpticsOverall6green Sven GläserGERProductionOverall
7green Frank WeicheltGERProductionSenior7green Annchen NettelstrothGERStandardLady
8green Alexander RümpeleinGERProduction OpticsOverall8green Maik AschemannGERStandardOverall
9green Uwe PfendertGERRevolverSenior9green David BastGERStandardOverall
    
Squad 11Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0Squad 12Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Christian GeistGERProductionSenior1green Karsten SchletteGEROpenSenior
2green Thomas Ermschel-FehligGERClassicSenior2green Thomas KolweGEROpenOverall
3green Andreas ParknerGEROpenOverall3green Joachim von Der TannGERProductionSenior
4green Heinz DehnGERStandardSuperSenior4green Jürgen FaberGERProductionSenior
5green Jonas UrbanGERStandardOverall5green Christian WillmerGERStandardOverall
6green Roland von BorriesGEROpenOverall6green Axel DumGERClassicOverall
7green Sina EbelingGERProduction OpticsLady7green Carola Siebert-BartholmeiGERProduction OpticsLady
8green Guido LenzGERProduction OpticsSenior8green Stefan MoebsGERProduction OpticsSenior
9green Jochen Dr. AdamGERProductionOverall9green Arno SternGERProductionSuperSenior
10green Patrick HoughtonSUIProductionOverall10green Johannes LohrerGERStandardOverall
11green Michael GeigerGERStandardOverall11green James WalterGERStandardSenior
12red Benjamin GablerGERProductionOverall12green Benjamin BrändleGERProduction OpticsOverall
    13green Ylber HasiGEROpenOverall
    
Squad 13NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 14NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Bernhard WeissenbacherGERClassicOverall1green Yvonne VetterGERStandardLady
2green Horst WolfsgruberAUTStandardSenior2green Markus TrenklerGERProductionOverall
3green Peter HoffmannGERStandardSenior3green Robert SchettSUIOpenSenior
4green Stefan HermannGERProductionOverall4green Tom KronawitterGERRevolverOverall
5green Jochen BauerGERProductionSenior5green Max HungerGERStandardOverallGLADIUS ALPHA
6green Robert KochGERProductionOverall6green Steffen KoenigGERProductionSenior
7green Michael AllardGERProductionOverall7green Jürgen RölleGERProductionOverall
8green Philip von RhodenGERProductionOverall8green Vitalij MelehovGERStandardOverall
9green Thomas TilgnerGERProductionSenior9green Stefan PrestelGERProductionOverall
10green Robert BraunGERProduction OpticsSuperSenior10green Roger GuthSUIProduction OpticsSenior
11green Alexander BeurerGERProduction OpticsOverall11red Dieter KeuppensBELProductionOverallHsv
12red Rainer RuppGERClassicSenior12red Herbert KraftGERStandardSuperSenior
13green Andreas DauphinGERProduction OpticsOverall13red Lisa Mariack-KraftGEROpenLady
    
Squad 15Wtorek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 16Środa 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1red Bettina JohnGERProductionLadyUnit-Six1red Markus WohlmuthGERProduction OpticsSenior
2red Christian DeuberGERProduction OpticsOverall2red Herbert ZimmermannGERStandardSenior
    3red Martin JohnGERProductionOverallUnit-Six
    
Squad 17no money no mail no slotIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
  
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1red Arnold PeterGERStandardSenior
2red Daniel HoferAUTProductionOverall
3red Manfred DraxlerGERProductionOverall
4red Juan Martin KretzSUIProductionOverall
5red Holger KunzmannGERProductionOverall
6red Oliver MatußekGERProductionOverall
7red Illia KolosovGERProductionOverallKeine
8red Stefan DietzGERProductionOverall
9red Tobias GriebelGERProductionOverall
10red Wagner MariusGERProductionOverall
11green Reinwald RohmGERProductionOverallUnit-Six
12red Othmar LehmanGERProductionOverallKeine
13red Schindler RüdigerGEROpenSuperSenior
14red Andreas PfeifferGEROpenOverall
15red Ralf LippertGEROpenSenior
16red Florian KnackGERProductionOverall
17red Othmar LehmannGERProductionOverallKeine
18red Heinz Gallenbach,Dr.GERProduction OpticsSuperSenior
19red Uwe BütauGERProduction OpticsSeniorKeine
20red Holger WeißGERProduction OpticsSeniorUnit-Six
21green Horst P. BeckGEROpenSenior
22red Kristian KampGERStandardSenior
  
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (42)
green: potwierdzone / zapłacone (138)