Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.61a 
de en fr nl es pt ru hu pl

11th Helmbrechts-Cup 2021

RegionGER
Klub
Miejsce zawodówZum Schützenhaus 17, 95233 Helmbrechts
Termin30.09.-03.10.2021
Ostateczny termin23.09.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 232
Strzelany w1/2 dnia, (see schedule)
Opłata startowaEUR 95,-
Team zusätzlich: EUR 40,- pro Team
Nach Meldeschluß gilt: Startgeld = Reuegeld!
Keine Startplatzübertragung nach Meldeschluß!
ZapłataKontoinhaber: SBG Helmbrechts
Kreditinstitut: Sparkasse Hochfranken
IBAN: DE75780500000222302580
BIC: BYLADEM1HOF

Verwendungszweck 1: HC20 <Dein Name>

Das Startgeld muß innerhalb von 14 Tagen nach der Anmeldung auf unserem Konto eingegangen sein. Teilnehmer, die nicht fristgerecht bezahlen werden aus der Squad-Liste gestrichen.
Teilnehmer auf der Warteliste bezahlen erst nach Umbuchung ins Match.
Eine Erstattung des Startgeldes bei Nichtteilnahme ist nicht möglich.
Du kannst jedoch nach Absprache (bis zum Meldeschluß)einen Ersatzschützen benennen, welcher für Dich startet.
Statusfinalny
KontaktUllrich Gruschwitz
Dahlienweg 2
95233 Helmbrechts
E-Mail: ipsc.helmbrechts-cup@t-online.de
Tel.: 0160/8401856
MatchdirectorUllrich Gruschwitz (CRO)
RangemasterThomas Sturm (RM), Markus Wohlmuth (RM)
StatsdirectorMarco Scheunert (RO), Bettina John
Komentarze Schedule:
Czwartek Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Czwartek Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Piątek Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Piątek Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Sobota Rano: Registrierung ab 6:30 Uhr, Match ab 7:30 Uhr
Sobota Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Niedziela: Registrierung ab 7:00 Uhr, Match ab 8:00 Uhr

Lunch possible



RO volunteers please report by email to Ullrich Gruschwitz

Facebook
In diesem Kanal erfahrt ihr alle News und Änderungen sofort: Telegram
ogłoszeniepdf (Mi 06 Mai 2020 16:16:05 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Mo 26 Jul 2021 13:47:16 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Lista drużynhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Team
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open7 26217
Standard19 79641
Production43 318367
Revolver1  2 3
Classic32 117
Production Optics light   1 1
Production Optics8 29221
Suma812144614157
KlasaTeam
Production Optics_Seniorred Unit-Six [1]
Production_Ladyred Unit-Six [1]
Production_Overallred Unit-Six [6]
 red GLADIUS ALPHA [3]
Production_Seniorred Unit-Six [1]
Standard_Overallred GLADIUS ALPHA [3]
 red Suicide Squad [2]
 red IPSC Academy [1]
GER147
SUI4
RUS2
AUT1
NZL1
TUR1
CZE1
presidentsmedals3
presidentsmedals5

Squad 0Niedziela Poniedziałek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 5, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Ullrich GruschwitzGERProductionSeniorUnit-Six
2green Joachim HornGERProductionOverallUnit-Six
3green Stefan KöglerGERProductionOverallUnit-Six
4green Reinwald RohmGERProductionOverallUnit-Six
5red Andreas VogelGERStandardSenior
  
Squad 1Czwartek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 2Czwartek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Karsten BlechGERProduction OpticsOverall1green Swen KitrbachGERProductionSenior
2green Markus SchröpferGERStandardOverall2green Britt RastGERProductionLady
3green Oliver TrautmannGERStandardOverall3green Andi HasseGERProduction OpticsSenior
4green Beate SchwarzGERStandardLady4green Markus KieselGERProductionOverall
5green Oliver WeißGERProductionOverallUnit-Six5green Ralph SzyskaGERProductionSenior
6green Thomas BlechGERProductionOverall6green Ingo RauthmannGERProductionOverall
7green Tom HäußlerGERStandardOverall7green Friedrich SchmittingerGERProductionOverall
8green André BaberskeGEROpenOverall8red Hubert WernerGEROpenOverall
    
Squad 3Czwartek PołudnieIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Czwartek PołudnieIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Jörg NeumannGERStandardOverall1green Klaus DillingerGEROpenOverall
2green Armin DittrichGERClassicSuperSenior2green Stefan EmmerichGERProductionSenior
3green Gunter AdelhochGERProductionSenior3green Karl-Heinz HilbigGERStandardSenior
4green Frank BundschuhGERProductionOverall4green Richard IngramNZLProduction OpticsSenior
5green Bernd HirschfelderGERProduction OpticsSenior5green Reinhard HandlAUTProductionSenior
6green Thomas GastGEROpenSuperSenior6green Michael Paul TheiligGEROpenSenior
7green Markus HandrichGERProductionSenior7green Manfred KnoblauchGERProductionSenior
8green Holger KunzmannGERProductionOverall8green Gisela KnoblauchGERProductionLady
9green Alexander StortzGERProductionOverall9green Manuel BeneckeGERStandardOverall
10green Sebastian ModesGERProductionOverall10green Michael HoissGERClassicOverall
11red Othmar LehmannGERProductionOverall    
    
Squad 5Piątek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 6Piątek RanoIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Michael SchreinerGERProductionSuperSenior1green Sergey PushkarevRUSClassicSenior
2green Ronald EschlerGERProductionSenior2green Artur EcksteinRUSClassicOverall
3green Norbert ScheifeleGERProduction OpticsSuperSenior3green Tobias GriebelGERProductionOverall
4green Christian StaußGERProductionOverall4green Rainer SchmidtGERProduction Optics lightSenior
5red Constantin WeißGERProductionOverall5green Christian BegerGERStandardOverall
6green Benjamin GablerGERProductionOverall6red Dietmar RauerGERStandardSuperSenior
7green Horst P. BeckGEROpenSenior7red Martin GeißlerGERProductionOverall
8red Lars HillerGERProduction OpticsOverall8red Michael FaulhaberGERProductionOverall
    
Squad 7Piątek PołudnieIlość miejsc: 11, wolnych: 0Squad 8Piątek PołudnieIlość miejsc: 11, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Diana JobstGERStandardLadyGLADIUS ALPHA1green Thomas WinterGEROpenSenior
2green Danny SchulzeGERProductionOverallGLADIUS ALPHA2green Alexander SchultheißGEROpenOverall
3green Michael R. GeigerGERProductionSeniorGLADIUS ALPHA3green Florian LerouxGERStandardOverall
4green Florian SchwarzGERProductionSuperSenior4green Axel LochmannGERStandardOverall
5green Toralf RoedigerGERProductionSenior5green Peter BreuertGERStandardSuperSenior
6green Marcel ZeughanGERProductionOverall6green Michael StrempelGERStandardSuperSenior
7green Gero VollhardtGERStandardSenior7green Francesco De BenedictisGERStandardSenior
8green Alex ThijsseGERProductionOverallGLADIUS ALPHA8green Susanne De BenedictisGERStandardLady
9green Mustafa yigit EraslanTURStandardOverall9green Ines WeissGERStandardLady
10green Marius WagnerGERProductionOverall10green Karl BeiterGEROpenSuperSenior
11green Ralf LippertGEROpenSenior11green Axel LeitnerGERProductionSenior
    
Squad 9Sobota RanoIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 10Sobota RanoIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Falko OrtmannGERStandardOverallSuicide Squad1green Sven GläserGERProductionOverall
2red Gerd GrunerGERStandardOverallSuicide Squad2green Annchen NettelstrothGERStandardLady
3green Florian FreibergerGERProductionOverallUnit-Six3green Maik AschemannGERStandardOverall
4green Christian MandelGERProductionOverall4green Oliver MatußekGERProductionOverall
5green Jens UllrichGERProduction OpticsOverall5green Illia KolosovGERProductionOverall
6green Frank WeicheltGERProductionSenior6green Holger WeißGERProduction OpticsSeniorUnit-Six
7green Alexander RümpeleinGERProduction OpticsOverall7red Michael KahlGERStandardOverall
8green Uwe PfendertGERRevolverSenior8red Nic KahlGERClassicJunior
9green Günther KnausGERRevolverSenior9red Timo KahlGERClassicJunior
10red Dominik BauerGERProductionOverall    
    
Squad 11Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0Squad 12Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Christian GeistGERProductionSenior1green Karsten SchletteGEROpenSenior
2green Thomas Ermschel-FehligGERProduction OpticsSenior2green Thomas KolweGEROpenOverall
3green Andreas ParknerGEROpenOverall3green Joachim von Der TannGERProductionSenior
4green Heinz DehnGERStandardSuperSenior4green Axel DumGERClassicOverall
5green Jonas UrbanGERStandardOverall5green Carola Siebert-BartholmeiGERProduction OpticsLady
6green Sina EbelingGERProduction OpticsLady6green Stefan MoebsGERProduction OpticsSenior
7green Guido LenzGERProduction OpticsSenior7green Arno SternGERProductionSuperSenior
8green Jochen Dr. AdamGERProductionOverall8green James WalterGERStandardSenior
9green Patrick HoughtonSUIProductionOverall9green Benjamin BrändleGERProduction OpticsOverall
10green Michael GeigerGERStandardOverall10green Ylber HasiGEROpenOverall
11green Kristian KampGERStandardSenior11green Michael HofmannGERProductionOverall
12red Jakub ŠnebergerCZEStandardOverallIPSC Academy12green Juan Martin KretzSUIProductionOverall
    
Squad 13NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 14NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Peter HoffmannGERStandardSenior1green Yvonne VetterGERStandardLady
2green Stefan HermannGERProductionOverall2green Markus TrenklerGERProductionOverall
3green Jochen BauerGERProductionSenior3green Robert SchettSUIOpenSenior
4green Robert KochGERProductionOverall4green Tom KronawitterGERRevolverOverall
5green Michael AllardGERProductionOverall5green Max HungerGERStandardOverallGLADIUS ALPHA
6green Philip von RhodenGERProductionOverall6green Steffen KoenigGERProductionSenior
7green Thomas TilgnerGERProductionSenior7green Jürgen RölleGERProductionOverall
8green Robert BraunGERProduction OpticsSuperSenior8green Vitalij MelehovGERStandardOverall
9green Alexander BeurerGERProduction OpticsOverall9green Stefan PrestelGERProductionOverall
10green Andreas DauphinGERProduction OpticsOverall10green Roger GuthSUIProduction OpticsSenior
11green Florian KnackGERProductionOverall11green Herbert KraftGERStandardSuperSenior
12green Claudia RemekGEROpenLady12green Lisa Mariack-KraftGEROpenLady
13green Arne LentzGERProduction OpticsSenior13green Klaus GrafGERStandardSenior
14green Georgios MarkopoulosGERStandardSenior14red Sascha KrämerGERStandardOverall
    15red Jens DrachslerGERProductionOverall
    16red Yasmin EberleinGERStandardLadyGLADIUS ALPHA
    
Squad 15Wtorek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 16Środa 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Bettina JohnGERProductionLadyUnit-Six1green Markus WohlmuthGERStandardSuperSenior
2green Christian DeuberGERProduction OpticsOverall2green Martin JohnGERProductionOverallUnit-Six
    
Squad 17no money no mail no slotIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
  
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1red Dirk HartmannGERProductionOverall
2red Dirk SchippmannGEROpenSenior
  
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (19)
green: potwierdzone / zapłacone (140)