Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.6 
de en fr nl es pt ru hu pl

1st "Silver City" Cup

RegionGER
Klub
BDS-Schützen SG Gersfeld e.V.
Miejsce zawodówRommerser Straße 32
36129 Gersfeld (Rhön)
Termin19.-21.11.2021
Ostateczny termin01.11.2021 21:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów8-9
Liczba strzałówapprox. xxx
Strzelany w0,5 dnia
Opłata startowa50,- €
ROs und Helfer: 25€ (im Prematch)
ZapłataÜberweisung:
BDS-Schützen Gersfeld e.V.
IBAN: DE11 8306 5408 0004 9109 58
BIC: GENODEF1SLR

Verwendungszweck: SSC21

PayPal: bds@sg-gersfeld.de
Bitte "Geld an Freunde senden" auswählen, da sonst Gebühren anfallen.

Zahlbar innerhalb von 14 Tagen nach Anmeldung.
Warteliste: Zahlung bitte erst nach Umbuchung ins Match.
Eine Erstattung bei Nichtteilnahme ist leider nicht möglich, es kann aber ein Ersatzschütze benannt werden.
Statusfinalny
KontaktDominik Schmidt
Kerzeller Str. 21
36119 Neuhof
E-Mail: d.schmidt@sg-gersfeld.de
Tel.: 0151/18501666
MatchdirectorPeter Hoffmann (RO), Frank Schmidt
RangemasterThomas Sturm (RM)
StatsdirectorDominik Schmidt, Marco Scheunert (RO)
Komentarze
Harmonogram
Piątek
Prematch
ab 07:00 Uhr Anmeldung
ab 08:00 Uhr Schießgebinn
(Tylko RO / pomocnicy)
Sobota
Squad 1+2
ab 07:00 Uhr Anmeldung
ab 08:00 Uhr Schießbeginn
Sobota
Squad 3+4
ab 12:00 Uhr Anmeldung
ab 13:00 Uhr Schießbeginn
Niedziela
Squad 5+6
ab 07:00 Uhr Anmeldung
ab 08:00 Uhr Schießbeginn
im Anschluss: Siegerehrung

Wir bieten:
  • Mittagessen & Snacks
  • Stellplatz für Wohnmobil/Zelt
  • Außentoiletten und Duschen

ogłoszeniehtml (Mi 22 Sep 2021 10:32:53 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Di 21 Sep 2021 08:37:11 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open5 4 9
Standard614213
Production2717 35
Revolver  2 2
ProductionOptic525 12
Suma43422271
GER71

Squad 0Piątek 08:00 (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 16, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Dominik SchmidtGERProductionOverall
2green Thomas WinklerGERProductionSenior
3green Peter HoffmannGERStandardSenior
4green Ullrich GruschwitzGERProductionSenior
5green Florian FreibergerGERProductionOverall
6green Marco ScheunertGERProductionOverall
7red Thomas SturmGERStandardSenior
8green Frank SchmidtGERProductionSenior
9green Matthias MüllerGERProductionOverall
10   
11   
12   
13   
14   
15   
16   
   
Squad 1Sobota Morgen 08:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 2Sobota Morgen 08:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gero BergerGERProductionOverall1green Dirk ThornagelGERStandardSenior
2green Volker Ott-EngelmannGERStandardSuperSenior2green Axel LachmannGERProductionOverall
3green Andy HasseGERProductionOpticSenior3green Marcus HeimannGERProductionOverall
4green Tom MeissnerGEROpenSenior4green Stefan DietzGERProductionOverall
5green Stephan KarlGERProductionOverall5green Sven WilhelmGERProductionOpticOverall
6green Dirk SchippmannGEROpenSenior6green Stefan TrautvetterGERProductionOpticSenior
7green Betty ThornagelGERStandardLady7green Kilian AbertGERProductionOverall
8red Sebastian WinklerGERProductionOverall8green Ralf StöhrGERProductionOverall
      
Squad 3Sobota Mittag 13:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Sobota Mittag 13:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Timo SelzamGERProductionOverall1green Eckhard ScharfGERProductionSenior
2green Julian StahlGEROpenOverall2green Dirk VohwinkelGERProductionSenior
3green Andre KellermannGERStandardOverall3green Heiko HannenbergGERProductionOverall
4green Bernd LandgrafGEROpenSenior4green Günter NitschGERProductionOpticSenior
5green Tinka KellermannGERProductionOpticLady5green Michael ChristGEROpenOverall
6green Heiko GlatterGERRevolverSenior6green Andre NiebergallGERProductionOverall
7green Knut MannelGEROpenOverall7green Noemi NiebergallGERProductionLady
8green Alexander DubielGERProductionOpticOverall8green Markus EichlerGERProductionOverall
9green Sven WachterGERProductionOverall9green Michael SchäferGERStandardOverall
10green Ingo HauckGERProductionSenior10green Alexander KinzelGERProductionOverall
11green Manuel BeneckeGERStandardOverall   
      
Squad 5Niedziela 08:00Ilość miejsc: 12, wolnych: 0Squad 6Niedziela 08:00Ilość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jens LischkeGERProductionOverall1green Björn BöhlkeGERStandardOverall
2green Markus SchneiderGERProductionOpticOverall2green Manuel SchäferGERStandardOverall
3green Marco KirchnerGERProductionOverall3green Bernd WiessnerGERStandardSuperSenior
4green Alex WischniakGERProductionOverall4green Jochen TürkGERStandardSenior
5green Mike ZimmermannGERProductionSenior5green Alexander PilzGERProductionOverall
6green Steffen GroßkopfGERRevolverSenior6green Andreas LenzGERProductionOpticSenior
7green Markus SitzmannGERStandardOverall7green Michael KeifenheimGERProductionOpticOverall
8green Michael KernGERProductionOverall8green Arthur PetriGEROpenSenior
9green Christoph KorbGERProductionOverall9green Nadine SchmidtGERProductionOpticLady
10green Florian KeßlerGERProductionOpticOverall10green Normen SchmidtGERProductionOverall
11green Sergej KraßGERProductionOpticSenior11green Markus SchindewolfGEROpenOverall
12green Gabriel BaraliaGEROpenOverall12green Sebastian BirkelGERProductionOverall
   13green Dominik BauerGERProductionOverall
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Tim HandzelGERProductionOverall
2red Jörg NeumannGERProductionOpticOverall
3red Jens UllrichGERProductionOpticOverall
4red Michael EilersGERProductionOpticSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (6)
green: potwierdzone / zapłacone (69)