Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

1st PSC Challenge 2021

RegionGER
Klub
PSC GmbH, Uwe Lange, Webergasse 3, 09111 Chemnitz, uwe.lange@psc-event.de, +49=371/909500
Miejsce zawodówMittlerer Weg 11
76661 Philippsburg
Termin30.-31.10.2021
Ostateczny termin30.09.2021 and deadline of payment
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów7
Liczba strzałówca. 200
Strzelany w1 dzień
Opłata startowaEUR 80,00
ZapłataNur per Vorkasse bis zum 30.09.2021

PSC GmbH
IBAN: DE12 7013 0800 0002 2325 02
BIC: GENODEF1M06

Startgeld ist Reuegeld!

Startplätze sind ohne vorherige Absprache nicht übertragbar.

Nach 30.09.2021 erfolgt keine Startgeld Rückzahlung.

ROs und Helfer melden sich beim Matchdirektor Harold Ruzanji match@psc-event.de.

Die Schützen verpflichten sich während des Matches beim Aufbau/Abkleben der Ziele zu helfen.

Statusfinalny
KontaktHarold Ruzanji
Sternengasse 11
76275 Ettlingen
E-Mail: harold.ruzanji@mac-esw.de
Tel.: 0172/3459222
MatchdirectorHarold Ruzanji
RangemasterUwe Lange
Statsdirectoroffen
ogłoszeniehtml (Mi 28 Jul 2021 08:30:46 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSumInsgesamt
Open513110 
Standard2326637 
Production31313350 
Revolver   11 
Classic1 1 2 
Production Optics17112838 
Produktionsoptik    11
Suma77735191391
GER139

Squad 1Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 2Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Michael AltmaierGERProductionOverall1green Alexander SchultheißGEROpenOverall
2red Lutz FießerGERProductionSuperSenior2red Axel LochmannGERStandardOverall
3red Karl HörerGERProduction OpticsSuperSenior3green Andre KellermannGERStandardOverall
4red Thorsten JergGEROpenSenior4red Wolfgang GoetzGERProductionSuperSenior
5red Wolfgang KühnGEROpenSenior5red Julian StahlGEROpenOverall
6red Florian LerouxGERStandardOverall6green Tinka KellermannGERProduction OpticsLady
7red Uwe MohrGERStandardSuperSenior7red Illia KolosovGERProductionOverall
8red Werner SchäfferGERStandardSuperSenior8green Eckhard ScharfGERProductionSenior
9red Olaf von EßenGERProductionSenior9red Claus ReichertGERProduction OpticsSenior
10red Christian ZuberGERProductionSenior10red Hanno NofkinGERStandardSenior
      
Squad 3Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Michael ScholppGERStandardOverall1red Christian JungkindGERProduction OpticsOverall
2red Ralf EckardtGERStandardOverall2red Manuel WagnerGERStandardOverall
3green Christof WisslerGERProduction OpticsOverall3red Florian LakasGERProduction OpticsOverall
4red Ralf SchmidtGERProduction OpticsSenior4red Patrick DuryGERStandardOverall
5red Steffen PflügnerGERProduction OpticsSenior5green Max AlbrechtGERProduction OpticsSenior
6green Franz PeterGERStandardSuperSenior6red Sebastian HofGERProductionOverall
7red Jan PflugradtGERProductionSenior7red Markus BeckerGERProductionOverall
8green Wolfgang ReiherGERStandardSenior8green Tobias RückertGERStandardOverall
9green Viktor RufGERStandardOverall9red Roland HalmGERProduktionsoptikInsgesamt
10red Robert StüberGERStandardOverall10red Hans-Joachim SagemannGERProductionOverall
      

Squad 5Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 6Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christoph SchorrGERProductionOverall1red Sebastian JahnkeGERStandardOverall
2red Jennifer StobbeGERProductionLady2green Jörg LangnerGERProduction OpticsSenior
3red Markus StobbeGERProductionSenior3red Martin RuppGERStandardOverall
4red Lucas-Janosch ReissGERProduction OpticsOverall4red Sarah KoppGERProductionLady
5red Maximillian IppendorfGERProductionOverall5red Marco WiedwaldGERProductionSenior
6red Andre NiebergallGERProductionOverall6red Jessica BaabGERStandardLady
7red Mathias KlumpGERStandardOverall7green Roland GeßlerGERProductionOverall
8green Christopher EckertGERStandardOverall8red André KunzGERProduction OpticsSenior
9red Tobias RiemannGERStandardOverall9red Zoltan RaczGERStandardOverall
10green Manuel WeinbrechtGERProduction OpticsOverall10   
      

Squad 7Sobota 09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 8Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Johannes Erik SauerGERStandardOverall1red Timo BaldGERProduction OpticsOverall
2red Manuel KripplGERStandardOverall2red Walter BeckGERProduction OpticsSuperSenior
3red Franziska LeypoldtGERProductionLady3red Gunnar FesslerGERStandardSenior
4green Manfred ReschGERProductionSenior4red Nils KnausGERStandardSenior
5red Robin LeypoldtGERProduction OpticsOverall5red Herbert KraftGEROpenSuperSenior
6red Simon MingramGERProductionOverall6red Daniel KraftGERProductionOverall
7red Ralf MayerGERProduction OpticsSenior7red Lisa Mariack-KraftGEROpenLady
8green Heinrich GaiserGERProduction OpticsSenior8red Peter SchönerGERProduction OpticsSuperSenior
9green Peter UberigGERProduction OpticsSuperSenior9red Michael WallrabensteinGERProductionSenior
10red Lutz HolzGERStandardSenior10red Andreas FösserGERClassicSenior
      

Squad 9Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 10Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Jürgen WonnayGERStandardSuperSenior1red Stefan BergerGEROpenOverall
2green Jochen VoßköhlerGERProductionOverall2red Andrey SergeevGERProduction OpticsOverall
3green Gerd BartellGERStandardSuperSenior3red Harry GrafGERProduction OpticsSuperSenior
4red Sven ReitlerGERProductionOverall4red Sebastian WeikGERProduction OpticsOverall
5red Sven JansenGERStandardOverall5red Rolf SpraulGERStandardOverall
6red Sven SosnikGERStandardOverall6green Arno GranerGERStandardSenior
7red Markus MeierGERProductionOverall7red Christopher GehrigGERProduction OpticsOverall
8red Norman StraubGERProductionOverall8red Marcel GlaserGEROpenOverall
9red Mathias PlankGERProductionOverall9red Michael LazareGERProductionOverall
10red Marcel KühnGERClassicOverall10red Rafael KellerGERProductionOverall
      

Squad 11Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 12Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Raphael GerkenGERProduction OpticsOverall1green Michael TustGERProductionOverall
2red Fabian GersterGERProduction OpticsOverall2red Jens LischkeGERProductionOverall
3green Marco KeimpGERProduction OpticsSenior3green Jürgen WissmannGERProductionSenior
4red Peter HauptGERProduction OpticsOverall4red Matthias ObländerGERStandardOverall
5red Wolfgang ZieffleGERRevolverSuperSenior5red Fabian KrettGERProductionOverall
6red Christian BegerGERStandardOverall6red Stefan RaupachGERProductionOverall
7green Bastian HörethGERProductionOverall7red Roland HuwaldGERProduction OpticsOverall
8green Jan KisslingGERProductionOverall8green Markus MeitrodtGERProductionOverall
9red Tim SöllerGERProductionOverall9green Frederik SappertGERProductionOverall
10red Davon FahnertGERProductionOverall10red Roland BaageGERProduction OpticsSuperSenior
      

Squad 13Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 14Niedziela   09:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Nils NothnagelGERProduction OpticsOverall1green Horst P. BeckGEROpenSenior
2green Erik SchmidtGERProductionOverall2red Helmut BurkhartGERProductionSuperSenior
3red Jörg HABENGERProduction OpticsSuperSenior3red Rita BurkhartGERStandardLady
4red Dirk EberhartGERProductionSenior4red Andreas BulendaGEROpenOverall
5red Sven SchneiderGERProductionOverall5red Volker HambrechtGERStandardSuperSenior
6red Marc KleserGERProductionSenior6green Matthias KraftGERProduction OpticsSenior
7red Jan GorgesGERProductionOverall7red Stefan AllesGERProductionSenior
8red Stefan MöbsGERProduction OpticsSenior8red Mark SimonGERProduction OpticsSenior
9red Dieter BernhardtGERProductionSenior9red Hakan CümbüsGERProduction OpticsSuperSenior
10green Carsten NunoldGERProduction OpticsOverall10red Alexander SchokatzGERProduction OpticsOverall
      

Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas MüllerGERProduction OpticsOverall
2red Klaus FehrerGERProduction OpticsSenior
3red Ralf GötzingerGERStandardSenior
4red Alexander PilzGERProductionOverall
5red Raimund HolznerGERStandardSuperSenior
6red Othmar LehmannGERProductionOverall
7red Hagen KlippelGERProductionSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (115)
green: potwierdzone / zapłacone (31)