Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.7 
de en fr nl es pt ru hu pl

5.11 Cup Germany 2021

RegionGER
KlubOliver Huber
Bahnhofstr. 67
45525 Hattingen
E-mail: oliver-huber@arcor.de
Tel.: 0171/1555855
Miejsce zawodówAltenbergstraße 99a, Düsseldorf
Termin22.-24.10.2021
Ostateczny termin10.11.2020 18:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałów214
Strzelany w1 dzień
Opłata startowaEUR 119,-
Zapłata
Prepayment only by money transfer to bank account:

Oliver Huber
IBAN: DE 67 4526 1547 0150 6468 01
BIC: GENO DEM1 SP0

If you have a slot in the mainmatch or prematch (if available), please pay within 14 days (payment receipt), no excuses, no exceptions.
Please do not send transfer vouchers by e-mail. We check receipts only, everything else cannot be processed.
If you are on the waiting list, do NOT pay until you get moved into the match.

Slots are not transferable without prior permission!

Statusfinalny
KontaktOliver Huber
MatchdirectorOliver Huber, Jana Schock
RangemasterWerner Dahmen
StatsdirectorReinhard Kelterbaum, Ralf Burkowski
Komentarze
RO volunteers please report by e-mail to the Rangemaster.
Sponsorzy
5.11 tactical

ogłoszeniehtml (Do 21 Okt 2021 10:31:25 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Do 21 Okt 2021 10:31:25 CEST)
Lista zawodnikówhtml

 Rejestracja zamknięta
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open878326
Standard27814251
Production34411352
Revolver1 1 2
Classic712 10
Production Optics8 10422
Suma85204612163
GER120
BEL15
NED9
FRA7
SUI6
SWE1
MON1
RUS1
POR1
DEN1
GBR1
presidentsmedals5
presidentsmedals6

Squad 1Piątek 15:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 2Piątek 15:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jürgen ReusswigGERProductionSenior1green Antonios ZachariadisBELStandardOverall
2green Svenja LehmannGERClassicLady2green Thomas WinterGEROpenSenior
3green Andre WeissGEROpenOverall3green Salvatore RocciaBELOpenSuperSenior
4green Cedric MellaBELClassicOverall4green Julian StahlGERProductionOverall
5green Cornelius BebberGERProduction OpticsSuperSenior5green Nina LehmannGEROpenLady
6green Duc Phung TruongFRAStandardSenior6green Markus StecherGEROpenOverall
7red Sebastian ModesGERProductionOverall7green Jürgen FaberGERProductionSenior
8green Ulf StiegenGERProductionOverall8green Volker KuhnGERStandardSenior
9green Marijan LochGERProduction OpticsOverall9green Simon MoritzGERProductionOverall
      
Squad 3Piątek 15:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 4Piątek 15:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Michael BatenGERProductionSenior1green Andre WehrmeisterGERClassicOverall
2green Ines WeissGERStandardLady2green Christian LeischnerGERStandardOverall
3green Wout van MieghemBELProductionOverall3green Earl WilliamsonGBRStandardOverall
4green Jean Michel JansenBELProduction OpticsSuperSenior4green Viola MoserGERProductionLady
5green Daniel DEVOSBELProduction OpticsSenior5red Emilia KabatekGERProductionLady
6green Peter VercammenBELProductionOverall6green Hubert LepaheGERStandardSenior
7red Guido GnothGEROpenSenior7green Laurent PerrotFRAStandardOverall
8red Martin SängerGERProductionOverall8green Manuela PerrotFRAStandardLady
9red Vera SängerGERProductionOverall9green Robert HannessenNEDClassicOverall
      
5.11 tactical

Squad 5Sobota 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 6Sobota 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gregor ReineckGERClassicOverall1green Henning KrügerGERStandardOverall
2green Marco DammeyerGERProduction OpticsOverall2green Patrick ThielGERProduction OpticsOverall
3green Martin SchellGERProductionOverall3green Benjamin BrändleGERProduction OpticsOverall
4green Sven BiermannGERProductionOverall4green Jürgen ReichardtGERProductionSenior
5green Nils LandwehrGERStandardOverall5red Dieter ReichardtGERStandardSuperSenior
6green Tobias KleinhansGERProduction OpticsOverall6red Jens MüllerGERProductionOverall
7red Paul HopkinsGERStandardSenior7red Semi BayoudhGERProductionOverall
8green Joachim BeinekeGERProductionSenior8red Frederick BronnebergGERProduction OpticsOverall
      
Squad 7Sobota 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 8Sobota 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Torsten HantoGERProduction OpticsOverall1green Peter StoppelGERProduction OpticsSenior
2green Frederik MattelaereBELStandardOverall2green Hendrik WelzelGERProduction OpticsSenior
3green Steven DeclercqBELOpenOverall3green Stephane de BrouxGERStandardSenior
4green Yannick SamsonFRAProductionOverall4green Gerald AnschuetzGERStandardSenior
5green Jörg RiedelGERStandardSenior5green Björn WinterGERStandardOverall
6green Thomas RiederGERStandardSenior6green Martin HippaufGERProductionOverall
7green Vitalij MelehovGERStandardOverall7green Andreas KarwathGERProductionSuperSenior
8green Gregory MidgelySUIClassicSenior8red Tom KronawitterGERRevolverOverall
      
5.11 tactical

Squad 9Sobota 14:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 10Sobota 14:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Daniel RichterGERProductionOverall1green Lars MangerGERProductionOverall
2green Robert KönigshofenGERProductionOverall2green Jürgen RanczkaGERProduction OpticsSenior
3green Melanie ZwillingGERProductionLady3green Michael van ArendNEDOpenSenior
4green Robert WalbröhlGERStandardOverall4green Dina WiranitaSUIProductionLady
5green Rene ZwillingGERStandardOverall5green Uwe HagenauerSUIStandardSenior
6green Henny SchmitzNEDStandardSenior6green Thomas KruseGERProduction OpticsOverall
7green Michael AltmaierGERProductionOverall7green Uwe PankallaGERStandardSenior
8green Herbert KraftGERStandardSuperSenior8red Eric CornelissenNEDRevolverSenior
9green Lisa Mariack-KraftGEROpenLady9green Dirk MichelsNEDOpenSuperSenior
      
Squad 11Sobota 14:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 2Squad 12Sobota 14:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Naomi Valeska KernMONStandardLady1green Einar CronstedtSWEStandardOverall
2green Patrick BaculardFRAStandardOverall2green Dillon KeppelNEDProductionOverall
3green Alexander MetzlerGEROpenOverall3green Jörg WendeGERProductionOverall
4green Swenja KnoblochGEROpenLady4green Cornelius MengeGERProductionOverall
5green Franck Cos-LagnerotFRAStandardOverall5green Cheyenne WaubenNEDOpenLady
6green Luc AubespinFRAProductionOverall6green Reinhard KelterbaumGERProductionSenior
7red Michael KaltGEROpenSenior7red Sisal SkaaleDENStandardLady
8   8red Volker JahnGERProductionOverall
9   9   
      
5.11 tactical

Squad 13Niedziela 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 14Niedziela 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Paulo Ribeiro MarquesNEDStandardOverall1green Mike DesmedtBELStandardSenior
2green Ingo BaumannGERProductionSenior2green Alexander WischnewskiGERProductionOverall
3green Frank ArnoldsGEROpenSenior3green Frank WittersBELOpenOverall
4green Andreas HasseGERProductionSenior4green Norbert GickelGERProduction OpticsSenior
5green Arne LentzGERProduction OpticsSenior5green Philippe VanreuselBELProductionOverall
6green Claudia RemekGEROpenLady6green Kulwant SinghBELOpenSenior
7red Arno GranerGERStandardSenior7green Hubert MichelsGERProductionSenior
8red Roland von BorriesGEROpenSenior8red Christian WiprächtigerSUIStandardOverall
      
Squad 15Niedziela 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 16Niedziela 08:30hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Rita BurkhartGERStandardLady1green Remo SchranerSUIOpenOverall
2green Helmut BurkhartGERProductionSuperSenior2green Annamaria ZanardiSUIOpenLady
3green Willi KirschGEROpenSenior3green Thorsten MohrGERStandardOverall
4green Andrey MashkinGERStandardOverall4green Christopf MärzGERClassicOverall
5green Lars RümplerGERProductionOverall5green Elisabetta VeneziaGERStandardLady
6green Dimitri JakobiGERStandardOverall6green Jens KönigsdorfGERClassicOverall
7red Philipp ResselGERProductionOverall7green Thomas KullmannGERStandardOverall
8green Renato HornGERProduction OpticsSenior8green Marc FischbacherGERProduction OpticsSenior
9green Lukasz StyraGERProductionOverall9green Sascha KrämerGERStandardOverall
      
5.11 tactical

Squad 17Niedziela 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 18Niedziela 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Stéphane DuryBELStandardOverall1green Jelmer de JongNEDStandardOverall
2green Ralf OppermannGERStandardSenior2green Mario Jorge Pereira M de MatosGERStandardOverall
3green Max HungerGERStandardOverall3red Max WiegandGERProductionSuperSenior
4green Petra TutschkeGEROpenLady4red Maximilian WiegandGERStandardOverall
5green Marco LandmannGEROpenOverall5red Raphael WittmersGERProductionOverall
6green Maik AschemannGERStandardOverall6red Sergey PushkarevRUSClassicSenior
7green Annchen NettelstrothGERStandardLady7red Artem YultyveyPORClassicOverall
      
Squad 19Niedziela 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 20Niedziela 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jens DannenbergGERProductionOverall1green Philipp WesselsGEROpenOverall
2green Erol ArslanGERProductionOverall2green Thomas KaiserGERProductionOverall
3green Felix BehrendtGERProductionOverall3green Helmuth BarkowskiGERProduction OpticsSenior
4green Markus EngelkeGERProductionSenior4green Frank WeusterGERProduction OpticsSuperSenior
5green Olaf SchulzGERProductionSenior5green Norbert KuhlmannGEROpenSuperSenior
6green Heike DannenbergGERStandardLady6green Thorsten SchützGERProduction OpticsSenior
7green Dieter KeuppensBELProductionOverall7green Kurt EggertGERProduction OpticsSuperSenior
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Bob DoesNEDOpenSenior
2red Rüdiger BrandtGERProduction OpticsSenior
3red Achim Walter WindischGERProductionOverall
4red Michel CokaikoBELStandardOverall
5red Markus TomczokGERProductionOverall
6red Arnaud JailletFRAProductionSenior
7red Martin SchmelzerGEROpenOverall
8red Marc JägerGERProductionSenior
9red Laurent TourretteFRAProductionOverall
10red Tobias GabrysGERProductionOverall
11red David LieneschGERProductionOverall
12red Stéphane CollardBELProductionOverall
13red Cédric LambeirBELProductionOverall
14red Frank ReifferscheidtGEROpenOverall
15red Ralf GötzingerGERStandardSenior
16red Tom MallebréGEROpenOverall
17red Wolfgang OlbrückGEROpenSenior
18red Stefan BrandmeierGEROpenSenior
19red Dieter ter HaarGERProductionSenior
20red Nico KroneGERProductionOverall
21red Ernst Uwe LangerbeinGERProductionOverall
22red Vincent ParingFRAStandardOverall
23red Sergej NeifachGERProductionOverall
24red Thomas GastGERStandardSuperSenior
25red Artur EcksteinRUSClassicOverall
26red Mateusz BonczkowitzGERClassicOverall
27red Toni WaseschaSUIProductionSuperSenior
28red Christian BaumgarthGERStandardOverall
29red Markus MochalskiGERProductionOverall
30red Karsten SchletteGEROpenSenior
31red Marcel SlimNEDClassicSenior
32red Philippe MeleyFRAOptique de productionGlobal
33red Jeremie 1 Duro 1BELProductionOverall
34red Christophe HernandezFRAStandardOverall
35red Andreas BeckerGERStandardSenior
36red Thomas SpierenburgNEDStandardSenior
37red Hans van KralingenNEDOpenSuperSenior
38red Geert HeremansBELProductionOverall
39red Alexander SchottGERProduction OpticsSenior
40red Richard SköldGERStandardOverall
41red Selcuk KahramanDENProduction OpticsOverall
42red Ayram ShineDENProductionLady
43red Frank BekhuisNEDProductionSenior
44red Perrine GelardFRAStandardLady
45red Alex AlardFRAProduction OpticsOverall
46red Christian De WerthGERProduction OpticsSenior
47red Tim SmithNEDProduction OpticsOverall
48red Marcel AndriessenNEDClassicSenior
49red Georg DaountakisGERStandardSenior
50red Jay LizoUSAProductionOverall
51red Hans LeyGERProductionSenior
52red Harald SchmitzGERStandardSuperSenior
53red Lucas Janosch ReißGERProductionOverall
54red Sabine WeissGERStandardLady
55red Oliver MatußekGERProductionOverall
56red André GüntherGERStandardOverall
57red Gregor FreiSUIStandardOverall
58red Peter RotterdamGERProduction OpticsOverall
59red Ralf MayerGERProduction OpticsSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (83)
green: potwierdzone / zapłacone (139)