Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.61a 
de en fr nl es pt ru hu pl

BUL Germany Cup 2021

RegionGER
KlubMarkus und Hans-Peter Schäfer
Heinrich-Dittmaier-Straße 25
53125 Bonn
Tel.: 0228/284283
E-Mail: info@bularmory.de
Miejsce zawodówMittlerer Weg 11
76661 Philippsburg
Termin16.-17.10.2021
Ostateczny termin10.10.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów14
Liczba strzałów
Strzelany w1 dzień
Opłata startowaEUR 120,- Zahlung innerhalb 14 Tage nach Anmeldung!
ZapłataDE61370501980001214048 (Hans-Peter Schäfer, Sparkasse Köln-Bonn)
Statusfinalny
KontaktMarkus Schäfer
MatchdirectorMarkus Schäfer und Hans-Peter Schäfer
RangemasterAlexander Henghuber
StatsdirectorJürgen Öfner
ogłoszeniehtml (Mo 26 Jul 2021 21:58:16 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open248311477
Standard56421788
Production57312577
Revolver2 428
Classic11 10223
Production Optics212161453
Suma171179444326
GER227
NED25
SUI20
FRA18
BEL17
ITA9
AUT7
POR1
AND1
RUS1
presidentsmedals4
presidentsmedals8

Squad 1SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0Squad 2SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Julian StahlGERStandardOverall1green Stefan BrandmeierGERStandardSenior
2green Illia KolosovGERProductionOverall2green Jörn HeidenreichGERProductionOverall
3green Marco SchröderGERStandardOverall3green Dirk ErdrichGERProductionOverall
4green Markus FichtingerAUTProduction OpticsOverall4green Christopher EckertGERStandardOverall
5green Uwe PfendertGERRevolverSenior5green Ylber HasiGEROpenOverall
6green Andreas FentGERStandardSenior6green Steve PerrussonFRAProductionOverall
7green Fierro ZuccoloSUIOpenSuperSenior7green Lucas-Janosch ReißGERProduction OpticsOverall
8green Michael HofmannGERProductionOverall8green Raphael GerkenGERProduction OpticsOverall
9green Günther KnausGERRevolverSenior9green Yannick SamsonFRAStandardOverall
10green Franz OchsenbauerGERStandardOverall10green Benjamin BrändleGERProduction OpticsOverall
11green Jens HartwigGEROpenOverall11green Matthias DenkGERStandardSenior
12green Andre HagemeisterGERStandardOverall12green Michael GroßGEROpenSenior
13green Benjamin SteinertGERRevolverOverall13green Michael KaltGEROpenSenior
14green Roland von BorriesGEROpenSenior14green Christof WisslerGERProduction OpticsOverall
15green Andreas MatzGERStandardSenior15green Sebastian ModesGERProductionOverall
      
Squad 3SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0Squad 4SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Franz FriedrichGERProduction OpticsSuperSenior1green Jutta Maria WendelGEROpenLady
2green Markus DrottGERProductionSenior2green Sebastian SeitzGERStandardOverall
3green Arnaud DaguerreFRAProductionOverall3green Olaf van EßenGERProductionSenior
4green Fritz GepperthGERStandardSenior4green Jérémie DuroBELProductionSenior
5green Andreas MitschkeGERClassicOverall5green Michael AltmaierGERProductionOverall
6green Markus SteudleGERProductionSenior6green Horst HolzingerAUTOpenOverall
7green Benedikt SchrageGERStandardOverall7green Matthias KlumppGERStandardOverall
8green Michael Alrek HofmannGERProduction OpticsOverall8green Karl-Heinz WendelGEROpenSenior
9green Eugen SeegerGERProductionSuperSenior9green Michael ScholppGERStandardOverall
10green Mike GeigerGERStandardOverall10green Samantha WendelAUTOpenLady
11green Tim DonigGERProduction OpticsOverall11green Michael HoissGERClassicOverall
12green Michael KnörzerGEROpenSenior12green Maximilian IppendorfGERProductionOverall
13green Matthias BrechtGERProductionSenior13green Daniel KohneGERStandardOverall
14green Benjamin GablerGERProductionOverall14green Christian JungkindGERProduction OpticsOverall
15green Manuel Weinbrecht manuelGERProduction OpticsOverall15green Thomas AbelenGERStandardSenior
      
Squad 5SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0Squad 6SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Rüdiger SchindlerGEROpenSuperSenior1green Antonios ZachariadisBELStandardOverall
2green Norbert KuhlmannGERProduction OpticsSuperSenior2green Susanne SchusteckGERStandardLady
3green Patrik SchneiderSUIOpenSuperSenior3green Salvatore RocciaBELOpenSuperSenior
4green Hampi BroschSUIClassicSenior4green Jens HeinischGERProduction OpticsOverall
5green Klaus KleiberGEROpenSenior5green Johan KetelaersBELProductionOverall
6green Stephan HetterichGERProductionOverall6green Roland BourgesGERProductionOverall
7green Frank WeusterGERProduction OpticsSuperSenior7green Thomas KellerGERStandardOverall
8green Kurt EggertGERProduction OpticsSuperSenior8green Adolfo DaSilvaGERStandardOverall
9green Hubert ScheperGEROpenSenior9green Steve MargodtBELStandardOverall
10green Robert HorvathSUIStandardOverall10green Henning KrügerGERStandardOverall
11green Stefan HeldGERProductionOverall11green Daniel RichterGERProductionOverall
12green Daniel TackeGERStandardOverall12green Markus PapzienGERProductionOverall
13green Bruno BetschartSUIOpenSuperSenior13green Marco WeigeleGERStandardOverall
14green Achim Walter WindischGERProductionOverall14green Stefan OpitschGERProductionOverall
15green Harry GrafGERProduction OpticsSuperSenior15green Alphonse DefgneeBELOpenSuperSenior
      
Squad 7SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 1Squad 8SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Anne NöthenGEROpenLady1green Patrick LatzGEROpenOverall
2green Susanne SchäferGEROpenLady2green Horst P. BeckGEROpenSenior
3green Markus SchäferGEROpenOverall3green Antonio FanaraGERProductionOverall
4green Frank ReifferscheidtGEROpenOverall4green Alexander HibbelnGERStandardOverall
5green Markus StecherGEROpenOverall5green Axel BeckerSUIProduction OpticsOverall
6green Mario Pereira Machado de MatosGERStandardSenior6green Thomas ModeßGEROpenSenior
7green Sonja FreiburgGEROpenLady7green Markus SchorrGEROpenSenior
8green Gordon FreiburgGEROpenOverall8green Jörg LuxenburgerGERProduction OpticsSenior
9green Willi KirschGEROpenSenior9green Ralf GottwallesGERProductionOverall
10green Heiko FlommersfeldGEROpenSenior10green Stefan MathisGEROpenSenior
11green Peter NasseGERProduction OpticsSuperSenior11green Thorsten SchmittGERProduction OpticsOverall
12green Hans Peter EschweilerGEROpenSuperSenior12green Peter SchönerGERProduction OpticsSuperSenior
13green Wolfgang OlbrückGEROpenOverall13green Michael GmoserGERStandardOverall
14green Andreas CaspersGERProductionOverall14green Marco KeimpGERProduction OpticsSenior
15   15   
      
Squad 9SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 1Squad 10SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jens DannenbergGERStandardOverall1green Maik RadnyGERStandardOverall
2green Patrick HeitkampGERProduction OpticsOverall2green Axel LochmannGERStandardOverall
3green Marcel KanngiesserGERProductionOverall3green Manfred ErglerGERProductionSuperSenior
4green Felix BehrendtGERStandardOverall4green Sandra Mützenich-HeineGERStandardLady
5green Olaf SchulzGERClassicSenior5green Frederik MattelaereBELStandardOverall
6green Alwin RoosenBELStandardOverall6green Michael CyranGERStandardSenior
7green Cédric LambeirBELProductionOverall7green Alexander SchultheißGEROpenOverall
8green Rafael MaerevoetBELOpenOverall8green Steven DeclercqBELOpenOverall
9green Tom SaudemontBELStandardOverall9green Markus HeineGERStandardSenior
10green Peter VercammenBELProductionOverall10green Christian RehseGERProduction OpticsOverall
11green Dieter KeupensBELProductionOverall11green David MisplonBELOpenOverall
12green Marc LauwersBELOpenSenior12green Daniel KramerGERStandardOverall
13green Markus EngelkeGERProductionSenior13green Stephan VogtGERStandardOverall
14green Klaus FehrerGERStandardSenior14green Claudio ZieglerSUIClassicOverall
15   15green Werner SchaererSUIProduction OpticsSuperSenior
      
Squad 11SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 1Squad 12SobotaIlość miejsc: 15, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Thomas SpierenburgNEDStandardSenior1green Peter HauptGERStandardOverall
2green Wolfgang ZieffleGERRevolverSuperSenior2green Patrick CollombatFRAProduction OpticsSuperSenior
3green Wolfgang ReiherGERStandardSenior3green Tobias KlotzGERProductionOverall
4green Robert StüberGERStandardOverall4green Martin SchirraGERProductionOverall
5green Kees GuichelaarNEDRevolverSenior5green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior
6green Gert De RuijterNEDProduction OpticsSenior6green Andreas PfeifferGEROpenOverall
7green Sigvard LenzGERStandardOverall7green Günter EbenhöhGEROpenSuperSenior
8green David LandeweerNEDRevolverSuperSenior8green Tom MallebréGEROpenOverall
9green Hans van KralingenNEDOpenSuperSenior9green Christian ZellerGERProductionOverall
10green Kay HartkampNEDClassicOverall10green Lothar PohlGERProduction OpticsSenior
11green Jan-Wouter ThijssenNEDClassicOverall11green Michael StetsGERProductionOverall
12green Sebastian WinklerGERProductionOverall12green Michael LazareGERProductionOverall
13green Rainer KarbaumerGERStandardSenior13green Niklas KleinGERStandardOverall
14green Andrej WeberGERProductionSenior14green Joel GerardFRAClassicSuperSenior
15   15   
      

Squad 13NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 1Squad 14NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christian BegerGERStandardOverall1green Cheyenne WaubenNEDProductionLady
2green Yasmin EberleinGERStandardLady2green Dylan KeppelNEDOpenOverall
3green Max HungerGERStandardOverall3green Sjef WaubenNEDProduction OpticsSenior
4green Denis SupicaGERProductionOverall4green John KeppelNEDProduction OpticsSenior
5green Nils NothnagelGERProduction OpticsOverall5green Tim SmithNEDProduction OpticsOverall
6green Jörg HabenGERProduction OpticsSuperSenior6green Dylan BllieckNEDStandardOverall
7green Ralf MayerGERProduction OpticsSenior7green Thijs van MullemNEDProduction OpticsOverall
8green Herbert SuttonGERProduction OpticsSenior8green Kulwant SinghBELOpenSenior
9green Oliver DammGERStandardSenior9green Marcel SouhuwatNEDProductionOverall
10green Rolf SpraulGERStandardOverall10green Nico KoekNEDStandardOverall
11green Andreas HaneGERStandardOverall11green Julian RothGERStandardOverall
12green Hubert WolfGERStandardSuperSenior12green Jörg MartinGERStandardSuperSenior
13   13   
      
Squad 15NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 16NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sjoerd MinheereNEDProductionOverall1green Jason FitzGeraldGERStandardSenior
2green Rober WalbröhlGERStandardOverall2green Tobias RückertGERStandardOverall
3green Jos De KockNEDProduction OpticsOverall3green Hans-Joachim SagemannGERProductionOverall
4green Leandra MinheereNEDProductionLady4green Markus HuberAUTProductionSenior
5green Harald SchmitzGERStandardSuperSenior5green Christian LoböckAUTProductionOverall
6green Karsten BeckerGERStandardSuperSenior6green David KlautGERStandardOverall
7green Jonas KlinkhammerGEROpenOverall7green Gerald HölzlAUTClassicSenior
8green Carola Siebert-BartholmeiGERProduction OpticsLady8green Salvo SchillaciGERProduction OpticsOverall
9green Stefan MöbsGERProduction OpticsSenior9green Tobias WagnerGERClassicOverall
10green Jens LischkeGERProductionOverall10green Fritz WalterGERStandardSenior
11green Stefan PrestelGERProductionOverall11green Robert BraunGERProduction OpticsSuperSenior
12green Stefan PetersGERStandardSuperSenior12green Andreas BayerAUTOpenOverall
13green Kerstin PeitzGERProduction OpticsLady13green Michael LehrGERProduction OpticsSenior
      
Squad 17NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 18NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Norbert gickelANDProduction OpticsSenior1green Feti ToskuSUIOpenSenior
2green Andreas DauphinGERProduction OpticsOverall2green Elias KennelSUIProductionOverall
3green Marcus GrundGEROpenOverall3green Annamaria ZanardiSUIOpenLady
4green Heiko FreyGERClassicOverall4green Remo SchranerSUIOpenSenior
5green Robi DillaGERStandardOverall5green Christian WiprächtigerSUIStandardOverall
6green Lars HoffmannGERStandardOverall6green Franz RöösliSUIStandardSenior
7green Roland BaageGEROpenSuperSenior7green Jürgen RölleGERProductionOverall
8green Christophe UjevicFRAProductionSenior8green Luis SondereggerSUIStandardOverall
9green Rüdiger BrandtGERProduction OpticsSuperSenior9green Arno GranerGERStandardSenior
10green Vitalij MelehovGERClassicOverall10green Oliver JosiSUIClassicSenior
11green Peter HoffmannGERStandardSenior11green Boris MansionGERStandardSenior
12green Dr. Jost PlatteGEROpenSuperSenior12green Andreas SchulteGEROpenSenior
13green Cornelius BebberGERProduction OpticsSuperSenior13green Patrick RoosSUIProduction OpticsOverall
      
Squad 19NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 20NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Thomas WinterGEROpenSenior1green Klaus HerzerGERProduction OpticsSuperSenior
2green Fabian KrettGERProductionOverall2green Michael KampikGERProduction OpticsSenior
3green Arno SmitsNEDOpenSenior3green Viktor RufGERProductionOverall
4green Leo van Der SlotNEDOpenSenior4green Jürgen LoerkeGEROpenSuperSenior
5green Michael SchreinerGERProductionSuperSenior5green Viktor SchneiderGERStandardOverall
6green Michael TustGERProductionOverall6green Hans DickmannGEROpenSenior
7green Patrick SommerGERProductionOverall7green Rainer HoppegartenGEROpenSuperSenior
8green Gegge MarkopolousGERStandardSenior8green Daniel ArkeGEROpenOverall
9green Jürgen WissmannGERProductionSenior9green Rene SnaterGEROpenOverall
10green Rolf BrennerSUIProduction OpticsSenior10green Erik SchmidtGERProductionOverall
11green Mari van EschNEDOpenSenior11green Michael FreyGERProductionOverall
12green Tim KirchmayerGERStandardOverall12green Niclas PotthastGERClassicOverall
13green Rob KistersNEDProductionSuperSenior13   
      
Squad 21NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 22NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Heinz SchürmannGERClassicSenior1green Barbara FranchiniITAOpenLady
2green Gunnar FesslerGERClassicSenior2green Tiziano OgnibeneITAClassicSenior
3green Harald LeidereiterGERProduction OpticsSenior3green Nicola ErnestiniITAStandardOverall
4green Richard SköldGERStandardOverall4green Alessandro TagliaventoITAOpenOverall
5green Helmut FriedrichGEROpenSenior5green Roberto TaddeiITAOpenSenior
6green Dirk BarteltGERClassicSuperSenior6green Remo SiliprandiITAOpenSenior
7green Jürgen FaberGERProductionSenior7green Emanuele VisigalliITAStandardOverall
8green Claudia RemekGEROpenLady8green Enzo TeleseSUIOpenSuperSenior
9green Arne LentzGERProduction OpticsSenior9green Gianmarco RizzoSUIOpenSenior
10green Andre WeissGEROpenOverall10green Miguel RamosPORProductionOverall
11green Sabine WeissGERStandardLady11green Sergey PushkarevRUSClassicSenior
12green Tim NicklausGEROpenSenior12green Cristiano BozziniITAOpenSenior
13green Philipp WesselsGERClassicOverall13green Cerniglia FrancescoITAProduction OpticsSenior
      
Squad 23NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 2Squad 24NiedzielaIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christophe HernandezFRAStandardOverall1green Diet RauerGERProductionSuperSenior
2green Jessica GecoFRAProductionLady2green Thorsten PelzGERProductionOverall
3green Damien GrecoFRAProductionOverall3green Reiner EhrhardtGEROpenSenior
4green Cyrielle VivoFRAProductionOverall4green John van UitertNEDClassicSenior
5green Marc BedrossianFRAProductionOverall5green Luis EhrhardtGEROpenOverall
6green Bastien VergobiFRAProductionOverall6green Eric CornelissenNEDRevolverSenior
7green John FourreFRAProductionOverall7green Christian FügerGERRevolverOverall
8green Thibaut DelannoyFRAProductionOverall8green Mark ManjuraGERStandardOverall
9green Jean-Guy BecretFRAClassicOverall9green Franz PeterGERStandardSuperSenior
10green Philippe MeleyFRAProductionOverall10green Holger KunzmannGERProductionOverall
11green Sebastien ArmendarizFRAProductionOverall11green Marc KleserGERClassicSenior
12   12green Ingo RauthmannGERProductionSenior
13   13green Raimund HolznerGERStandardSuperSenior
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Frank FrerichsGERProductionOverall
2red Ralf GötzingerGERStandardSenior
3red Wolfgang KoblerGEROpenSuperSenior
4red Andreas StettinGERClassicOverall
5red Yves DrugeonFRAOuvertSénior
6red Gregory DrugeonFRAOuvertGlobalement
7red Dominique ZajdelFRAStandardSuperSenior
8red Tom KronawitterGERRevolverOverall
9red Vera KönigGERProductionLady
10red Marius WagnerGERProductionOverall
11red Thomas TannhäuserGERStandardOverall
12red Mathieu VouteFRAProduction OpticsOverall
13red Dominique AmaroFRAProductionOverall
14red Vincent FerrerFRAProduction OpticsOverall
15red Robin LeypoldtGERProduction OpticsOverall
16red Patrick ThielGERProduction OpticsOverall
17red Nina LehmannGEROpenLady
18red Simon MoritzGERProductionOverall
19red Matthias ObländerGERProduction OpticsSenior
20red Andreas MüllerGERProduction OpticsSenior
21red Peter DörgesGERClassicSenior
22red Patrik NuberGERProduction OpticsSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (22)
green: potwierdzone / zapłacone (326)