Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.61a 
de en fr nl es pt ru hu pl

Challenge d'Automne Ecot 2021

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodów25150 ECOT
GPS: 47.445701, 6.736239

Termin16.-17.10.2021
Ostateczny termin31.08.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PCC
Poziom2
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 240
Opłata startowaEUR 70€ Junior 35€ déjeuner inclus
Zapłata
Prepayment only, within 8 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


IBAN FR76 1250 6901 4156 5197 1895 897
BIC/SWIFT:AGRIFRPP825
Veuillez identifier votre paiement, qui paye pour qui ainsi que le nom de votre club TSV, pour toutes demandes veuillez vous addresser à Mr Victor BRUN au 06.78.27.62.52 ou par mail victor.brun27@gmail.com



Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorEric Lichtle
RangemasterDenis Vienot
StatsdirectorMarc NYCZ
ogłoszeniehtml (Mo 26 Jul 2021 11:51:09 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klub
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open5 110319
Standard22129539
Production321718361
Revolver2    2
Classic2  439
Production Optics6 16619
PCC16 214335
Suma852136123184
FRA162
SUI12
BEL4
GER3
GBR2
MON1

Squad 1Sobota  25 septembre PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 2Sobota 25 septembre PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Cesard MeiFRAStandardSuperSenior1green Jacques MaionFRAPCCSenior
2red Olivier van De casteeleFRAPCCSenior2green Julien CurieFRAStandardOverall
3green Eric GrosperrinFRAStandardSenior3green Nicolas BoeglinFRAOpenSenior
4green Pamela GrosperrinFRAProductionLady4green Gregory MichelFRARevolverOverall
5green Pascal LappFRAProduction OpticsSuperSenior5green Clarisse JauneauFRAPCCOverall
6red Philippe AmandjulesFRAStandardSuperSenior6red Annamaria ZanardiSUIOpenLady
7red Serge FournandFRAProduction OpticsSuperSenior7red Remo SchranerSUIOpenSenior
8red Holger KunzmannGERProductionOverall8red Feti ToskuSUIOpenSenior
9red Sébastien TerkiFRAPCCOverall9red Mourier OlivierFRAPCCOverall
      
Squad 3Sobota  25 septembre PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 4Sobota  25 septembre PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Florent GrandhayeFRAPCCSenior1green Julien FournierFRAStandardOverall
2green Emeric GrandhayeFRAPCCOverall2green Serge CartierFRAStandardSenior
3green Gilles EmoninFRAPCCSenior3green Olivier PetitclercFRAProductionOverall
4green Guillaume MarieFRAProductionOverall4green Jacques ColnotFRAOpenOverall
5green Victor BrunFRAProductionOverall5red Daniel WaldmannSUIPCCSenior
6red Leleu ChristianFRAPCCOverall6red Noemi MuhrSUIProductionLady
7red Fabrice NethFRAClassicSenior7red Edouard TriquetFRAStandardOverall
8red Louis NethFRAProductionJunior8red Patrick BenoitMONProduction OpticsSenior
9red Roland CharrinFRAProductionSuperSenior9red Sebastien LouvierFRAStandardSenior
      
Squad 5Sobota 25 septembre PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 6Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Alain BouguetFRAPCCSenior1green Dominique JondrevilleFRAProductionSuperSenior
2green Antoine BouguetFRAStandardJunior2green Jean louis BoucautFRAPCCSuperSenior
3green Sylvain PivoteauFRAProductionSenior3red Gerard RaclotFRAOpenSenior
4green Christine FavreFRAProduction OpticsLady4green Christophe MensaFRAProductionSenior
5green Cyril FavreFRAPCCSenior5red Miguel CoutinhoFRAProductionOverall
6red Herve ClouetFRAStandardSuperSenior6green Christophe BanfiFRAPCCSenior
7red Hans MonbaronSUIPCCSuperSenior7green Cyrielle 2 MarxFRAProductionLady
8red Aboubacar GUISSÉFRAStandardOverall8green Benoit CazenaveFRAStandardOverall
9red Theo TervingGEROpenSenior9   
      
Squad 7Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 8Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Renoux GillesFRAOpenSuperSenior1red Olivier ClemeconFRAProduction OpticsOverall
2green Nicolas NouarFRAPCCOverall2green Tony HirouxFRAProduction OpticsSenior
3red Frederic GuillermainFRAProductionSenior3red Alain RiedlingerFRAOpenSenior
4red Bertrand PatrzekFRAClassicSuperSenior4red Yves DrugeonFRAOpenSenior
5red Muriel Renoux-MartyFRAPCCLady5red Gregory DrugeonFRAOpenOverall
6red Thuan Nguyen FélixSUIProductionOverall6red Dominique ZajdelFRAStandardSuperSenior
7red Christopher SerreSUIProductionSenior7green Stephane GilibertFRAOpenSenior
8red Bruno DormoyFRAProductionSenior8green Tilak SinhaFRAProductionOverall
      
Squad 9Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 1Squad 10Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe ChenavierFRAProductionOverall1green Guillaume BalliereFRAProductionSenior
2green Pierre OlombelFRAProduction OpticsSuperSenior2red Bernard ZeimesBELProduction OpticsSenior
3green Chi-viet Ho vietFRAProduction OpticsOverall3red Michel CokaikoBELStandardOverall
4red Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall4green Guillaume WaillFRAProductionSenior
5red Christel RoméFRAProductionSenior5green Pierre ChadelatFRAProductionSenior
6green Jérémie DuroBELProductionSenior6   
7green Sean GuinnessGBRProductionSenior7   
8   8   
      
Squad 11Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 12Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sylvain MichoulierFRAPCCSenior1green Jf PellegriniFRAOpenSuperSenior
2green Frederic MitreFRAProductionSuperSenior2green Philippe MorenaaFRAStandardOverall
3red Dominic RaphozFRAProductionOverall3green Laetitiaa NohetFRAStandardLady
4green Guillaume MasFRAPCCOverall4green Christophe SappaaFRAPCCOverall
5green Ingrid Jean-BaptisteFRAProductionLady5green Alain PerdrixFRAPCCSenior
6green Philippe RaymondFRAProduction OpticsSenior6green Steve PerrussonFRAProductionOverall
7green Philippe QuintinBELStandardSuperSenior7green Yannick SamsonFRAStandardOverall
8red Younes BassimFRAStandardOverall8green Fabrice SablonFRAProductionSenior
      
Squad 13Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 1Squad 14Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Damien GrecoFRAProductionOverall1green Gérard MarcillacFRAClassicSuperSenior
2green Jessica GrecoFRAProductionLady2green Pascal FluryFRAProduction OpticsOverall
3green Didier MallardFRAClassicSuperSenior3green Patrick CollombatFRAProduction OpticsSuperSenior
4green Philippe CoquelleFRAClassicSenior4green Ralph GeldreichFRAProduction OpticsSenior
5green Hampi Hans Peter BroschSUIClassicSenior5green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior
6green Emmanuel BourgeoisFRAProduction OpticsOverall6green Joy CollombatFRAProductionLady
7red Jerome CzykajloFRAOpenOverall7green Jonathan HoennerFRAStandardOverall
8   8red Chris JoaquinGERProduction OpticsSenior
      
Squad 15Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 16Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green David GauthierFRAStandardOverall1green Thibaut DelannoyFRAProductionOverall
2green Pierre PagetFRAStandardSenior2red Cyrielle VivoFRAProductionLady
3green Didier MALLARD2FRAPCCSuperSenior3red Marc BedrossianFRAProductionOverall
4green Philippe CoquellePCCFRAPCCSenior4red Jean-Guy BecretFRAClassicOverall
5green Philippe RougeFRAClassicSenior5red Sebastien ArmendarizFRAProductionOverall
6red Kevin BuissonFRAProductionOverall6red Bastien VergobbiFRAProductionOverall
7green Jean Michel DiasFRAProductionSenior7red Philippe MeleyFRAProductionOverall
8red Wayne DickinGBRPCCOverall8green Patrick BaculardFRAStandardOverall
      
Squad 17Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 18Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Pascal LefebvreFRAProductionSenior1green Robin BohainFRAPCCOverall
2green Guillaume DutheyFRAProductionOverall2green Jean-Luc BohainFRAPCCSenior
3red Nicolas DinulovicFRAProductionOverall3green Julien VincentFRAClassicOverall
4red Quentin OrsatFRAProduction OpticsOverall4green Cédric LiogierFRAStandardOverall
5red Jean-François AuburtinFRAProductionOverall5red Marc BombaFRAProductionOverall
6green Sébastien ManninoFRAProduction OpticsOverall6green Pierre MaugainFRAPCCOverall
7green Franck PlessyFRAProductionOverall7red Ludovic BouteloupFRAProductionOverall
8green Luc TurinFRAProduction OpticsSuperSenior8red Fabien MarieFRAProductionOverall
      
Squad 19Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 20Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Florian MarchalFRAPCCOverall1green Nicolas SeguinFRAOpenOverall
2green Mathieu DumainFRAPCCOverall2green Philippe SofiaFRAProductionSenior
3green Laurent BauduretFRAOpenOverall3red Fourré JohnFRAProductionOverall
4green Georg HausherrSUIProductionOverall4green Damien GrienenbergerFRAPCCOverall
5green Pierre MeunierFRAProductionOverall5green Sebastien GhidelliFRAProductionOverall
6green Jérôme MonneretFRAStandardSenior6green Olivier SanchezFRAStandardOverall
7green Peter HellerSUIProductionSenior7green Bertrand HorlavilleFRAStandardOverall
8red Benoît Vacher2FRAStandardOverall8green Yannick SAMSON2FRAPCCOverall
      
Squad 21Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 22Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gael RaynaudFRAProductionOverall1red Philippe MercierFRAStandardSenior
2green Jerome MoschiettiFRAStandardOverall2green Fabrice ColnatFRAStandardSenior
3green Pierre-Yves ReppelinFRAStandardSenior3green Jessica2 GrecoFRAPCCLady
4green Jordan ChabertFRAProductionOverall4green Damien 2 GrecoFRAPCCOverall
5green Mouna KharchiFRAStandardOverall5red J luc ThomasFRAStandardSenior
6red Herve SanchezFRAProductionSenior6red Lanet LucFRAPCCSenior
7green Isabelle NabucetFRAStandardLady7green Vincent SauterFRAProductionSenior
8red Jeremy BenejeanFRAProductionOverall8green Pierre louis TurbilFRAStandardOverall
      
Squad 23Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe PenalverFRAPCCSenior
2green Xavier LamoiseFRARevolverOverall
3green Marc-Antoine RuffenachFRAStandardOverall
4red Philippe MargueritFRAStandardOverall
5green Jean luc DesagneauxFRAProduction OpticsSuperSenior
6green Jocelyn PetitFRAOpenSenior
7red Michel MeurantFRAProductionOverall
8red Enzo TeleseSUIOpenSuperSenior
   
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mann ChristopheFRAStandardSenior
2red Mann ClementFRAStandardOverall
3red Alexander ChernogorovSUIPCCSenior
4red Oleg ShchekinSUIProductionSenior
5red Ethan ThomasFRAStandardJunior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (74)
green: potwierdzone / zapłacone (115)