Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

Challenge de Printemps Ecot 2021

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodów25150 ECOT
GPS: 47.445701, 6.736239

Termin08-09.05.2021
Ostateczny termin05.04.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PCC
Poziom2
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 240
Opłata startowaEUR 70€ Junior 35€ déjeuner inclus
Zapłata
Prepayment only, within 8 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


IBAN FR76 1250 6901 4156 5197 1895 897
BIC/SWIFT:AGRIFRPP825
Veuillez identifier votre paiement, qui paye pour qui ainsi que le nom de votre club TSV, pour toutes demandes veuillez vous addresser à Mr Victor BRUN au 06.78.27.62.52 ou par mail victor.brun27@gmail.com



Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorEric Lichtle
RangemasterDenis Vienot
StatsdirectorMarc NYCZ
ogłoszeniehtml (Mi 24 Feb 2021 09:36:11 CET)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klub
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open8 17319
Standard181512440
Production331615 55
Revolver2    2
Classic1  528
Production Optics10 14722
PCC14 114736
Suma862145723182
FRA152
SUI25
BEL4
GBR1

Squad 1Sobota  1er mai PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 1Squad 2Sobota 1er mai PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Julien CurieFRAStandardOverall1green Jacques MaionFRAPCCSenior
2green Eric GrosperrinFRAStandardSenior2green Christian RuffiotFRAProductionSenior
3green Franck MorandiniFRAProductionSenior3green Guillaume RuffiotFRAProductionOverall
4green Victor BrunFRAProductionOverall4green Nicolas BoeglinFRAOpenSenior
5green Pamela GrosperrinFRAProductionLady5red Cesard MeiFRAStandardSuperSenior
6red Arnaud DaguerreFRAProductionOverall6green Serge CartierFRAStandardSenior
7red Enzo TeleseSUIOpenSuperSenior7red Louis NethFRAProductionJunior
8green Nicolas NouarFRAPCCOverall8red Fabrice NethFRAClassicSenior
9   9   
      
Squad 3Sobota  1er mai PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 1Squad 4Sobota  1er mai PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Emeric GrandhayeFRAPCCOverall1green Alain BouguetFRAPCCSenior
2green Florent GrandhayeFRAPCCSenior2green Antoine BouguetFRAStandardJunior
3green Gilles EmoninFRAPCCSenior3green Olivier PetitclercFRAProductionOverall
4green Frédéric MailleFRAStandardOverall4green Thierry CardotFRAPCCSenior
5green Guillaume MarieFRAProductionOverall5green Sylvain PivoteauFRAProductionSenior
6red René EbertSUIPCCSenior6red Alexandre HouelleFRAPCCOverall
7red Daniel WaldmannSUIPCCSenior7red Jean francois HouelleFRAPCCSuperSenior
8red Noemi MuhrSUIProductionLady8   
9   9   
      
Squad 5Sobota 1er mai PrematchIlość miejsc: 9, wolnych: 3Squad 6Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jacques ColnotFRAOpenSuperSenior1green Thuan Nguyen-FelixSUIProductionOverall
2green Julien FournierFRAStandardOverall2green Christopher SerreSUIProductionSenior
3green Cyril FavreFRAPCCSenior3green Yannick HaussenerSUIProduction OpticsOverall
4green Christine FavreFRAProduction OpticsLady4green Thierry CatricalaSUIProduction OpticsOverall
5green Gregory MichelFRARevolverOverall5green Georg HausherrSUIProductionOverall
6red Hernandez ChristopheFRAPCCOverall6red Claudia FrickerSUIProductionLady
7   7green Artur XimenesSUIProductionOverall
8   8green Maéva GilotFRAStandardLady
9   9   
      
Squad 7Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 8Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Luc BurgadaFRAProduction OpticsOverall1green Yannick SamsonFRAStandardOverall
2red Laetitia DaguenelFRAProductionLady2green Steve PerrussonFRAProductionOverall
3green Dominique Amaro2FRAProductionOverall3green Jean michel DemanetFRAPCCSenior
4red Louis GuichardFRAProductionOverall4red Laurent BurgadaFRAProductionSenior
5red Mathieu LavergneFRAProductionOverall5red Denis MulatierFRAProductionSenior
6green Peter HellerSUIProductionSenior6green Isabelle NabucetFRAStandardLady
7green Edouard DemachyFRAProductionOverall7green Luc TurinFRAProduction OpticsSuperSenior
8red Matthieu ZawadzkiFRAProductionOverall8green Jeremy BenejeanFRAProductionOverall
   9green Fabrice SablonFRAProductionSenior
      
Squad 9Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 10Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe ChenavierFRAProductionOverall1green Philippe GibertFRAPCCSuperSenior
2green Pierre OlombelFRAProduction OpticsSuperSenior2red Jerome CzykajloFRAOpenOverall
3green Philippe AmandjulesFRAStandardSuperSenior3green Dominic RaphozFRAProductionOverall
4green Pierre AbtFRAStandardSenior4green Stanislas PotockiFRAPCCSuperSenior
5green Olivier Jacquot-DonnatFRAProduction OpticsSenior5red Guillaume MasFRAPCCOverall
6green Pascal LappFRAProduction OpticsSuperSenior6red Wayne DickinGBRPCCSuperSenior
7green John MocqueryFRAProductionOverall7green Thierry DeschenesFRAProductionSenior
8green Cedric GiancecchiFRAStandardSenior8red Stephane FebvreFRAStandardOverall
      
Squad 11Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 12Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Oliver JosiSUIPCCSenior1green Philippe CoquelleFRAPCCSenior
2red Maggie JosiSUIPCCLady2green Nicolas MoutalidisFRAPCCOverall
3green Patrick RoosSUIPCCOverall3green Frederik MattelaereBELStandardOverall
4green Annamaria ZanardiSUIOpenLady4green Diter MallardFRAClassicSuperSenior
5red Remo SchranerSUIOpenSenior5green Steven DeclerqBELOpenOverall
6green Christian WiprächtigerSUIStandardOverall6red Andrea SacchettiFRAOpenOverall
7red Franz RöösliSUIStandardSenior7green Yannick ChristFRAOpenOverall
8red Luis SondereggerSUIStandardOverall8red Gianmarcfo RizzoSUIOpenSenior
      
Squad 13Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 14Sobota 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Jean-François AuburtinFRAProductionOverall1green Patrick CollombatFRAProduction OpticsSuperSenior
2green Gérard MarcillacFRAClassicSuperSenior2green Jérôme MonneretFRAStandardSenior
3green Emilio CominottiFRAStandardSenior3green Joy CollombatFRAProductionLady
4green Hampi BroschSUIClassicSenior4green Olivier WackFRAProduction OpticsSenior
5green Emmanuel BourgeoisFRAProduction OpticsOverall5green Eric RothFRAProduction OpticsSenior
6green Ralph GeldreichFRAProduction OpticsSenior6green Sébastien ManninoFRAProduction OpticsOverall
7green Patrik SchneiderSUIOpenSenior7red Dominic MeierSUIOpenSenior
8red Pierre TrefconFRAProductionOverall8red Remy KhalilSUIPCCSenior
      
Squad 15Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 16Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe PenalverFRAStandardSenior1green Philippe MorenaFRAStandardSenior
2green Marc-Antoine RuffenachFRAStandardOverall2green Laetitia NohetFRAStandardLady
3green David GauthierFRAStandardOverall3green Jf PellegriniFRAOpenSuperSenior
4green Didier MALLARD2FRAPCCSuperSenior4green Cédric LiogierFRAStandardOverall
5green Philippe SofiaFRAProductionSenior5green Jordan ChabertFRAProductionOverall
6green Philippe Coquelle2FRAPCCSenior6red Michel MeurantFRAOpenOverall
7green Younes BassimFRAStandardOverall7green Jocelyn PetitFRAOpenSenior
8green Michel EvesqueFRAProduction OpticsSuperSenior8red Gilles RiedleFRAStandardSenior
      
Squad 17Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 18Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christophe UjevicFRAProductionSenior1green Robin BohainFRAPCCOverall
2green Laurent De chesse2FRAProduction OpticsOverall2green Julien VincentFRAClassicOverall
3green Frederic KarbichFRAStandardOverall3green Jean-luc BohainFRAPCCSenior
4green Serge FournandFRAProduction OpticsSuperSenior4red Pierre PagetFRAStandardSenior
5green Anne FournierFRAStandardLady5green Pierre-Yves ReppelinFRAStandardSenior
6green Jean luc DesagneauxFRAProduction OpticsSuperSenior6green Pascal FluryFRAProduction OpticsOverall
7green Pascal SchuckFRAProductionSenior7green Mouna KharchiFRAStandardLady
8green Thomas ValanceFRAProductionOverall8green Jean Michel DiasFRAProductionSenior
      
Squad 19Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 20Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Mathieu DumainFRAPCCOverall1green Nicolas SeguinFRAOpenOverall
2green Florian MarchalFRAPCCOverall2green Olivier SanchezFRAStandardOverall
3green Pierre MeunierFRAProductionOverall3green Yannick SAMSON1FRAPCCOverall
4red Laurent BauduretFRAOpenOverall4red John FOURRÉFRAProductionOverall
5red Herve ClouetFRAStandardSuperSenior5green Gael RaynaudFRAProductionOverall
6green Patrick BeltchevFRAProductionOverall6green Franck PlessyFRAProductionOverall
7green Quentin OrsatFRAProduction OpticsOverall7green Aymeric CestiniFRAOpenOverall
8green Benoit CazenaveFRAPCCOverall8green André Truong Vinh TongFRAPCCSuperSenior
      
Squad 21Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 22Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sebastien GhidelliFRAProductionOverall1green Pierre louis TurbilFRAStandardOverall
2green Damien GrienenbergerFRAPCCOverall2green Damien GrecoFRAProductionOverall
3red Romai-César HucFRAProduction OpticsOverall3green Jessica GrecoFRAProductionLady
4green Christophe LARIBE2FRAPCCOverall4green Xavier LamoiseFRARevolverOverall
5green Pierre MaugainFRAProductionOverall5green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior
6red Bertrand PatrzekFRAClassicSenior6red Rémi GougisFRAClassicSenior
7green Didier AebischerFRAStandardOverall7red Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall
8green Philippe RougeFRAClassicSenior8green Patrick BaculardFRAStandardOverall
      
Squad 23Niedziela 8h30Ilość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Dominique AmaroFRAProductionOverall
2red Mathieu VouteFRAProduction OpticsOverall
3green André MerlierFRAPCCSuperSenior
4green Bruno DormoyFRAProductionSenior
5green Philippe QuintinBELStandardSuperSenior
6green Jérémie DuroBELProductionSenior
7red Nicolas GuilmartFRAProductionOverall
8red Laetitia MarotelFRAProductionOverall
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (48)
green: potwierdzone / zapłacone (134)