Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.61a 
de en fr nl es pt ru hu pl

Steelshot 2021-2-I: DM SC

RegionGER
Klub
BDS Bund Deutscher Sportschützen 1975 e.V.
Birkenring 5
16356 Ahrensfelde
Tel.: 030/50184468
Email: info@bdsnet.de
Miejsce zawodówMittlerer Weg 11
76661 Philippsburg
Termin24.-26.09.2021
Ostateczny termin13.09.2021 (final), 13.09.2021 (pre)
Rodzaj meczuSteel Challenge
Poziom0
Ilość torów6
Liczba strzałów145
Strzelany w2 h
Opłata startowaEach division: EUR 40,-, juniors start for free.
payment (not refundable) required within 7 days after application. Competitors who do not pay in time and are not marked as paid (green) will be removed from the match.

Bankverbindung:
Bund Deutscher Sportschützen
Account n°: 18003111
BLZ 12030000 (Deutsche Kreditbank Berlin)
SWIFT-BIC BYLADEM 1001
IBAN DE77 1203 0000 0018 0031 11
Reference: "StSh-2021-2-I" / "Name"

State of payment processing: 26.07.2021 . Alle geldbezogenen Fragen bitte nur an den BDS in Ahrensfelde richten!

Statusfinalny
KontaktUwe Lange
MatchdirectorFriedrich Gepperth
RangemasterUwe Lange, Göksel Böttcher
StatsdirectorN.N.
KomentarzeJeder Teilnehmer trägt Mitverantwortung für die ordnungsgemäße und beanstandungsfreie Durchführung des Matches im Hinblick auf die "Corona-Sondersituation". Die Kenntnis vom Inhalt der vorab an alle Teilnehmer verschickten Info-Emails ist zwingend erforderlich, da es keine Briefings vor Ort gibt; bei Nichtbeachtung kann der Startplatz verloren gehen.

The "Steelshot _21-2" consists of two parts without obligation to compete in both. The other one is the SPEED STEEL® competition "Steelshot_21-2 part II".

Open to members of the BDS e.V. holding valid membershipcard with anual fee-sticker as well as foreign guests; Holster experience is required for 10001, 10002, 10003 10004. No multiple starts in the same division. Shooters aged below 18 have to be announced to the matchdirector and need a confirmation by the md in advance. They are only permitted, if a written permit, undersigned by both parents, can be presented; minors may shoot only .22lr. \ * Beabsichtigte Ausnutzung von Sondererlaubnissen für Minderjährige (Alter, Kaliber) ist bis 2 Wochen vor dem Match beim MD anzuzeigen, Dokumente dazu sind bei der Anmeldung im Original vorzulegen.

Until the pre-deadline it is possible to register for max. three divisions. If still slots should be free, more divisions can be registered until the final deadline.

* Booked slots are not transferable to another person.

* Wenn eine falsche oder fremde Emailadresse im System steht, erhält der Anmelder keine Bouncemail als Quittung und weder Infoschreiben noch evt. Mahnungen vor einer Streichung.

Please note the rules: XXX.

Für die Disziplin SC gilt darüberhinaus folgende Regelergänzung auf Basis des Speed Steel® - Regelwerks (Download von der Internetpräsenz des BDS oder des BVerwA möglich):
+ Beim Probeanschlag darf die Waffe geladen sein.
+ Sp 03 "Sicherheitsrelevantes Verhalten" ist anzuwenden.
+ SP 12.01 und 12.02 (Verwarnung) sind entsprechend anzuwenden, insbesondere gilt beim Frühstart SP12.02 5. Spiegelstrich entsprechend.
+ SP 13.01.01 bis 13.01.03 und 13.02 (DQ) sind entsprechend anzuwenden.

Der Veranstalter macht eigene Bild und Fimaufnahmen auf der Anlage, den Ständen und dem Schießbetrieb für Öffentlichkeitsarbeit und Dokumentation.

* The organizer reserves the right to change the schedule and/or put together squads. Every shooter is obliged to work as helper, if needed.

* Munitionsbeschränkung: Es dürfen bei Waffen im Kurzwaffenkaliber auch Patronen im Magnum-Kaliber und beliebige Hülsen verwendet werden, jedoch nicht mit Schlapp- oder Magnum-Ladungen (vgl. Anhang SC B vorletzter Absatz).
Ladungen unter Faktor 100 sind wegen Rückprallergefahr untersagt. Eine "Magnum-Ladung" liegt bei Überschreitung der Energie von 1300 Joule oder der nachgenannten Faktoren (je 1 Meter nach der Mündung) vor:
Faktor 140 bei Kalibern bis 7,62 mm, Faktor 185 bei Kalibern bis .10,6 mm (.417), Faktor 250 bei Kalibern darüber.

* We are still looking for RO and other helping hands. Volunteers please apply at the MD
ogłoszeniehtml (Di 27 Jul 2021 08:10:52 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Stowarzyszenie
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySumSenior_50Supersenior_60
10001 Open Pistol181 2854
10002 Open Revolver2  5 3
10003 Standard Pistol39 155132
10004 Standard Revolver6  811
10005 Open Rimfire Pistol4  84 
10006 Standard Rimfire Pistol521102 
10007 Open Semi Auto Rifle_Converted Handgun42 563142
10008 Open Manual Rifle3 14  
10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted Handgun71 135 
10010 Standard Manual Rifle2  42 
10011 Open Rimfire Rifle12232773
10012 Standard Rimfire Rifle1  1  
Suma1416112265315
GER223
AUT3

Squad 1Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 2Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 3Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 4Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 5Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 6Block A HELPER Piątek 09:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Benedikt NöthGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
   2green Marco JeudeGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
      

Squad 7Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 8Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 9Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 10Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 11Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 12Block A HELPER Piątek 11:00h
Squads 67 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Benedikt NöthGER10003 Standard PistolOverall
   2green Marco JeudeGER10011 Open Rimfire RifleOverall
      

Squad 13Block A Piątek 13:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 1Squad 14Block A Piątek 13:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Boris MorovićGER10011 Open Rimfire RifleSenior_501green Michael HauptGER10002 Open RevolverSupersenior_60
2green Astrid KleinGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunLady2red Franz Bergmann1GER10001 Open PistolSenior_50
3green Jürgen KleinGER10003 Standard PistolSenior_503green Mohammad Amin El-SaidGER10003 Standard PistolOverall
4   4green Karsten NiemannGER10003 Standard PistolSenior_50
      
Squad 15Block A Piątek 13:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 16Block A Piątek 13:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green David UdvaryGER10001 Open PistolOverall1green Christian MechlerGER10001 Open PistolOverall
2red Michael MüllerGER10003 Standard PistolOverall2green Carsten BurfeindtGER10004 Standard RevolverOverall
3green Marco GeißnerGER10001 Open PistolOverall3green Thorsten MichyGER10008 Open Manual RifleOverall
4red Martin MerkelGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall4green Kartin ArmbrucknerGER10008 Open Manual RifleLady
      
Squad 17Block A Piątek 13:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 18Block A Helper Piątek 13:00h
Squads 68 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ulf StiegenGER10003 Standard PistolOverall1   
2green Sebastian PörschGER10003 Standard PistolOverall2   
3red Svenja LehmannGER10001 Open PistolOverall3   
4green Robert StirnerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall4   
      

Squad 19Block B Piątek 15:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 1Squad 20Block B Piątek 15:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Boris MorovićGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_501green Michael HauptGER10004 Standard RevolverSupersenior_60
2green Josef KurzGER10011 Open Rimfire RifleSupersenior_602red Franz Bergmann1GER10010 Standard Manual RifleSenior_50
3red Nils KnausGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_503green Mohammad Amin El-SaidGER10006 Standard Rimfire PistolOverall
4   4red Martin MerkelGER10011 Open Rimfire RifleOverall
      
Squad 21Block B Piątek 15:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 22Block B Piątek 15:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Markus GabrielGER10003 Standard PistolOverall1green Christian MechlerGER10003 Standard PistolOverall
2green David UdvaryGER10003 Standard PistolOverall2green Carsten BurfeindtGER10011 Open Rimfire RifleOverall
3green Marco GeißnerGER10003 Standard PistolOverall3green Andreas BelserGER10001 Open PistolOverall
4green Peter RömpertGER10004 Standard RevolverOverall4green Christian PetersGER10011 Open Rimfire RifleSenior_50
      
Squad 23Block B Piątek 15:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 24Block B Helper Piątek 15:00h
Squads 68 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sebastian PörschGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1PURPLE green Tim SchumacherGER10011 Open Rimfire RifleOverall
2green Ingo BucherGER10001 Open PistolOverall2PURPLE green Tim SchumacherGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
3PURPLE red Helmut SeifriedGER10008 Open Manual RifleOverall3PURPLE red Marcel BoraukeGER10006 Standard Rimfire PistolOverall
4PURPLE red Helmut SeifriedGER10010 Standard Manual RifleOverall4PURPLE red Marcel BoraukeGER10004 Standard RevolverOverall
      

Squad 25Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 26Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jürgen KleinGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_501red Sven WachterGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2red Michael GeigerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_502green Jörg DeifußGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
3red Thomas GlasGER10003 Standard PistolSenior_503green Roland KainGER10008 Open Manual RifleOverall
4green Andreas BayerAUT10003 Standard PistolOverall4red Dominic OttoGER10001 Open PistolOverall
      
Squad 27Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 28Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Alexander TeußerGER10001 Open PistolOverall1red Dominik SchneiderGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2green Marco WiehrGER10003 Standard PistolSenior_502red Armin SchäferGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
3green Hanno NofkinGER10003 Standard PistolSenior_503red Magdalena LangGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunLady
4green Thomas ElkerGER10001 Open PistolOverall4green Ralf SchmidtGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
      
Squad 29Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 30Block D Sobota 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Michael ChristGER10011 Open Rimfire RifleOverall1   
2red Alexander BuksbaumGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2   
3PURPLE red Harald KandlerGER10005 Open Rimfire PistolSenior_503   
4PURPLE red Harald KandlerGER10003 Standard PistolSenior_504   
      

Squad 31Block E Sobota 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 32Block E Sobota 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Dennis SchneiderGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1green Marius HeulerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2green Erik WiedemannGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2green Thomas LangGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
3green Jürgen KohlerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3green Roland KainGER10010 Standard Manual RifleOverall
4green Florian ScheuGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall4green David FaberGER10011 Open Rimfire RifleSenior_50
      
Squad 33Block E Sobota 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 34Block E Sobota 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Volker KasperGER10003 Standard PistolOverall1green Henning BungertGER10001 Open PistolOverall
2green Peter SchönerGER10001 Open PistolSupersenior_602green Patrick KliemannGER10001 Open PistolOverall
3green Peter KellerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3green Marin KempfGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4green Illia KolosovGER10003 Standard PistolOverall4green Hermann LangGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSupersenior_60
      
Squad 35Block E Sobota 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 36Block E Helper Sobota 10:00h
Squads 69 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Sven WachterGER10011 Open Rimfire RifleOverall1   
2green Alexander TeußerGER10003 Standard PistolOverall2   
3green Brigitte LangGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunLady3   
4green Tino SchmidtGER10003 Standard PistolOverall4   
      

Squad 37Block F Sobota 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 38Block F Sobota 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Hermann LangGER10011 Open Rimfire RifleSupersenior_601green Patrick PichelmannGER10003 Standard PistolOverall
2green Thomas LangGER10011 Open Rimfire RifleOverall2green Christian TröllerGER10003 Standard PistolOverall
3green Brigitte LangGER10011 Open Rimfire RifleLady3green Wolfgang KeßlerGER10003 Standard PistolOverall
4green Marin KempfGER10011 Open Rimfire RifleOverall4red Chris SeitzGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
      
Squad 39Block F Sobota 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 40Block F Sobota 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Maik RadnyGER10011 Open Rimfire RifleOverall1green Andreas LenzGER10001 Open PistolSenior_50
2green Michael SchogerGER10011 Open Rimfire RifleSupersenior_602green Volker KasperGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
3green Marco KeimpGER10001 Open PistolOverall3green Lothar PohlGER10001 Open PistolSenior_50
4green Kilian KeimpGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunJunior4green Claus ReichertGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
      
Squad 41Block F Sobota 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 42Block F Helper Sobota 13:30h
Squads 69 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Manfred ReschGER10003 Standard PistolSenior_501   
2red Manuel KripplGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2   
3green Johannes SauerGER10003 Standard PistolOverall3   
4red Andreas BrachtGER10003 Standard PistolOverall4   
      

Squad 43Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 44Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1PURPLE red Paul SeitzGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1green Maik RadnyGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2red Chris SeitzGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_502green Michael SchogerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSupersenior_60
3PURPLE red Paul SeitzGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3green Karsten NiemannGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
4red Axel WatzkeGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_504green Andreas LenzGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
      
Squad 45Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 46Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marco WeigeleGER10003 Standard PistolOverall1green Patrick KliemannGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2green Tino SchmidtGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2green Henning BungertGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
3red Achim WegererGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_503green Robert StirnerGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4red Michael GeigerGER10003 Standard PistolSenior_504green Jutta PohlGER10011 Open Rimfire RifleLady
      
Squad 47Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 48Block G Sobota 15:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Felix SeifferGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1green Olga DausGER10006 Standard Rimfire PistolJunior
2green Kilian KeimpGER10001 Open PistolJunior2red Martin KunzGER10003 Standard PistolOverall
3red Armin SchäferGER10011 Open Rimfire RifleSenior_503   
4green Marco KeimpGER10002 Open RevolverOverall4   
      

Squad 49Block H Niedziela 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 50Block H Niedziela 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Arno GranerGER10003 Standard PistolOverall1green Thomas WinterGER10001 Open PistolSenior_50
2green Axel HohensteinGER10010 Standard Manual RifleSenior_502red Bastian MrotzekGER10001 Open PistolOverall
3green Jürgen KleinGER10011 Open Rimfire RifleSenior_503green Sebastian SaxGER10004 Standard RevolverOverall
4green Astrid KleinGER10011 Open Rimfire RifleLady4red Thorsten PelzGER10003 Standard PistolOverall
      
Squad 51Block H Niedziela 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 52Block H Niedziela 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Wolfgang StrittmatterGER10003 Standard PistolSupersenior_601green Sascha KrämerGER10005 Open Rimfire PistolOverall
2green Fabian KrettGER10003 Standard PistolOverall2green Klaus HerzerGER10002 Open RevolverSupersenior_60
3green Michael TustGER10003 Standard PistolOverall3red Stefan RiekeGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4green Jürgen WissmannGER10003 Standard PistolSenior_504green David SchmittGER10003 Standard PistolOverall
      
Squad 53Block H Niedziela 08:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 54Block H Helper Niedziela 08:00h
Squads 70 benutzen
Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Thomas ElkerGER10003 Standard PistolOverall1   
2green Bernhard PaulAUT10002 Open RevolverOverall2   
3PURPLE red Sven SchneiderGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3   
4PURPLE red Sven SchneiderGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall4   
      

Squad 55Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 56Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Tilmann KeithGER10002 Open RevolverSupersenior_601green Timo GonderGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2green Arno GranerGER10006 Standard Rimfire PistolOverall2green Alexander RohrbeckGER10006 Standard Rimfire PistolSenior_50
3red Sadik AynaciogluGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3red Christian HutherGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4green Axel HohensteinGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_504green Bernhard PaulAUT10004 Standard RevolverOverall
      
Squad 57Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 58Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jens LischkeGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1red Michael SchäferGER10001 Open PistolOverall
2green Thomas WinterGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_502green Sascha KrämerGER10006 Standard Rimfire PistolOverall
3red Michael BlanaGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_503green Michael TustGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4green Felix SeifferGER10003 Standard PistolOverall4red Jens HartwigGER10001 Open PistolOverall
      
Squad 59Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 60Block I Niedziela 10:00hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Marcel GlaserGER10001 Open PistolOverall1red Marion SchleiferGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunLady
2red Thorsten PelzGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2green Nic KahlGER10006 Standard Rimfire PistolJunior
3green Thomas BornGER10001 Open PistolSenior_503red Michael KahlGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4green Andreas DiezGER10003 Standard PistolOverall4green Timo KahlGER10011 Open Rimfire RifleJunior
      

Squad 61Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 62Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Tilmann KeithGER10001 Open PistolSupersenior_601green Timo GonderGER10005 Open Rimfire PistolOverall
2red Mirko ReichertGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall2red Christian HutherGER10003 Standard PistolOverall
3green Christian SchlachterGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3green Peter SchönerGER10003 Standard PistolSupersenior_60
4red Thomas GlasGER10006 Standard Rimfire PistolSenior_504green Alexander RohrbeckGER10005 Open Rimfire PistolSenior_50
      
Squad 63Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 64Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Michael SchäferGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1green Claudia TustGER10006 Standard Rimfire PistolLady
2green Jürgen WissmannGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_502red Michael BlanaGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_50
3green Fabian KrettGER10001 Open PistolOverall3green Andreas DiezGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
4red Jens HartwigGER10011 Open Rimfire RifleOverall4green Andreas HaneGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
      
Squad 65Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 66Block K Niedziela 13:30hIlość miejsc: 4, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Marcel GlaserGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall1red Henning KrügerGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall
2green Klaus HerzerGER10001 Open PistolSupersenior_602   
3green Thomas BornGER10005 Open Rimfire PistolSenior_503   
4green Sascha KlenkGER10005 Open Rimfire PistolOverall4   
      

Squad 67Block HELPER only - Piątek a.m.Ilość miejsc: 44, wolnych: 23Squad 68Block HELPER only - Piątek p.m.Ilość miejsc: 4, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1PURPLE green Mario TheuerkornGER10001 Open PistolOverall1green Alexander KornbrustGER10003 Standard PistolSenior_50
2PURPLE green Mario TheuerkornGER10005 Open Rimfire PistolOverall2red Klaudio LesnikGER10003 Standard PistolSenior_50
3PURPLE green Mario TheuerkornGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall3   
4PURPLE green Mario TheuerkornGER10011 Open Rimfire RifleOverall4   
5PURPLE green Mario TheuerkornGER10012 Standard Rimfire RifleOverall5   
6PURPLE green Mario TheuerkornGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall6   
7PURPLE green Mario TheuerkornGER10003 Standard PistolOverall7   
8PURPLE green Mario TheuerkornGER10006 Standard Rimfire PistolOverall8   
9green Robert HeinzeGER10001 Open PistolSupersenior_609   
10PURPLE green Alexander RohrbeckGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunSenior_5010   
11PURPLE green Alexander RohrbeckGER10011 Open Rimfire RifleSenior_5011   
12green Jürgen BohlandGER10011 Open Rimfire RifleSenior_5012   
13green Markus ZetzenGER10004 Standard RevolverSenior_5013   
14PURPLE red Frank HaakGER10003 Standard PistolOverall14   
15PURPLE red Frank HaakGER10004 Standard RevolverOverall15   
16green Rolf MorcheGER10003 Standard PistolSenior_5016   
17green Kira JeudeGER10011 Open Rimfire RifleJunior17   
18green Timo SelicGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall18   
19green Katja BuchholzGER10007 Open Semi Auto Rifle_Converted HandgunLady19   
20red Daniel BuleandraGER10009 Standard Semi Auto Rifle_Converted HandgunOverall20   
21red Andreas SirtlGER10003 Standard PistolOverall21   
22   22   
23   23   
24   24   
25   25   
26   26   
27   27   
28   28   
29   29   
30   30   
31   31   
32   32   
33   33   
34   34   
35   35   
36   36   
37   37   
38   38   
39   39   
40   40   
41   41   
42   42   
43   43   
44   44   
      
Squad 69Block HELPER only - Samstag a.m.Ilość miejsc: 12, wolnych: 5Squad 70Block HELPER only - Sonntag a.m.Ilość miejsc: 8, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jürgen BohlandGER10005 Open Rimfire PistolSenior_501green Jochen PohnertGER10003 Standard PistolOverall
2green Sunay BakiGER10003 Standard PistolOverall2red Tanja BaumannGER10003 Standard PistolLady
3green Baris KirazGER10003 Standard PistolOverall3red Marcel KühnGER10011 Open Rimfire RifleOverall
4green Alexander BekGER10003 Standard PistolOverall4   
5green Stefan ButzGER10003 Standard PistolSenior_505   
6red Thorsten KnappGER10003 Standard PistolOverall6   
7red Markus BennemannGER10003 Standard PistolOverall7   
8   8   
9   9   
10   10   
11   11   
12   12   
      

red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (65)
green: potwierdzone / zapłacone (161)