Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

TSCA Deep Water Cup

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodów1570 Route de la Lande 40230 SAINT JEAN DE MARSACQ
GPS : 43°38'73"N 1°16'27".56"0

Termin20.-22.08.2021
Ostateczny termin15.07.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów10
Liczba strzałówapprox. 230
Strzelany w1 dzień
Opłata startowa65€ repas compris
Zapłata
Prepayment only, within 15 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


Chèque à l'ordre du : Tir Sportif Côte d'Argent Chez Mr Alex LAUREL 2 avenue des Dauphins 64600 ANGLET
Please take care that it is identifiable who was paid for!

Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorLAUREL Alex
RangemasterJean-François DESAUGERE
StatsdirectorPhilippe CHAPUIS
ogłoszeniehtml (Mi 28 Jul 2021 11:31:40 CEST)
Lista zawodnikówhtml

 Rejestracja zamknięta
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSumSénior
Open412411 
Standard1266428 
Production3136646 
Classic2 114 
Production Optics9 4215 
Ouvert    11
PCC313310 
Suma611122201151
FRA115

Squad 1Piątek PM 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 2Piątek PM 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Alex RibesFRAProduction OpticsOverall1green Frédéric ClavelFRAClassicSenior
2green Arthur BenkemounFRAProduction OpticsOverall2green Alexandra ClavelFRAStandardLady
3green Nicolas BonninFRAProductionOverall3green Patrick BadaireFRAProductionSuperSenior
4green Thierry SimoninFRAProduction OpticsOverall4green Olivier CazenaveFRAPCCSenior
5green Julien PalacinFRAProductionOverall5green Julien Soares FerreiraFRAProductionOverall
6green Yohan DespeauxFRAProductionOverall   
7green Philippe Ganeman-valotFRAProductionSenior   
      
Squad 3Piątek PM 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 4Piątek PM 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe ChappuisFRAProduction OpticsOverall1green Filipo LanzaFRAOuvertSénior
2green Michel RibeiroFRAOpenOverall2green Jean-Jacques VignauFRAOpenOverall
3green Stephane LoctauxFRAStandardSenior3green Jean-François DesaugèreFRAPCCSuperSenior
4green Gérald MarsolFRAProductionOverall4green Jeanpierre LahetFRAOpenSenior
5green Valerie d' ALIAFRAProductionLady5green Cyril DupréFRAProductionOverall
6green Pierre-louis ChauvotFRAProduction OpticsSenior6green Thierry BreyFRAStandardOverall
7green Philippe StreiffFRAProduction OpticsOverall7green Dominique TissierFRAProductionOverall
      
Squad 5Piątek PM 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 6Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jeremie CadetFRAProduction OpticsOverall1green Jean-Luc EstagnasieFRAProduction OpticsSuperSenior
2green Diane BailliuFRAProductionLady2green Jacques AlonsoFRAProductionSuperSenior
3green Jean MervilleFRAProductionOverall3green Yanick DonatiFRAStandardOverall
4green André CollardFRAStandardSuperSenior4green Patrick CoignaudFRAProductionOverall
5green Paul ReyFRAProductionOverall5green Francois DelormeFRAClassicOverall
6green Lilian RenaudFRAProductionOverall6green Jonathan PasquierFRAStandardOverall
7green Jean-Yves BruzacFRAOpenSuperSenior7green Thierry MaurinFRAProductionOverall
8green Xavier HarrietFRAStandardOverall8green Laurent SicardFRAStandardOverall
      

Squad 7Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 8Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jean Pierre BaillonFRAStandardSuperSenior1green Jean Paul CassignacFRAProductionSenior
2green Alexandre TostainFRAProductionSenior2green Carine BlanquetFRAPCCLady
3green Thomas LandrotFRAProductionOverall3green Antony AgrinierFRAOpenOverall
4green David ChappéFRAProductionSenior4green Ludovic MarabeufFRAStandardOverall
   5green Olivier van De casteeleFRAProduction OpticsSenior
      
Squad 9Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 10Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gilles Jean pierreFRAStandardSenior1green Laurent BonifaitFRAClassicSuperSenior
2green Daniel CasanovaFRAProductionSuperSenior2green Christophe GilantFRAPCCSenior
3green Edouard BoixSabataFRAProductionOverall3green Philip TerryFRAProductionSuperSenior
4green Frederic BoulangerFRAProductionOverall4green Aurélien SalcedoFRAProductionOverall
5green Chantal PaulusFRAStandardLady5green Frédéric ValesmesFRAProductionOverall
6green Didier PaulusFRAProduction OpticsOverall   
7green Jean marc VerhelstFRAProductionSenior   
8green Vincent SaxeFRAProductionSenior   
      

Squad 11Sobota 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 12Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Patrick BaculardFRAStandardOverall1green Stéphane GuillardFRAOpenOverall
2green Yohann LepelletierFRAProductionOverall2green Lionel BuathierFRAProductionOverall
3green David FranceschiFRAProductionOverall3green Stephane LegliseFRAStandardOverall
4green Bogdan TyminskiFRAProductionSuperSenior4green Audrey RebillierFRAStandardLady
5green Luc AubespinFRAProductionOverall5green Pascal Dos santosFRAProduction OpticsSenior
6green Pascal PepyFRAPCCSenior6green Lynne GarlickFRAStandardLady
   7green Patrick CarpentierFRAProduction OpticsSuperSenior
   8green Laurent DaudeFRAPCCOverall
      
Squad 13Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 14Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christophe PironFRAProductionOverall1green Nicolas AndreolettiFRAStandardOverall
2green Brice LatgerFRAProductionOverall2green JEAN-GUY BecretFRAClassicOverall
3green Edouard TriquetFRAStandardOverall3green Fabien BernardFRAProduction OpticsOverall
4green Jean-François PellegriniFRAOpenSuperSenior4green Cyrill MorenoFRAProductionOverall
5green Philippe MorenaFRAStandardSenior5green Sebastien ArmendarizFRAProductionOverall
6green Laetitia NohetFRAStandardLady6green Stephan MarcaisFRAProductionOverall
   7green Nicolas HumilierFRAProductionSuperSenior
   8green Patrick MorinFRAStandardSuperSenior
      
Squad 15Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 16Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Hervé DenysFRAOpenSuperSenior1green Phil. JourdeFRAPCCSuperSenior
2green Patrice Gimat-LatuFRAStandardSuperSenior2green Wilfried DruartFRAPCCOverall
3green Régis VicenteFRAStandardOverall3green Daniel OsterFRAProduction OpticsSenior
4green Eric MartinFRAProductionOverall4green Mireille BizouarnFRAStandardLady
5green Thomas LandrotPCCFRAPCCOverall5green Eric BizouarnFRAOpenSuperSenior
6green Fabian CarratalaFRAProductionOverall6green Nathalie CableFRAOpenLady
7green Valentin CastagnaFRAProduction OpticsOverall7green Xavier CableFRAStandardSenior
   8green Philippe DarosFRAStandardSenior
      

Squad 17Niedziela 8h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Estelle CassaniFRAProductionLady
2green Serge EsteveFRAPCCSuperSenior
3green Alexandre ArmenierFRAStandardOverall
4green Thierry RoquesFRAOpenSenior
5green Pierre PivotFRAProductionOverall
6green Frederic RoratoFRAStandardSenior
7green Karim GuedraFRAProductionOverall
8green Nicolas BeghinFRAProductionOverall
   
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andy CanaliFRAStandardOverall
2red Herve ClouetFRAStandardSuperSenior
3red Gael GilibertFRAProductionOverall
4red Kevin BuissonFRAProductionOverall
5red Wayne DickinFRAPCCSuperSenior
6red Andre Truong vinh tongFRAPCCSuperSenior
7red Jérôme CzykajloFRAOpenOverall
8red Olivier ChrapkiewiczFRAProductionSenior
9red Cesard MeiFRAStandardSuperSenior
10red Philippe AmandjulesFRAStandardSuperSenior
11red Luca FanzuttiFRAProductionOverall
12red James SimsonFRAClassicSuperSenior
13red Guillaume MaurelFRAProductionOverall
14red Thierry VincentFRAStandardOverall
15red Jerome CzykajloFRAOpenOverall
16red Patrick BenoitMONProduction OpticsSuperSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (16)
green: potwierdzone / zapłacone (115)