Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

Helmbrechts-Cup Half-Life Frühling 2021

RegionGER
KlubSBG Helmbrechts Half Live
Miejsce zawodówZum Schützenhaus 17, 95233 Helmbrechts
Termin13.-14.03.2021
Ostateczny termin05.03.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów8
Liczba strzałówapprox. 160
Strzelany w1/2 dnia
Opłata startowaEUR 55,-
Nach Meldeschluß gilt: Startgeld = Reuegeld!
Keine Startplatzübertragung nach Meldeschluß!
ZapłataKontoinhaber: SBG Helmbrechts
Kreditinstitut: Sparkasse Hochfranken
IBAN: DE75780500000222302580
BIC: BYLADEM1HOF

Verwendungszweck 1: HCHL-F21 <Dein Name>

Das Startgeld muß innerhalb von 14 Tagen nach der Anmeldung auf unserem Konto eingegangen sein. Teilnehmer, die nicht fristgerecht bezahlen werden aus der Squad-Liste gestrichen.
Teilnehmer auf der Warteliste bezahlen erst nach Umbuchung ins Match.
Eine Erstattung des Startgeldes bei Nichtteilnahme ist nicht möglich.
Du kannst jedoch nach Absprache (bis zum Meldeschluß) einen Ersatzschützen benennen, welcher für Dich startet.
Statusfinalny
KontaktUllrich Gruschwitz
Dahlienweg 2
95233 Helmbrechts
E-Mail: ipsc.helmbrechts-cup@t-online.de
Tel.: 0160/8401856
MatchdirectorUllrich Gruschwitz
RangemasterThomas Sturm
StatsdirectorMarco Scheunert
Komentarze Schedule:
Sobota Rano: Registrierung ab 07:30 Uhr, Match ab 08:30 Uhr
Sobota Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Niedziela Rano: Registrierung ab 8:00 Uhr, Match ab 9:00 Uhr

Lunch possible


Facebook
In diesem Kanal erfahrt ihr alle News und Änderungen sofort: Telegram
ogłoszeniehtml (Mi 13 Jan 2021 10:26:39 CET)
Zespół sędziowskihtml (Fr 11 Dez 2020 13:56:18 CET)
Lista zawodnikówhtml
Lista drużynhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Team
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open3 4613
Standard437216
Production24115141
Production Optics512311
Suma365281281
KlasaTeam
Open_Seniorred Freie Schützen [1]
Production_Overallred Unit-Six Bravo [5]
 red Suicide Squad [2]
 red Unit-Six Alpha [2]
 red Freie Schützen [1]
Production_Seniorred Unit-Six Bravo [1]
GER81

Squad 1Sobota RanoIlość miejsc: 11, wolnych: 0Squad 2Sobota RanoIlość miejsc: 11, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Konrad SchreiberGERProductionOverall1green Karsten BlechGERProduction OpticsOverall
2green Holger WeißGERProductionSenior2green Thomas BlechGERProductionSenior
3green Jürgen GrauGERProductionOverall3green Andreas KanzGERProductionOverallFreie Schützen
4green Bernd HopfmannGERStandardSuperSenior4green Steffen KönigGERProductionSenior
5green Stefan DietzGERProductionOverall5red Jens UllrichGERProduction OpticsOverall
6green Horst P. BeckGEROpenSeniorFreie Schützen6red Hubert KrollGEROpenSuperSenior
7green Illia KolosovGERProductionOverall7red Lars HillerGERProduction OpticsOverall
8green Alexander RümpeleinGERProduction OpticsOverall8red Andreas VogelGERStandardOverall
9red Marius WagnerGERProductionOverall9green Hubert WernerGEROpenSuperSenior
10green Tobias GriebelGERProductionOverall10red Stefan TrautvetterGERProduction OpticsSenior
11green Marcus HeimannGERProductionOverall11green Gunther BarthelGEROpenSuperSenior
    
Squad 3Sobota PołudnieIlość miejsc: 13, wolnych: 0Squad 4Sobota PołudnieIlość miejsc: 13, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Werner GraßerGEROpenSuperSenior1green Alexander BeurerGERProduction OpticsOverall
2green Christian GeistGERProductionSenior2green Kai Uwe BeurerGERStandardOverall
3green Jochen BauerGERProductionSenior3green Martin SchinzelGERProductionSenior
4green Torsten WandkeGERProduction OpticsSenior4green Thomas GastGEROpenSuperSenior
5green Thomas BischoffGERStandardSuperSenior5green Michael StrempelGERProduction OpticsSuperSenior
6green Falko OrtmannGERProductionOverallSuicide Squad6green Knut MannelGEROpenOverall
7green Thomas KolweGEROpenOverall7green Markus HandrichGERStandardSenior
8green Karsten SchletteGEROpenSenior8green Manuel BeneckeGERStandardOverall
9green Christian StaußGERProductionOverall9green Michael HofmannGERProductionOverall
10green Ines WeissGERStandardLady10green Jürgen FaberGERProductionSenior
11green Marcus WieczoreckGERProductionOverall11green Jörg NeumannGEROpenOverall
12green Karl BeiterGEROpenSuperSenior12green Florian KnackGERProductionOverall
13green James WalterGERStandardSenior13green Silvio CramerGERProductionSenior
14red Gerd GrunerGERProductionOverallSuicide Squad    
    
Squad 5NiedzielaIlość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Frank WeicheltGERProductionSenior
2red Michael AllardGERProductionSenior
3green Peter FockeGERStandardSenior
4green Thomas TilgnerGEROpenSenior
5red Friedbert AnschützGERProduction OpticsSuperSenior
6green Robert BraunGERProduction OpticsSuperSenior
7green Dietmar RauerGERProductionSuperSenior
8red Britt RastGERProductionLady
9red Swen KirbachGERProductionSenior
10green Kristian KampGERStandardSenior
11red Michael GeigerGERProductionSenior
12red Toralf RödigerGERProductionSenior
  
Squad 6NiedzielaIlość miejsc: 12, wolnych: 0Squad 7Środa 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Max HungerGERStandardOverall1green Ullrich GruschwitzGERProductionSeniorUnit-Six Bravo
2green Yasmin EberleinGERStandardLady2green Marco ScheunertGERProductionOverallUnit-Six Bravo
3green Rico MammitzschGERProductionOverall3red Stefan KöglerGERProductionOverallUnit-Six Bravo
4green Yvonne VetterGERStandardLady4    
5green Markus TrenklerGERProductionOverall5    
6green Klaus GrafGERStandardSenior6    
7green Udo GellnerGERProductionSenior7    
8green Normen SchmidtGERProductionOverall8    
9green Nadine SchmidtGERProduction OpticsLady9    
10green Roland FehnGERStandardSenior10    
11green Michael Paul TheiligGEROpenSenior11    
12green Reinwald RohmGERProductionOverallUnit-Six Bravo12    
    
Squad 8Czwartek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 9Piątek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1red Johannes WunderGERProductionOverallUnit-Six Alpha1red Joachim HornGERProductionOverallUnit-Six Bravo
2red Jörg PospiechGERProductionOverallUnit-Six Alpha2red Thomas SturmGERStandardSenior
    3red Florian FreibergerGERProductionOverallUnit-Six Bravo
    
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1red Othmar LehmannGERProductionOverall
2red Rainer SchmidtGERProduction Optics lightSenior
3red Thomas GötzeGERProductionOverall
4red Heinz Gallenbach,Dr.GERProduction OpticsSuperSenior
5red Stephan RuppGERProductionSenior
6red Ingo FosterGERProductionOverall
7red Katharina FosterGERProductionOverall
8red Uwe BütauGERProduction OpticsSenior
9red Roland von BorriesGERProduction OpticsOverall
  
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (28)
green: potwierdzone / zapłacone (62)