Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.54 
de en fr nl es pt ru hu pl

Match d'Eté de Sainte Opportune

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodówLe Boulay 61100 SAINTE OPPORTUNE 48°44'27.1"N 00°25'29.1"W
Termin19.-20.06.2021
Ostateczny termin07.06.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PCC
Poziom2
Ilość torów11
Liczba strzałówapprox. 240
Strzelany w1 dzień
Opłata startowaEUR 70€ repas compris
Zapłata
Prepayment only, within 15 days after subscription, by check to:

à l'ordre du ASFM à Jean-Pierre LHUISSIER 1 Allée Grosparmy 61100 FLERS
(le match se tire sur une des 2 journées)Please take care that it is identifiable who was paid for!

Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorJean-Pierre LHUISSIER
RangemasterNicolas HUMILIER
StatsdirectorFrançois MAUPAS
Komentarze
briefing arbitres 8h00, Début des tirs 8h30, le match se tire sur 1 journée soit le samedi soit le dimanche
ogłoszeniehtml (So 11 Apr 2021 19:03:02 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klub
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open10  3518
Standard13 371336
Production5157151290
Revolver2    2
Classic1  2 3
Production Optics6  4414
PCC10 12316
Suma935113337179
FRA176
BEL3

Squad 1Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 2Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe QuintinBELStandardSuperSenior1red Fabien LeclercqBELProductionOverall
2red Denis GuerlesquinFRAProductionSuperSenior2green Patrick Morin 1FRAProductionSuperSenior
3red Ivan NigrowskyFRAOpenSenior3green Magalie BarilleauFRAProductionLady
4green Pascal LangevinFRAProductionSuperSenior4red Edouard DemachyFRAStandardOverall
5green Jean-philippe BinetFRAProductionSenior5green Valere BERTHOME2FRAPCCSenior
6red Musique GuerlesquinFRAProductionLady6green Didier MallardFRAStandardSuperSenior
7green Emmanuel GerbaultFRAProductionOverall7red Egault ThierryFRAProductionSenior
8green Ronan CaveribereFRAProductionOverall8red Nicolas AubreeFRAProductionOverall
9green Philippe AmandjulesFRAStandardSuperSenior9red Richard LesaintFRAProductionOverall
10green Hubert NowakFRAProduction OpticsSuperSenior10red Gerard GrauffelFRAProductionSuperSenior
      
Squad 3Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Francois VANDAELE2FRAProduction OpticsOverall1green Olivier LecocqFRAPCCSenior
2green Emmanuel PirlotFRAOpenOverall2green Jaque VernetFRAClassicSenior
3red Patrick BeltchevFRAProductionOverall3red Morgan DesnoyelFRAProductionOverall
4red Herve ClouetFRAStandardSuperSenior4red Marie claude DesnoyelFRAProductionLady
5green Pascal Goibeault2FRAOpenSuperSenior5green Jean phillipe DarchenFRAProduction OpticsOverall
6green Pierre LAGACHE 2FRAOpenSuperSenior6red Olivier LeclercFRAProductionSenior
7red Bruno LeconteFRAProduction OpticsSenior7red Malory GuimberFRAProductionOverall
8green Serge FournandFRAProduction OpticsSuperSenior8green Cyrille ConnanFRAProductionOverall
9red Stéphane ValkovFRAProductionSenior9red Jean-François CarbonellFRAProductionOverall
10green Yann Le CharlèsFRAStandardSenior10   
      
Squad 5Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 6Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Julien CurieFRAStandardOverall1green Dimitri NigrowskyFRAPCCOverall
2green Régis VicenteFRAStandardOverall2red Gurvan Le GoffFRAOpenOverall
3red Paul LeclairFRAProduction OpticsOverall3green Jacques SautourFRAPCCSuperSenior
4green Guillaume RuffiotFRAProductionOverall4green Yvanna PineauFRAPCCLady
5green Fabian CarratalaFRAProductionOverall5green Alain GuinberteauFRAOpenOverall
6green Anthime FerrieuFRAPCCOverall6green Victor BrunFRAProductionOverall
7green Allan GuardiniFRAPCCOverall7green Ivan Nigrowsky 2FRAOpenSenior
8green Guillaume MarieFRAProductionOverall8red Jean-Marc ChauvetFRAStandardSenior
9green Gautier DebaudreFRAPCCOverall9green Mathieu RinaldoFRAStandardOverall
10green Christophe BarbierFRAProductionOverall10green Damien PaugamFRAProductionSenior
      
Squad 7Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 8Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Guillaume BrunettiFRAPCCOverall1green André PoliceFRAStandardOverall
2green Alain PerdrixFRAProductionSenior2green Philippe HouardFRAProductionSuperSenior
3green Laurent Le bourhisFRAStandardSenior3green Alain Le borgneFRAStandardSuperSenior
4red Nicolas MoutalidisFRAProductionOverall4red Michael DucFRAStandardOverall
5red Dominique FournierFRAProductionSenior5red Ronald SarahFRAProductionOverall
6green Jean-Baptiste HouardFRAPCCOverall6red Benjamin MoyalFRAProductionOverall
7green Eric WeissFRAStandardSenior7red Jonathanl LhermitteFRAProductionOverall
8green Pierre RoinelFRAPCCOverall8red Eric Robert de saint vincentFRAProductionSenior
9green Patrice PoujoulaFRAProductionSuperSenior9green Cédric TolletFRAProduction OpticsSenior
10green Christophe LacourFRAStandardOverall10green Stéphane MilletFRARevolverOverall
      
Squad 9Sobota 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 10Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Clement VilaysingFRAProductionOverall1green Valere BerthomeFRAProduction OpticsSenior
2green Nicolas GourhanFRAProductionOverall2green Philippe GrosfilBELPCCSuperSenior
3green Didier DaguenelFRAProductionSuperSenior3green Jean-Jacques RoulandFRAOpenSuperSenior
4red Sylvain BarreFRAProductionOverall4green Emmanuel VallezFRAProductionSenior
5green Dimitri UrienFRAProductionOverall5red Christian CutayaFRAStandardOverall
6red Jean Jacques PriolFRAProductionSuperSenior6green Eric WEISS2FRAProductionSenior
7green Yannek ChabertFRAProductionOverall7green Patrick MorinFRAStandardSuperSenior
8green Guillaume ArchambaultFRAProductionOverall8red Patrick Morin 2FRAStandardSuperSenior
9green Dominique SoaresFRAProductionOverall9red Edouard DEMACHY2FRAPCCOverall
10red Philippe GateauFRAStandardSuperSenior10green Didier MALLARD 2FRAPCCSuperSenior
      

Squad 11Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 12Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Joël GérardFRAStandardSuperSenior1green Fabien MaheoFRAProductionOverall
2green Aurélien BerthellemyFRAProductionOverall2green Fanch Le correFRAProductionOverall
3red Pierre MeunierFRAProductionOverall3green Guy MartinFRAProductionSuperSenior
4green Gerald BeauperinFRAStandardOverall4green Ioulian Le correFRAProductionJunior
5red Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall5green Elouan CouepelFRAProductionJunior
6red Vincent JamaultFRAStandardSenior6green Enora MaheoFRAProductionJunior
7red Stephanie ChattonFRAProductionLady7green Lea BeguinFRAProductionJunior
8red Florian MarchalFRAPCCOverall8green Sandrine Le ducFRAProductionLady
9red Christophe Hernandez_2FRAPCCOverall9red David GrouazelFRAStandardOverall
10red Bernard MotteFRAStandardSuperSenior10red Laetitia GrouazelFRAStandardLady
      

Squad 13Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 14Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Patrick RenaudFRAOpenOverall1red Fabien MarieFRAProductionOverall
2red Marion DupuyFRAStandardLady2red Ludovic BouteloupFRAProductionOverall
3red Jérôme ChaillouFRAProduction OpticsOverall3red Marc BombaFRAProductionOverall
4red Vincent GuillemainFRAStandardOverall4green Nicolas ObligisFRAProductionOverall
5red Stephane BourdierFRAProduction OpticsOverall5red Cosmin SalacFRAProductionOverall
6red Deville RemyFRAOpenOverall6red Pierre MaugainFRAProductionOverall
7red Deville JacquesFRAOpenSuperSenior7red Robert BaumannFRAProduction OpticsSenior
8red Christophe HernandezFRAStandardOverall8green André MerlierFRAProduction OpticsSuperSenior
9red Julien JuhelFRAProductionOverall9green Valentin DujourFRAProduction OpticsOverall
10green Bastien HouppermansFRAProductionOverall10red Lemée ArthurFRAOpenOverall
      
Squad 15Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 16Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jean Michel ViaudFRAProductionSuperSenior1green Paul CompasFRAProductionOverall
2red Julie BoutinFRAStandardLady2green Anne BeauvilliersFRAProductionLady
3red Hervé BoutinFRAProductionSenior3green Benjaminn GuizelinFRAProductionSenior
4red Sylvain BoismoreauFRAClassicSenior4green Jean TardiFRAProductionOverall
5red Olivier Melis-GranvalFRAStandardSenior5green Erwan TardiFRAProductionJunior
6red Maurice NguyenFRAProductionOverall6green Bruno AbartFRAProductionOverall
7green Thomas QuemounFRAProductionOverall7red Fabrice HourlonFRAProduction OpticsSuperSenior
8red Hugues JournauxFRAProductionOverall8red Roberto CifuentesFRAClassicOverall
9green Jean-Paul CassignacFRAProductionSenior9green Christophe MachetFRAStandardSenior
10red Simon FleuriotFRAOpenOverall10red Brice ChevallierFRAProductionOverall
      
Squad 17Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 18Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe JobardFRAStandardSuperSenior1green Jessica GrecoFRAProductionLady
2green Benoit TizienFRAProductionOverall2green Cedric MichotFRAOpenOverall
3green Gérard CouraultFRAStandardSuperSenior3red Francis LucasFRAOpenSenior
4green André CollardFRAStandardSuperSenior4green Damien GrecoFRAProductionOverall
5red Arnaud JailletFRAProductionSenior5green Nicolas HumilierFRAProductionSuperSenior
6red Patrick BadaireFRAProductionSuperSenior6red Fabien BehalFRAOpenOverall
7green Philippe ErayFRAProductionSenior7green Jb MartialFRARevolverOverall
8red Thierry ObriotFRAOpenSuperSenior8red Marc BedrossianFRAProductionOverall
9red Emile ObriotFRAOpenOverall9green Thibaut DelannoyFRAProductionOverall
10green Christophe RaujolFRAProductionOverall10red Gaëtan SeguinFRAProductionOverall
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Herve SanchezFRAProductionSenior
2red Wayne DickinGBRPCCSuperSenior
3red Renoux GillesFRAOpenSuperSenior
4red Muriel Renoux-MartyFRAPCCLady
5green Jonathan PasquierFRAStandardOverall
6green Yanick DonatiFRAStandardOverall
7green Patrick CoignaudFRAProductionOverall
8red José-Manuel VergaraFRAStandardSenior
9green Chi-viet Ho vietFRAPCCOverall
10red Johan TurgyFRAProductionSenior
11red Ingrid Jean-BaptisteFRAProductionLady
12red Sylvain MonjaretFRAProductionOverall
13red Xavier LiarteFRAClassicOverall
14red Nicolas NouarFRAPCCOverall
15red Xavier LamoiseFRARevolverOverall
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (88)
green: potwierdzone / zapłacone (106)