Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

Panthère des Garrigues

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodówCT OCCITAN Route de Bel Air 34790 Grabels GPS 43°38'30,29" N 3°45'42,36"E
Termin09.-11.07.2021
Ostateczny termin30.06.2021 24:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PCC
Poziom3
Ilość torów21
Liczba strzałówapprox. 385
Strzelany w2 dni
Opłata startowa150€, (Junior 60€)
Zapłata
Prepayment only, within 8 days after subscription,(failure will inclure deleted slot without further notice), by money transfer to:


IBAN FR76 1348 5008 0008 0065 6197 341
SWIFT: CEPAFRPP348
ou chèque à l'ordre du CTO à envoyer à Pierre MARTIN-PRIVAT 405 route de Montpeyroux 34150 SAINT JEAN DE FOS
Vous devez vous inscrire en liste d'attente, dès le paiement reçu nous constituerons les squads
Veuillez identifier votre paiement, qui paye pour qui!
ainsi que le nom de votre club TSV, date limite de paiement dès le paiement reçu nous constituerons les squads, vous devez vous inscrire en liste d'attente, le match se tire sur 2 1/2 journées

Statusfinalny
KontaktCaroline Urbain
38 Rue Brunel
75017 Paris
E-Mail: curbain@fftir.org
Phone: 0158054528
MatchdirectorDavid Photion
RangemasterPierre MARTIN-PRIVAT
StatsdirectorCyrille LOPEZ / Anthony AGRINIER
ogłoszeniehtml (Do 25 Feb 2021 15:11:09 CET)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klub
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open12261030
Standard301213661
Production39719469
Revolver1   1
Classic3  14
Production Optics12 7726
PCC16213940
Suma113235837231
FRA196
BEL17
ESP10
GER3
AND3
SUI1
CZE1
presidentsmedals4
presidentsmedals9

Squad 1Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 2Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sylvain PivoteauFRAProductionSenior   
2green Jacques MaionFRAPCCSenior   
3green André CollardFRAStandardSuperSenior   
4green Jacques MourguesFRAOpenSenior   
      
Squad 3Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 4Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Fabrice AllemandFRAPCCOverall
   2green Cesard MeiFRAStandardSuperSenior
   3green Thomas DieboltFRAStandardSenior
   4green Régine DieboltFRAStandardLady
      
Squad 5Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 6Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Nicolas ThireauFRAOpenSenior
   2green Guillaume PerezFRAProductionOverall
   3green Jonathan DaumurFRAProduction OpticsOverall
   4green Thibault MichelFRAProductionOverall
      
Squad 7Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 8Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Georges DazziFRAProduction OpticsSuperSenior1green Christian LeischnerGERStandardOverall
2green Adrian IovanFRAStandardOverall2green Philippe MunierFRAProductionOverall
3green David PhotionFRAClassicOverall3green Yann PoinsotFRAProductionOverall
4green James SimsonFRAClassicSuperSenior4green Vincent MartinezFRAProductionOverall
      
Squad 9Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 10Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Stephane LoctauxFRAStandardSenior
   2green Laurent SamaniegoFRAStandardSenior
   3green Jacques LaurembourleFRAPCCSuperSenior
   4green Didier AgrinierFRAPCCSuperSenior
      

Squad 11Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 12Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 13Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 14Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Cyrille LopezFRAStandardOverall   
2green Robert Pitot-AimarettiFRAPCCSuperSenior   
3green Antony AgrinierFRAStandardOverall   
      
Squad 15Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 16Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Daniel BalesiFRAOpenSuperSenior
   2green Sebastien SanterreFRAProductionSenior
   3green Delphine BuonoFRAProductionLady
      

Squad 17Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 18Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 19Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 20Piątek,8h30 Prematch RO uniquementIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Pascal EschenbrennerFRAOpenSuperSenior   
2green Philippe StecklerFRAStandardSuperSenior   
3green Aurelien BouéFRAOpenOverall   
4green Olivier PlanoFRAProductionSenior   
      
Squad 21Sobota 7h30 / Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 22Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Baptiste FeltFRAOpenOverall
   2green Olivier FeltFRAStandardSenior
   3green Christophe MatheronFRAProductionOverall
   4green Axel WandenabieleFRAProductionOverall
   5green Nicolas NouarFRAPCCOverall
   6green Herve SerraFRAPCCOverall
   7green Marc SerraFRAStandardOverall
   8green Didier WeberFRAProduction OpticsSuperSenior
      
Squad 23Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 24Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Jacques AlonsoFRAProductionSuperSenior
   2green Jean-François MasseronFRAOpenSuperSenior
      
Squad 25Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 26Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Marcel SmeersBELOpenSuperSenior1green Jeremie DuroBELProductionOverall
2green Yannick MerangerBELProduction OpticsOverall2green Pierre BrochardBELProductionSuperSenior
3green Stephane DuryBELStandardOverall3green Manu Gérard2BELProductionSuperSenior
4green Jean-Jacques DeomBELProductionSenior4green John ConstantBELStandardSenior
5green Bernard ZeimesBELProduction OpticsSenior   
6green Jean Michel JansenBELProduction OpticsSuperSenior   
      
Squad 27Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 28Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christophe ZimmermannFRAOpenSenior1green Pascal PepyFRAStandardSenior
2green Patrick CollombatFRAProduction OpticsSuperSenior2green Edouard TriquetFRAStandardOverall
      
Squad 29Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 30Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jean-Claude JouyFRAProductionSuperSenior   
2green Teresa SyrokaFRAProductionLady   
      
Squad 31Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 32Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Pierre MeunierFRAProductionOverall1green Philippe SofiaFRAProductionSenior
   2green Jerome MoschiettiFRAStandardOverall
   3green Tom CavasinoFRAProductionOverall
      
Squad 33Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 34Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Damien GrecoFRAProductionOverall
   2red Jessica GrecoFRAProductionLady
      
Squad 35Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 36Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   1green Christophe AlazardFRAPCCOverall
   2green Edouard NiuboFRAPCCSenior
   3green Tom AdesFRAPCCOverall
   4green Christian LeleuFRAPCCSuperSenior
      
Squad 37Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 38Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Bernard GuisianoFRAOpenOverall1green Christophe GilantFRAProduction OpticsSenior
2green Stephane GilibertFRAStandardSenior2green Damien PaseroFRAProduction OpticsOverall
3green Jordan FoquetFRAProductionOverall3green Laurent BoulangerFRAProductionSenior
4green Nicolas FoquetFRAProductionSenior4green Romain BoulangerFRAProductionOverall
5green Jordan ChabertFRAProductionOverall5green Alexis FarnierFRAOpenOverall
      
Squad 39Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 40Sobota 7h30/ Niedziela 13h00Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      
Squad 41Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 42Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Luc AubespinFRAProductionOverall1green Josep Rich RoigESPOpenSuperSenior
2green Patrick BaculardFRAStandardOverall2green Joan Casals ReixachESPOpenSuperSenior
3green Siegfried WillmesFRAProduction OpticsSenior3green Javier García RuizESPProduction OpticsOverall
4green Bertrand GuillaumeFRAStandardOverall4green Carlos RodríguezESPOpenOverall
5green Ludovic MarabeufFRAStandardOverall5green Alberto Lopez RipollESPOpenSuperSenior
6green Bogdan TyminskiFRAProductionSenior6green Artur Leria, FelipeESPProductionSenior
7green Aurelie AdriansenFRAOpenLady7green Arturo Leria, SariolaESPOpenOverall
8green Julien BoitFRAClassicOverall   
      
Squad 43Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 44Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Horaci BernabeESPOpenOverall1green Guillaume MasFRAPCCOverall
2green Diego CruzESPProduction OpticsSuperSenior2green Jean-Michel DemanetFRAPCCSenior
3green Gilles RenouxFRAOpenSuperSenior3green Jean François PellegriniFRAOpenSuperSenior
4green Muriel Renoux-MartyFRAPCCLady4green Thierry DeschenesFRAProductionOverall
5green Peter HellerSUIProductionSenior5green Gilles DvorsakFRAProductionSenior
6green Christian CutayaFRAStandardOverall6green Phillipe MorenaFRAStandardSenior
7green Laurent RubioFRAStandardOverall7green Yves BalandrauxFRAPCCSenior
8green Jabier LesESPProduction OpticsOverall8green Rémy DvorsakFRAStandardOverall
      
Squad 45Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 46Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Luc BurgadaFRAProduction OpticsOverall1green Audrey ChauveauFRAStandardLady
2green Louis GuichardFRAProductionOverall2green Jerome PoiretFRAStandardOverall
3green Laetitia DaguenelFRAProductionLady3green Patrick BeltchevFRAProductionOverall
4green Dominique AmaroFRAProductionOverall4green Pierrot SubreroFRAStandardOverall
5green Dominic RaphozFRAProductionOverall5green Francis ZegermanFRAStandardSuperSenior
6green Bastien VergobbiFRAOpenOverall6green Pierre TrefconFRAProductionOverall
7green Cyrielle VivoFRAProductionLady7green Julien NeumannFRAStandardOverall
8green Martin KamenicekCZEProduction OpticsOverall8green Alain PerdrixFRAProductionSenior
      
Squad 47Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 48Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Philippe ChenavierFRAProductionOverall1green Julien VincentFRAClassicOverall
2green Pierre PagetFRAStandardSenior2green Robin BohainFRAPCCOverall
3green Cédric LiogierFRAStandardOverall3green Jean-Luc BohainFRAPCCSenior
4green Sylvain KrgalFRAProductionOverall4green Laetitia MarotelFRAProductionLady
5green Stefan TrautvetterGERProduction OpticsSenior5green Pierre-Yves ReppelinFRAStandardSenior
6green Bertrand LatasteFRAPCCOverall6green Frederic KarbichFRAStandardOverall
7green Coraline VaryzeFRAPCCLady7green Nicolas GuilmartFRAProductionOverall
   8green Mouna KharchiFRAStandardLady
      
Squad 49Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 50Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Olivia MartinFRAOpenLady1green Jean luc DesagneauxFRAOpenSuperSenior
2green Patrice MartinFRAOpenSenior2green Michel EvesqueFRAProduction OpticsSuperSenior
3green Pascal DagornoFRAProduction OpticsSenior3green André Truong vinh tongFRAStandardSuperSenior
4green Pierre BadesaFRAOpenSenior4green Danielle IevaFRAProductionLady
5green Anne-Laure DupuisFRAStandardLady5green Philippe MargueritFRAStandardOverall
6green Pascal LefebvreFRAProductionSenior6green Jocelyn PetitFRAOpenSenior
7green Guillaume DutheyFRAProductionOverall7green Jacques IhadjadeneFRAStandardSuperSenior
8green Alain BusserFRAProductionOverall8green Nicole IhadjadeneFRAStandardLady
      
Squad 51Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 52Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Laurent BurgadaFRAPCCSenior1green Christophe CalmeauFRAStandardSenior
2green Luc TurinFRAProduction OpticsOverall2green Jean Philippe BailleFRAStandardSenior
3green Fabrice SablonFRAProductionSenior3green Emmanuel SimiakosFRAProductionSenior
4green Isabelle NabucetFRAStandardLady4green Bastien MartiasFRAStandardOverall
5green Herve SanchezFRAProductionSenior5green Patrice Da costaFRAProduction OpticsSenior
6green Xavier LamoiseFRARevolverOverall6green Philippe JourdeFRAPCCSuperSenior
7green Edouard DemachyFRAProductionOverall7green Jean-Paul CassignacFRAProductionSenior
8green Maeva GilotFRAStandardLady   
      
Squad 53Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 54Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Stephane EscalierFRAOpenOverall1green Matthieu ServantFRAProductionOverall
2green Philippe RougeFRAPCCSenior2green Jerome AbelyFRAProductionOverall
3green David GauthierFRAStandardOverall3green Eric MartinFRAProductionOverall
4green Jean-Michel DiasFRAProductionSenior4green Pascal Dos santosFRAProduction OpticsSenior
5green Jo BarbierFRAStandardOverall5green Lynne GarlickFRAStandardLady
6green Philippe PenalverFRAPCCSenior6green Patrick CarpentierFRAProduction OpticsSuperSenior
7green Pierre-Louis TurbilFRAStandardOverall7green Laurent DaudéFRAPCCOverall
   8green Geraldine GourinalFRAStandardLady
      
Squad 55Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 56Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gilles GuintoliFRAOpenOverall1green Michel LarribeFRAPCCOverall
2green Michel GardacciFRAStandardSenior2green Xavier CalleFRAPCCOverall
3green Xavier WavrantFRAPCCSenior3green Alexandre GascFRAOpenOverall
4green Jeremy BoudinelleFRAStandardOverall4green Jean-marc ClotFRAPCCSenior
5green Arnaud BellatFRAPCCOverall5green Frédéric ValesmesFRAProductionOverall
6green Karsten BeckerGERPCCSuperSenior6green Jérôme GiolatFRAPCCOverall
7green Luc LanetFRAPCCSenior7green Dujour ValentinFRAProduction OpticsOverall
   8green Chi-viet Ho vietFRAProduction OpticsOverall
      
Squad 57Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 58Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Marcel1 SmeersBELPCCSuperSenior1green Arnaud BoitteFRAStandardOverall
2green Pierre BROCHARD2BELPCCSuperSenior2green Sophie BeldowskiFRAStandardLady
3green John CONSTANT2BELPCCSenior3green Didier PaulusFRAProduction OpticsOverall
4green Emmanuel GérardBELPCCSuperSenior4green Brice LatgerFRAProductionOverall
5green Jérémie DuroBELPCCOverall5green Olivier DissauxFRAProductionOverall
6green Stephane Dury1BELPCCOverall6green Edouard BoixSabataFRAProductionOverall
7green Jean-Jacques DEOM1BELPCCSenior7green Chantal PaulusFRAStandardLady
      
Squad 59Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 60Sobota 13h00 / Niedziela 7h30Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Nicolas AndreolettiFRAStandardOverall1green Yohan DespeauxFRAProductionOverall
2green Laurent BaudonFRAProductionSenior2green Franck VialaFRAProductionOverall
3green Xavier MarchantANDStandardOverall3green Julien PalacinFRAProductionOverall
4green Germain MoulierANDStandardOverall4green Jean philippe MervilleFRAProductionOverall
5green Olivier RouanANDStandardOverall5green Alexis LaurelFRAPCCOverall
6green Cyrill MorenoFRAProductionOverall6green Julien JuhelFRAProduction OpticsOverall
   7green Patrick RenaudFRAOpenOverall
   8green Marion DupuyFRAStandardLady
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Vincent GuillemainFRAStandardOverall
2red Marc BedrossianFRAProductionOverall
3red Reggimenti FedericoITAStandardOverall
4red Philippe MeleyFRAProduction OpticsOverall
5red Nicolas DinulovicFRAProductionOverall
6red Troiani DomizianaITAOpenLady
7red Joan MinguillonESPStandardOverall
8red Paqui HaroESPStandardLady
9red JEAN-GUY BecretFRAClassicOverall
10red Sylvain Budillon-RabatelFRAStandardOverall
11red Patrice Gimat-LatuFRAStandardSuperSenior
12red Thomas SoulardFRAOpenOverall
13red Sebastien ArmendarizFRAProductionOverall
14red Freddy MariaFRAOpenSenior
15red Julien CurieFRAStandardOverall
16red Garazi Villa RodriguezESPStandardOverall
17red Begoña LlameroESPStandardOverall
18red José Manuel SantallaESPOpenOverall
19red Michael BlanaGERPCCSenior
20red Foquet JordanFRAProductionOverall
21red Laurent RenaudFRAProduction OpticsOverall
22red Jean-François RuelleFRAStandardOverall
23red Kevin BuissonFRAProductionOverall
24red Alain MeunierFRAPCCSenior
25red Jonathan GendryFRAProductionOverall
26red Nicolas PicardFRAPCCOverall
27red Mathieu VouteFRAProduction OpticsOverall
28red Raymond PlatéusBELProduction OpticsSuperSenior
29red Yves DrugeonFRAOpenSenior
30red Victor BrunFRAProductionOverall
31red Guillaume MarieFRAProductionOverall
32red Selcuk KahramanDENProduction OpticsOverall
33red Amjad AliDENProductionOverall
34red Vincent JeandillonFRAProductionSenior
35red Phillipe Coquelle 1FRAClassicSenior
36red Phillipe Coquelle 2FRAPCCSenior
37red Jean-François AuburtinFRAProduction OpticsOverall
38red Jean-François Auburtin 1FRAProductionOverall
39red Dominic MeierSUIOpenSenior
40red Sarkis OganessianFRAPCCOverall
41red Laurent DemametzFRAStandardOverall
42red Laurent RougierFRAStandardSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (43)
green: potwierdzone / zapłacone (230)