Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.61a 
de en fr nl es pt ru hu pl

Pirate Game Saint Martin 2021

RegionFRA
Klub 
Miejsce zawodówSaint Martin

Termin29.-30.10.2021
Ostateczny termin30.09.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów14
Liczba strzałówapprox. 274
Strzelany w2 dni
Opłata startowaEUR 150€ Juniors 70€, repas offerts ainsi que la cérémonie d'ouverture et de clôture offertes.
Autojuniorsgreen: no
Zapłata
payment on the range, by check or cash :IBAN FR76 1615 9053 6000 0204 8250 141
BIC/SWIFT:CMCCIFR2A


Please take care that it is identifiable who was paid for!

      Statusfinalny
      KontaktCaroline Urbain
      38 Rue Brunel
      75017 Paris
      E-Mail: curbain@fftir.org
      Phone: 0158054528
      MatchdirectorStephane QUERTINIER
      RangemasterStephanie Caneppele
      StatsdirectorStephanie Caneppele
      ogłoszeniehtml (Sa 24 Jul 2021 02:03:33 CEST)
      Lista zawodnikówhtml
      Imię
      Nazwisko
      E-mail
      Region
      Klub
      Klasa
      Kategoria
      Współczynnik mocyMinorMajor
      Squad
      RO
      Sponsor
      Komentarz
      Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
      Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
      Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
      Open5 12 8
      Standard3 16313
      Production8122316
      Classic   2 2
      Production Optics5 12412
      PCC6   28
      Suma2715141259
      FRA51
      USA3
      DEN2
      GER1
      AUT1
      CZE1
      presidentsmedals2
      presidentsmedals2

      Squad 0Prematch jeudi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 2
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1red Thierry CaneppeleFRAStandardSenior
      2red Stephanie CaneppeleFRAProductionLady
      3red Liudmyla DuvalFRAStandardLady
      4red Andre DuvalFRAStandardSenior
      5red Alain PinsotFRAOpenSenior
      6red Yves CarteauFRAStandardSuperSenior
      7red Lowry SimoneauFRAOpenOverall
      8red Cyril SmithFRAPCCOverall
      9   
      10   
         
      Squad 1Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 2Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1red Raphael JacquesFRAProductionOverall1red Laurent RenaudFRAProduction OpticsOverall
      2red Denis AltunaFRAClassicSenior2red Laurent pcc RenaudFRAPCCOverall
      3red Lenka HorejsiCZEOpenLady3red Francois FigaFRAOpenOverall
      4red Frederic MiroirFRAPCCOverall4red Francois Figa 2FRAPCCOverall
      5red Franck ChampionFRAProductionSenior5red Pierre CorassandjianFRAProduction OpticsSuperSenior
      6red Antoine SpijkermanFRAProduction OpticsOverall6red Alban De FabriqueFRAProductionOverall
      7red Maeva CaneppeleFRAProductionLady7red Daniel DavarendFRAProduction OpticsSuperSenior
      8red Didier AgrinierFRAPCCSuperSenior8red Alban De Fabrique 2FRAPCCOverall
      9red Amjad AliDENProductionOverall9red Jean-François RuelleFRAStandardOverall
      10red Yi ZhanFRAOpenOverall10red William RosaFRAProduction OpticsOverall
            
      Squad 3 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 1Squad 4 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 1
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1red Bernard LemonierFRAPCCSuperSenior1red Francky PerninFRAStandardSenior
      2red Johann CabannesFRAProductionOverall2red Anne FonderFRAClassicSenior
      3red Robert DavidFRAProductionSuperSenior3red Joel JacquesFRAStandardOverall
      4red Marcos SchonenbergFRAProduction OpticsSenior4red Eric NuytsFRAProductionSenior
      5red Georges - Alain MoravieFRAOpenSenior5red Melissa BardfieldUSAProduction OpticsLady
      6red Pierre PETIT-PHARFRAProductionOverall6red Laurent OcchiniFRAProductionOverall
      7red Richard LosfeldFRAProduction OpticsSuperSenior7red Stephen ChastanetFRAStandardSenior
      8red De saint alary LeopoldFRAProductionSuperSenior8red Fred PernelleFRAProduction OpticsSenior
      9red Jacquie DidierFRAProduction OpticsSuperSenior9red Benjamin GUÉNARDFRAProduction OpticsOverall
      10   10   
            
      Squad 5 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 3Squad 6 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 6
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1red Pierre Martin-PrivatFRAStandardSuperSenior1red Jörg DiekmannGERProductionOverall
      2red Regis LemaitreFRAStandardSenior2red Andreas BayerAUTOpenOverall
      3red Christian PortetFRAStandardSuperSenior3red Chuck BradleyUSAStandardSenior
      4red Wilfried PortetFRAStandardOverall4red Ryan BradleyUSAOpenOverall
      5red Pascal LappFRAProductionSuperSenior5   
      6red Roberto SallustioFRAProductionOverall6   
      7red Yi  pcc ZhanFRAPCCOverall7   
      8   8   
      9   9   
      10   10   
            
      Squad 7 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 9Squad 8 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 9
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1red Selcuk KahramanDENProduction OpticsOverall1red Yaocong Philippe ZhanFRAProductionJunior
      2   2   
      3   3   
      4   4   
      5   5   
      6   6   
      7   7   
      8   8   
      9   9   
      10   10   
            
      Squad 9 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10Squad 10 Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1   1   
      2   2   
      3   3   
      4   4   
      5   5   
      6   6   
      7   7   
      8   8   
      9   9   
      10   10   
            
      Squad 11Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10Squad 12Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1   1   
      2   2   
      3   3   
      4   4   
      5   5   
      6   6   
      7   7   
      8   8   
      9   9   
      10   10   
            
      Squad 13Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10Squad 14Main Match vendredi et samedi 7H00Ilość miejsc: 10, wolnych: 10
      Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      1   1   
      2   2   
      3   3   
      4   4   
      5   5   
      6   6   
      7   7   
      8   8   
      9   9   
      10   10   
            
      red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (59)
      green: potwierdzone / zapłacone (0)