Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

Wiechlice Rifle Cup

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin14.-16.05.2021
Ostateczny termin28.04.2021 18:00
Rodzaj meczuIPSC Rifle
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 219
Strzelany w1 Tag
Opłata startowa440,- Złoty / EUR 100,-

Strzelcy, którzy chcą strzelać z karabinu i strzelby płacą 800,- zł / 180,- euro

po 28. kwietniu nie będzie zwrotu opłaty startowej

Uczestnicy z listy oczekujących płacą dopiero po zmianie rezerwacji na match.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorGeno Sioda, Christian Leischner
RangemasterOliver Lau
StatsdirectorN. N.
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie się na adres ipsc.match@gmail.com

W przypadku przelewu wpisowego napisz Polish360° i numer startowy jako cel wykorzystania.

Prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: PL48 1090 2011 0000 0001 4727 4726
BIC: WBKPPLPPXXX

Polscy strzelcy:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: 03 1090 2011 0000 0001 4727 4566
BIC: WBKPPLPPXXX


ogłoszeniehtml (So 28 Feb 2021 13:30:12 CET)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open5354413115
Standard4 8315
Standard Manual1   1
Suma5855216131
GER90
POL10
GBR7
BEL5
SWE4
AUT4
CZE4
NED3
EST2
BUL1
FRA1
presidentsmedals2
presidentsmedals4

Squad 1Piątek  08:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 1Squad 2Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wießner BerndGERStandardSuperSenior1red David JoyGBROpenSenior
2red Jochen TürkGEROpenSenior2red James NixonGBROpenOverall
3red Karsten BeckerGEROpenSuperSenior3red Colin AldenGBROpenSenior
4red Frank RothGEROpenSenior4red Mel RedfordGBROpenSuperSenior
5red Gunther KöcherGEROpenOverall5red Wiktoria SzymaniakPOLOpenLady
6red Darren HopleyGBRStandardSenior6red Tomasz SzopinskiPOLOpenSenior
7   7   
      
Squad 3Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1Squad 4Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Winfried FürstAUTOpenOverall1green Ulrike EndertGEROpenLady
2red Walter FroschauerAUTOpenOverall2green Michael HoerGEROpenOverall
3red Peter NuhrAUTStandard ManualOverall3red Michael ReiterGEROpenSenior
4red Feliks BaczkowiczGEROpenSuperSenior4red Klaus HofrichterGERStandardSenior
5red Peter HaselböckAUTOpenSenior5red Rene ZwillingGEROpenOverall
6   6   
      
Squad 5Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 6Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robert MalyszkaPOLOpenOverall1red Patrick BullGERStandardOverall
2red Krzysztof LisPOLOpenSenior2red Marco SchulzGEROpenOverall
3red Maciej WielogorskiPOLOpenOverall3red Rainer SchmidtGEROpenSenior
4red Pawel PanienskiPOLOpenSenior4red Mohamed SoueidanGEROpenOverall
5red Antoni IgnaśPOLStandardOverall5red Malte RoschinskiGEROpenOverall
6red Krzysztof KolowcaPOLOpenSenior6red Oliver SpoernerGERStandardSenior
      
Squad 7Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 5Squad 8Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Killy PhilippusNEDOpenOverall1red Stephan LehmannGEROpenOverall
2   2red Sven SchlegelGEROpenOverall
3   3red Marc KleserGEROpenSenior
4   4red Frank SchmidtGEROpenSenior
5   5red Achim RimkeGEROpenSenior
6   6red Jorn HoleschovskyGEROpenOverall
      
Squad 9Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 10Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Herbert KraftGEROpenSuperSenior1red Erwin HendelGEROpenSuperSenior
2red Josef SeilerGEROpenOverall2red Armin DietrichGERStandardSuperSenior
3red Helmut HeldGEROpenSenior3red Michael LehrGEROpenSenior
4red Erwin WanzelGEROpenSenior4   
5red Maximilian KratzerGEROpenSenior5   
6red Reinhard MackGEROpenSuperSenior6   
      
Squad 11Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6Squad 12Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 13Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 14Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ingo RauthmannGEROpenOverall1red Herve ClouetFRAOpenSuperSenior
2red Michael FuchsGEROpenOverall2red Rob KistersNEDOpenSenior
3red Radim FialaCZEOpenOverall3red Stefan BehrensGEROpenSenior
4red Jiří BrožCZEOpenSenior4red Johan KoekNEDOpenOverall
5red Milan HavelCZEStandardSenior5   
6red Jindřich MocCZEOpenSuperSenior6   
7   7   
8   8   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marcel KanngiesserGEROpenOverall1red Jens KloseGEROpenOverall
2red Patrick HeitkampGEROpenOverall2red Lothar SchneiderGEROpenSenior
3red Christian BaumgarthGEROpenOverall3red Adam GajkowskiGEROpenOverall
4   4red Jan MarmullaGEROpenOverall
5   5red Dimitar DimitrovBULOpenSuperSenior
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas PfeifferGEROpenOverall1red Graham MitchellGBROpenOverall
2red Günter EbenhöhGEROpenSuperSenior2red Adrian GinzlerGBROpenSenior
3   3red Maciej SzczygłowskiPOLOpenOverall
4   4red Jacek StrycharczykPOLOpenOverall
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Uwe BütauGEROpenSenior1red Simon TendickGEROpenOverall
2green Jann BresselGEROpenOverall2red Göksel BöttcherGEROpenOverall
3   3red Tilo FickingerGERStandardSenior
4   4red Joachim BeinekeGEROpenSenior
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas CaspersGEROpenOverall1   
2red Peter NasseGEROpenSuperSenior2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 25Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 26Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mark GerlingGEROpenOverall1red Daniel StührkGERStandardOverall
2red Martin schellGEROpenOverall2red Christo GroßmannGEROpenSenior
3red Alexander SchottGEROpenSenior3red Andreas MengeringGEROpenSenior
4red Uwe KöhlerGEROpenSenior4red Arne BorekGERStandardSenior
5red Jens UllrichGEROpenOverall5red Uwe KoslowskiGEROpenSenior
6red Frank WeicheltGEROpenSenior6red Christian SteinGEROpenOverall
7red Thomas BlechGEROpenSenior7   
8green Karsten BlechGEROpenOverall8   
      
Squad 27Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 28Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger GroßgergeGEROpenOverall1red Chris JoaquinGEROpenSenior
2red Dr. Haucke HartmannGEROpenOverall2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Pia ClertéSWEOpenLady1red Emmanuel GérardBELOpenSuperSenior
2red Andre Du ToitSWEOpenOverall2red Thierry LoppeBELOpenSenior
3red Magnus GustavssonSWEOpenOverall3red Pierre BrochardBELStandardSuperSenior
4red Johan LindbergSWEOpenSenior4red John ConstantBELOpenSenior
5   5red Niels van LooBELOpenOverall
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robin LeypoldtGERStandardOverall1red Stefan SemmlerGEROpenSenior
2red Johannes LohrerGEROpenOverall2red Joerg KaehlerGEROpenSenior
3red Franziska LeypoldtGEROpenLady3red Aare SosaarESTOpenSuperSenior
4red Florian LerouxGEROpenOverall4red Silva SosaarESTOpenLady
5red Peter FockeGERStandardSenior5red Thomas StreitGEROpenSenior
6red Steffen HubigGERStandardSenior6red Klaus MaierGEROpenSenior
7   7red Thomas RisseGEROpenSenior
8   8red Stephan PreußGEROpenSenior
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Christian JurczykGEROpenOverall
2   2red Markus ZeilbeckGEROpenOverall
3   3red Jan SousedekGEROpenOverall
4   4green Martin MajhenicGEROpenOverall
5   5red Martin KunzGEROpenOverall
6   6red Wilfried-Stefan RothGEROpenOverall
7   7red Christian BrieskornGEROpenSenior
8   8red Thomas WinterGEROpenSenior
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Lukasz StyraGEROpenOverall
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (126)
green: potwierdzone / zapłacone (5)