Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

Tenerife Open 2021

RegionESP
KlubClub Deportivo Siete Alfas del Atlantico
Miejsce zawodówC/ Via de Ronda km. 3 , 38208 San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife
Termin10.-12.12.2021
Ostateczny termin04.12.2021 23:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun,
Poziom3
Ilość torów16
Liczba strzałówapprox. 290
Strzelany w2 x 1/2 dni
Opłata startowaEUR 120,-
ZapłataCAJASIETE, CAJA RURAL, S.C.C.
C/ REAL OROTAVA 33
38359 RAVELO
S/C DE TENERIFE (ESPAÑA)
IBAN: ES91 3076 0700 9826 3142 7727
BIC: BCOEESMM076
Statusfinalny
KontaktRalf Trautmann
Hofanger 4
86859 Igling
Tel.: +49 176 55051462
E-Mail: rt@1rt.de
MatchdirectorEDUARDO DE COBOS ABREU Info Tel: +49 176 55051462
RangemasterBUENAVENTURA DARIAS MEDINA
Statsdirectorn.n.
ogłoszeniehtml (Fr 23 Jul 2021 22:54:08 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open1 2 3
Standard  314
Production11  2
Classic  112
Production Optics 12 3
Suma228214
GER6
NED6
EST2
presidentsmedals0
presidentsmedals0

Squad 0Piątek (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
   

Squad 1Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 2Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ralf TrautmannGERStandardSenior1   
2red Karl-Heinz HilbigGERStandardSuperSenior2   
3red Jens KönigsdorfGERClassicSenior3   
4red Dominic OttoGEROpenOverall4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 3Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 4Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 5Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 6Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 7Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 8Sobota 09:00 + Niedziela 09:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      

Squad 9Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 10Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Aare SosaarESTClassicSuperSenior1red Leo van Der SlotNEDOpenSenior
2red Silva SosaarESTProduction OpticsLady2red Ruud MolenaarNEDStandardSenior
3red Martin KunzGERProductionOverall3red Gert De RuijterNEDProduction OpticsSenior
4red Olga DausGERProductionLady4red Henk SalomonsNEDProduction OpticsSenior
5   5red Thomas SpierenburgNEDStandardSenior
6   6red Jan DoetsNEDOpenSenior
7   7   
8   8   
      
Squad 11Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 12Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 13Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 14Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 15Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 16Sobota 12:30 + Niedziela 13:00Ilość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (14)
green: potwierdzone / zapłacone (0)