Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

Wiechlice Rifle Cup

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin08.-10.04.2022
Ostateczny termin15.03.2022 18:00
Rodzaj meczuIPSC Rifle
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 219
Strzelany w1 Tag
Opłata startowa440,- Złoty / EUR 100,-

Strzelcy, którzy chcą strzelać z karabinu i strzelby płacą 800,- zł / 180,- euro

po 28. marca nie będzie zwrotu opłaty startowej

Uczestnicy z listy oczekujących płacą dopiero po zmianie rezerwacji na match.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorGeno Sioda, Christian Leischner
RangemasterOliver Lau
StatsdirectorN. N.
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie się na adres ipsc.match@gmail.com

W przypadku przelewu wpisowego napisz Polish360° i numer startowy jako cel wykorzystania.

Prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: PL48 1090 2011 0000 0001 4727 4726
BIC: WBKPPLPPXXX

Polscy strzelcy:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: 03 1090 2011 0000 0001 4727 4566
BIC: WBKPPLPPXXX


ogłoszeniehtml (So 25 Jul 2021 21:13:06 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open6465312135
Standard817319
Standard Manual1 1 2
Suma7376115156
GER106
POL11
CZE11
GBR9
BEL5
AUT5
SWE4
NED3
BUL1
ITA1
presidentsmedals2
presidentsmedals4

Squad 1Piątek  08:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 2Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wießner BerndGERStandardSuperSenior1red David JoyGBROpenSenior
2red Jochen TürkGEROpenSenior2red James NixonGBROpenOverall
3red Karsten BeckerGEROpenSuperSenior3red Colin AldenGBROpenSenior
4red Frank RothGEROpenSenior4red Mel RedfordGBROpenSuperSenior
5red Gunther KöcherGEROpenOverall5red Wiktoria SzymaniakPOLOpenLady
6red Darren HopleyGBRStandardSenior6red Tomasz SzopinskiPOLOpenSenior
7red Oliver SpoernerGERStandardSenior7   
      
Squad 3Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 4Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Winfried FürstAUTOpenOverall1red Michael ReiterGEROpenSenior
2red Walter FroschauerAUTOpenOverall2red Klaus HofrichterGERStandardSenior
3green Peter NuhrAUTStandard ManualOverall3red Herbert KraftGEROpenSuperSenior
4red Feliks BaczkowiczGEROpenSuperSenior4red Michael LehrGEROpenSenior
5red Peter HaselböckAUTOpenSenior5red Silvia NussbaumerAUTOpenLady
6red Paweł OlechPOLStandard ManualSenior6   
      
Squad 5Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 6Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robert MalyszkaPOLOpenSenior1red Patrick BullGERStandardOverall
2red Krzysztof LisPOLOpenSenior2red Marco SchulzGEROpenOverall
3red Maciej WielogorskiPOLOpenOverall3green Rainer SchmidtGEROpenSenior
4red Pawel PanienskiPOLOpenSenior4red Mohamed SoueidanGEROpenOverall
5red Antoni IgnaśPOLStandardOverall5red Malte RoschinskiGEROpenOverall
6red Krzysztof KolowcaPOLOpenSenior6   
      
Squad 7Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 5Squad 8Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Killy PhilippusNEDOpenOverall1red Stephan LehmannGEROpenOverall
2   2green Sven SchlegelGEROpenOverall
3   3red Marc KleserGEROpenSenior
4   4red Frank SchmidtGEROpenSenior
5   5red Achim RimkeGEROpenSenior
6   6red Jorn HoleschovskyGEROpenOverall
      
Squad 9Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 3Squad 10Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Josef SeilerGEROpenOverall1red Erwin HendelGEROpenSuperSenior
2red Helmut HeldGEROpenSenior2red Armin DietrichGERStandardSuperSenior
3green Erwin WanzelGEROpenSenior3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 11Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 4Squad 12Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mark GerlingGEROpenOverall1   
2red Alexander SchottGEROpenSenior2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 13Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 14Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ingo RauthmannGEROpenOverall1red Rob KistersNEDOpenSenior
2red Michael FuchsGEROpenOverall2red Johan KoekNEDOpenOverall
3red Radim FialaCZEOpenOverall3   
4red Jiří BrožCZEOpenSenior4   
5red Milan HavelCZEStandardSenior5   
6red Jindřich MocCZEOpenSuperSenior6   
7   7   
8   8   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Marcel KanngiesserGEROpenOverall1red Jens KloseGEROpenOverall
2red Patrick HeitkampGEROpenOverall2red Lothar SchneiderGEROpenSenior
3red Christian BaumgarthGEROpenOverall3red Adam GajkowskiGEROpenOverall
4red Jens DannenbergGEROpenSenior4red Jan MarmullaGEROpenOverall
5red Markus EngelkeGEROpenSenior5red Dimitar DimitrovBULOpenSuperSenior
6red Andreas HielscherGEROpenSenior6red Matthias SackGEROpenOverall
7red Olaf SchulzGEROpenSenior7green Almuth KapallaGEROpenLady
8red Kim SchöweGEROpenLady8red Henning KrügerGERStandardOverall
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 1Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas PfeifferGEROpenOverall1red Graham MitchellGBROpenOverall
2red Günter EbenhöhGEROpenSuperSenior2red Adrian GinzlerGBROpenSenior
3red Andy DauphinGEROpenOverall3red Maciej SzczygłowskiPOLOpenOverall
4green Christian KadykGEROpenSenior4red Jacek StrycharczykPOLOpenOverall
5red Gero BergerGEROpenOverall5red Timothy WardGBROpenOverall
6red Matthias GedeonGEROpenSuperSenior6red Stuart GreenerGBROpenSenior
7red Thorsten LehmannGEROpenSenior7   
8   8   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Uwe BütauGEROpenSenior1green Simon TendickGEROpenOverall
2green Jann BresselGEROpenOverall2red Göksel BöttcherGEROpenOverall
3red Karsten SchletteGEROpenSenior3red Joachim BeinekeGEROpenSenior
4   4red Patrick PikeljGEROpenOverall
5   5red Dominic OttoGEROpenOverall
6   6red Andre NiebergallGEROpenOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Andreas CaspersGEROpenOverall1green Vitezslav BuresCZEOpenOverall
2green Peter NasseGEROpenSuperSenior2green Jan KostakCZEOpenOverall
3red Christian BegerGEROpenOverall3green Martin TiefenbachCZEOpenSenior
4red Panagiotis ZagkotsidisGEROpenOverall4green Petr VaduraCZEOpenOverall
5red Florian KnackGERStandardOverall5green Jan SlavikCZEOpenOverall
6   6green Martin SmidCZEOpenOverall
7   7red Vit HelanCZEStandardOverall
8   8   
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 25Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 26Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Martin schellGEROpenOverall1red Daniel StührkGERStandardOverall
2red Uwe KöhlerGEROpenSenior2red Christo GroßmannGEROpenSenior
3red Jens UllrichGEROpenOverall3green Andreas MengeringGEROpenSenior
4red Frank WeicheltGEROpenSenior4red Arne BorekGERStandardSenior
5red Thomas BlechGEROpenSenior5red Uwe KoslowskiGEROpenSenior
6red Karsten BlechGEROpenOverall6red Christian SteinGEROpenOverall
7red Roland BaageGEROpenSuperSenior7red Andreas SeifriedGERStandardOverall
8red Dietmar WünschGEROpenSenior8red Monika BarethGERStandardLady
      
Squad 27Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 28Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger GroßgergeGEROpenOverall1red Chris JoaquinGEROpenSenior
2red Dr. Haucke HartmannGEROpenOverall2   
3red Roberto GalimbertiITAOpenOverall3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Pia ClertéSWEOpenLady1red Emmanuel GérardBELOpenSuperSenior
2red Andre Du ToitSWEOpenOverall2red Thierry LoppeBELOpenSenior
3red Magnus GustavssonSWEOpenOverall3red Pierre BrochardBELStandardSuperSenior
4red Johan LindbergSWEOpenSenior4red John ConstantBELOpenSenior
5   5red Niels van LooBELOpenOverall
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 1Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robin LeypoldtGERStandardOverall1red Stefan SemmlerGEROpenSenior
2red Johannes LohrerGEROpenOverall2red Joerg KaehlerGEROpenSenior
3red Franziska LeypoldtGEROpenLady3red Thomas StreitGEROpenSenior
4green Peter FockeGERStandardSenior4red Klaus MaierGEROpenSenior
5red Steffen HubigGERStandardSenior5red Thomas RisseGEROpenSenior
6red Christian BrieskornGEROpenSenior6   
7red Ralf SchmidtGEROpenSenior7   
8   8   
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Christian JurczykGEROpenOverall
2   2red Markus ZeilbeckGEROpenOverall
3   3green Jan SousedekGEROpenOverall
4   4green Martin MajhenicGEROpenOverall
5   5red Martin KunzGEROpenOverall
6   6red Wilfried-Stefan RothGEROpenOverall
7   7red Thomas WinterGEROpenSenior
8   8   
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Lukasz StyraGEROpenOverall
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (134)
green: potwierdzone / zapłacone (22)