Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

Tenerife Masters Frontera 2022

RegionESP
KlubClub Frontera
Miejsce zawodówCalle Gallardina, 0 (la Rua), 38208 San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife
Termin22.-23.01.2022
Ostateczny termin31.12.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun, PPC, Minirifle
Poziom2
Ilość torów14
Liczba strzałówapprox. 250
Strzelany w2 dni
Opłata startowaEUR 90,-
ZapłataIBAN: ES68 3076 0001 8321 7890 3924 SWIFT/BIC: BCOEESMM076
Statusfinalny
KontaktAlejandro Pineda Ramirez
C/Claudio F. Sarmiento 2
38009 España
Phone: +3467244216
E-Mail: clubfrontera@hotmail.com
MatchdirectorOliver Winkler
RangemasterAlejandro Pineda
StatsdirectorRafael Llorente
ogłoszeniehtml (Mo 26 Jul 2021 10:54:03 CEST)
Harmonogrampdf (So 25 Apr 2021 09:05:56 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open1  12
Standard1 225
Production211 4
Classic  1 1
Production Optics1 214
Estándar   11
Semi-Auto Opn1 315
Suma619622
ESP11
GER11

Squad 0Sobota R.O. + Niedziela R.O.Ilość miejsc: 10, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Rafael Llorente MelianESPProductionSenior
2red Francisco Rodriguez GonzalezESPSemi-Auto OpnSenior
3red German Lopez SacristanESPProduction OpticsSuperSenior
4red Alejandro Pineda RamirezESPSemi-Auto OpnSenior
5red Jose Maria Hernandez NavarroESPSemi-Auto OpnSuperSenior
6red Jose Miguel Garcia RodriguezESPStandardSuperSenior
7red Tomas Diaz RamosESPProduction OpticsOverall
8red Nicolas Quintana RamosESPStandardOverall
9red Alberto Bernabe TejaESPSemi-Auto OpnSenior
10   
   
Squad 1Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 0Squad 2Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Oliver WinklerGEROpenSuperSenior1   
2red Juan Pedro Siverio MendezESPEstándarSuperSenior2   
3red Nicolas MonagasESPOpenOverall3   
4red Ralf TrautmannGERClassicSenior4   
      
Squad 3Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4Squad 4Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
      
Squad 5Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4Squad 6Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
      
Squad 7Sobota 8:15 + Niedziela 8:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4Squad 8Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Ute LepahéGERProductionLady
2   2red Hubert LepahéGERStandardSenior
3   3red Harald OrtmannsGERProduction OpticsSenior
4   4red Dirk FreudeGERStandardSenior
      
Squad 9Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 3Squad 10Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger KunzmannGERProductionOverall1red Christian SchmittGERProductionOverall
2   2red Bernd ThommesGERProduction OpticsSenior
3   3red Jürgen WonnayGERStandardSuperSenior
4   4red Michael FreyGERSemi-Auto OpnOverall
      
Squad 11Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4Squad 12Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
      
Squad 13Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4Squad 14Sobota 11:15 + Niedziela 11:15Ilość miejsc: 4, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (22)
green: potwierdzone / zapłacone (0)