Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

DM 2021 IPSC Rifle

RegionGER
Klub
BDS Bund Deutscher Sportschützen 1975 e.V.
Birkenring 5
16356 Ahrensfelde
Tel.: 030/50184468
Email: info@bdsnet.de
Miejsce zawodówMittlerer Weg 11
76661 Philippsburg
Termin09.-11.07.2021
Ostateczny termin07.07.2021
Rodzaj meczuIPSC Rifle
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 200
Strzelany w1 dni
Opłata startowaEUR 140,- (przedpłata)

only German Teams: EUR 40,-per team

team member are only BDS-Members

Teams please report by email to Jürgen Öfner

changes only on the first registration day.

If team scoring isn't possible (at least 3 team per division), team entry fee will be refunded.

The start fee is due and payable at the time of the Registration.
It's mandatory, that the payment arrives no later than 4 weeks before match; transfer order within 4 week before isn't sufficient.
If the start fee isn't paid in time, the registration will void.


Competitors on the waitinglist will pay after they get a slot.

ZapłataBund Deutscher Sportschützen
Konto 18003111
BLZ 12030000 (Deutsche Kreditbank Berlin)
BIC BYLADEM 1001
IBAN DE77 1203 0000 0018 0031 11

Reference: "Rifle" / "Name"

State of payment processing: 24.02.2021
Statusfinalny
KontaktJürgen Öfner
Herrschaftsgärten 9
75446 Wiernsheim
E-Mail: sportdirektor@bdsnet.de
Tel.: +49 172 7420832
MatchdirectorMarcus Jeschke / Simon Tendick
StatsdirectorJürgen Öfner
SkarbnikBDS-Office
Komentarze
Attention!
Til 18.02.2021 18:00 noon registration is restricted to RO and members of IPSC-Germany.
Others will be cancelled without further notice. Minimum Age is 18.


Harmonogram:
Środa 09:00h Budynek
Czwartek 09:00h Budynek
Piątek 07:30h - 09:00h Rejestracja
08:00h - RO Briefing Stand 7
09:00h Matchday 1
Sobota 07:00h - 08:00h Rejestracja
07:30h - RO Briefing Stand 7
08:00h - 18:30h Match day 2
Niedziela 07:00h - 08:00h Rejestracja
07:30h - RO Briefing Stand 7
08:00h - 16:45h Match day 3

Due to german gun law only magazines are allowed which take at most 10 rounds. (No drums!)

On the range a mask are requierd. Without a mask no start.

RO volunteers please report by email to Jürgen Öfner
ogłoszeniepdf (Do 07 Jan 2021 12:20:44 CET)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Stowarzyszenie / LV
Squad
RO
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Die Ausschreibung mit allgemeinen Hinweisen erkenne ich an.
Mit der Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten, siehe Datenschutzerklärung des Veranstalters, erkläre ich mich einverstanden
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open_830185115823177
Standard_830214111228
Suma99126925205
GER203
FRA2
presidentsmedals2
presidentsmedals4

Squad 1Piątek  (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 5, wolnych: 0Squad 2Piątek  (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 5, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Simon TendickGEROpen_8301Overall1green Martin MajhenicGEROpen_8301Overall
2red Göksel BöttcherGEROpen_8301Overall2red Patrick BullGERStandard_8302Overall
3red Ronald RocherGEROpen_8301Senior3red Markus ZeilbeckGEROpen_8301Overall
4red Michael LohmannGEROpen_8301Overall4red Katja BuchholzGEROpen_8301Lady
5red Daniel BuleandraGERStandard_8302Overall5   
      
Squad 3Piątek  (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 5, wolnych: 3Squad 4Piątek  (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 5, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Phung TruongFRAStandard_8302Senior1   
2red Jean-Maurice FredezFRAOpen_8301SuperSenior2   
3   3   
4   4   
5   5   
      
Squad 5PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0Squad 6PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wolfgang KühnGEROpen_8301Senior1red Franz LutzGEROpen_8301SuperSenior
2red Matthias KleinGEROpen_8301Overall2red Peter BitzGEROpen_8301SuperSenior
3red Karl HörerGEROpen_8301SuperSenior3red Roman KrawczykGEROpen_8301SuperSenior
4red Gunnar FesslerGEROpen_8301Senior4green Michael OttoGEROpen_8301Senior
5red Thomas StreunGEROpen_8301Senior5red Nils KnausGEROpen_8301Senior
      
Squad 7PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0Squad 8PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Thomas WinterGEROpen_8301Senior1red Rainer RuppGEROpen_8301Senior
2red Stefan AllesGEROpen_8301Senior2red Frank CiupkaGEROpen_8301SuperSenior
3red Marcus LipphardtGEROpen_8301Senior3red Oliver TrautmannGEROpen_8301Overall
4green Irina OttoGEROpen_8301Lady4red Georg ThomasGEROpen_8301Overall
5red Alex GutierrezGEROpen_8301Overall5red Armin HerrenschneiderGEROpen_8301Overall
      
Squad 9PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0Squad 10PiątekIlość miejsc: 5, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Maik RadnyGEROpen_8301Overall1red Reinhard DirscherlGEROpen_8301Senior
2green Gerd SwarofskyGEROpen_8301Overall2red Ralf LippertGEROpen_8301Senior
3red Thomas PoppelGEROpen_8301Senior3red Dieter MeurerGEROpen_8301Overall
4red Martin SchirraGEROpen_8301Overall4red Martin SchellGEROpen_8301Overall
5red Michael LazareGEROpen_8301Overall5red Frank SchneiderGEROpen_8301Overall
      
Squad 11PiątekIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 12PiątekIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
      

Squad 13SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 14SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christian AndersGERStandard_8302Overall1red Franziska LeypoldtGEROpen_8301Lady
2red Andreas PfeifferGEROpen_8301Overall2red Nina LehmannGEROpen_8301Lady
3red Oliver SpoernerGERStandard_8302Senior3red Michael LehrGEROpen_8301Senior
4red Georg GonglachGERStandard_8302Senior4red Günter EbenhöhGEROpen_8301SuperSenior
5red Uwe MarquardtGERStandard_8302Senior5red Robin LeypoldtGERStandard_8302Overall
6red Florian WeberGERStandard_8302Overall6green Stefan HeldGEROpen_8301Overall
7red Volker KuhnGEROpen_8301Senior7red Michael HoissGEROpen_8301Overall
      
Squad 15SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 16SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Stefan SemmlerGEROpen_8301Senior1red Andreas StrauchGERStandard_8302Overall
2red Christian PetersGEROpen_8301Overall2green Wolfgang HentschelGEROpen_8301SuperSenior
3red Thomas StreitGEROpen_8301Senior3red Michael AltmaierGEROpen_8301Overall
4green Thomas RisseGEROpen_8301Senior4red Benjamin ArendtGEROpen_8301Overall
5red Oliver NaumannGEROpen_8301Senior5red Olaf SchulzGEROpen_8301Senior
6red Ralph SzyskaGEROpen_8301Senior6red Olaf van EßenGEROpen_8301Senior
7red Kai DonathGEROpen_8301Senior7red Björn BundtGERStandard_8302Overall
      
Squad 17SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 18SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Susanne SchusteckGEROpen_8301Lady1red Tino GrafGERStandard_8302Senior
2red Jens HeinischGEROpen_8301Overall2red Robert LoipersbergerGEROpen_8301SuperSenior
3red Axel SeckGEROpen_8301Overall3green Martin FreyerGEROpen_8301Senior
4red Ralf SchmidtGEROpen_8301Senior4red Horst LotzGEROpen_8301Overall
5red Oliver BrändleinGERStandard_8302Overall5green Peter SiegleGEROpen_8301Overall
6red Simon BellhäuserGEROpen_8301Overall6green Helmut BognerGEROpen_8301Senior
7red Dominik AltmannGEROpen_8301Overall7red Axel BeckerGEROpen_8301Overall
      
Squad 19SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 20SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Ulricke EndertGEROpen_8301Lady1red Ingo RühmkorfGEROpen_8301Senior
2green Michael HoerGEROpen_8301Overall2red Jens KloseGEROpen_8301Overall
3red Thomas BusoldGEROpen_8301Overall3red Daniel KraftGEROpen_8301Overall
4red Lars HillerGEROpen_8301Overall4red Uwe MohrGEROpen_8301SuperSenior
5green Hubert WernerGEROpen_8301SuperSenior5red Jürgen SanderingGEROpen_8301SuperSenior
6green Wolfgang IltzGEROpen_8301Senior6red Jan MarmullaGEROpen_8301Overall
7red Matthias SackGEROpen_8301Overall7green Christian ZuberGEROpen_8301Senior
      
Squad 21SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 22SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Claudia RollmannGEROpen_8301Lady1red Martin KunzGEROpen_8301Overall
2red Lukas RollmannGEROpen_8301Overall2red Christian BaumgarthGEROpen_8301Overall
3red Stephan RollmannGEROpen_8301Senior3red Sebastian CzichyGEROpen_8301Overall
4red Florian LerouxGEROpen_8301Overall4red Niklas SchwandtGEROpen_8301Overall
5red Lutz FießerGEROpen_8301Senior5green Ralf MayerGEROpen_8301Senior
6red Stefan RumplerGEROpen_8301Overall6green Erich MartschGEROpen_8301SuperSenior
7red Christian BrieskornGEROpen_8301Senior7green Gunther BarthelGEROpen_8301SuperSenior
      
Squad 23SobotaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 24Sobota (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 7, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Matthias GedeonGEROpen_8301Senior1red Christian DörrGEROpen_8301Overall
2red Thorsten LehmannGEROpen_8301Senior2   
3red Ronald SimonGEROpen_8301SuperSenior3   
4red Manuel AtanassovGEROpen_8301Overall4   
5red Friedbert AnschützGEROpen_8301SuperSenior5   
6green Christian KadykGEROpen_8301Senior6   
7green Gero BergerGEROpen_8301Overall7   
      

Squad 25NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 26NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Arno GranerGEROpen_8301Senior1red Sascha BackGEROpen_8301Overall
2red Thomas HaberzettlGEROpen_8301Overall2red Claus RottweilerGEROpen_8301SuperSenior
3red Werner WiederGERStandard_8302Senior3green Sven SchlegelGEROpen_8301Overall
4red Jochen RichterGERStandard_8302Overall4red Stephan LehmannGEROpen_8301Overall
5red Christoph BerlenbachGERStandard_8302Overall5red Michael AronGEROpen_8301Overall
6red Klaus MöllerGEROpen_8301Senior6red Marc KleserGEROpen_8301Senior
7red Siegbert PapzienGEROpen_8301Overall7red Christian HolzapfelGEROpen_8301Overall
      
Squad 27NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 28NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Erwin HendelGEROpen_8301SuperSenior1red Andreas SeifriedGERStandard_8302Overall
2red Armin DietrichGERStandard_8302SuperSenior2red Daniel StührkGERStandard_8302Overall
3red Peter KohzGEROpen_8301SuperSenior3green Michael SchreinerGERStandard_8302SuperSenior
4red Philipp NaubereitGEROpen_8301Overall4red Monika BarethGERStandard_8302Lady
5red Karsten BeckerGEROpen_8301SuperSenior5red Jörg KählerGEROpen_8301Senior
6red Aydogan KöseGEROpen_8301Overall6red Markus SchusterGERStandard_8302Senior
7red Roland RingelGEROpen_8301Senior7red Adrian CraiuGEROpen_8301Senior
      
Squad 29NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 30NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Joachim BeinekeGEROpen_8301Senior1red Jens KönigsdorfGEROpen_8301Senior
2red Ingo RauthmannGEROpen_8301Overall2red Hendrik BettinkGEROpen_8301Overall
3red Roland StubenrauchGEROpen_8301Overall3green Marco GründerGEROpen_8301Overall
4red Markus SteudleGERStandard_8302Senior4green Christian TreierGEROpen_8301Senior
5red Robert GoticGEROpen_8301Overall5red Nenad DudaricGEROpen_8301Senior
6red Michael FuchsGEROpen_8301Overall6green Andreas LischerGEROpen_8301Senior
7red Patrik KirschGEROpen_8301Overall7red Klaus Peter ThomasGEROpen_8301Senior
      
Squad 31NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 32NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Lisa Mariack-KraftGEROpen_8301Lady1red Markus StobbeGEROpen_8301Senior
2red Herbert KraftGEROpen_8301SuperSenior2red Michael SchützGEROpen_8301Senior
3red Patrick PikeljGEROpen_8301Overall3red Andreas CaspersGEROpen_8301Overall
4red Frank SchmidtGEROpen_8301Senior4green Julian MeyerGEROpen_8301Overall
5red Christian RittGEROpen_8301Overall5red Martin SängerGERStandard_8302Overall
6red Marco WeigeleGEROpen_8301Overall6red Peter NasseGEROpen_8301SuperSenior
7red Matthias BrechtGEROpen_8301Senior7green Andreas HeimGEROpen_8301Overall
      
Squad 33NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 34NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Heiko FreyGEROpen_8301Overall1red Gunther RepperGEROpen_8301Overall
2red Andreas DauphinGEROpen_8301Overall2red Martin LeonhardtGEROpen_8301Senior
3red Patrick HeitkampGEROpen_8301Overall3red Bernd ThommesGEROpen_8301Overall
4green Jens DannenbergGEROpen_8301Overall4red Frank AlbrechtGEROpen_8301Overall
5red Chris JoaquinGEROpen_8301Senior5red Achim RimkeGEROpen_8301Senior
6red Jürgen RölleGEROpen_8301Overall6green Almuth KapallaGEROpen_8301Lady
7red Martin MerkelGEROpen_8301Overall7red Martin RichterGEROpen_8301Senior
      
Squad 35NiedzielaIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 36Niedziela (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 7, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Hans-Peter GrimmGEROpen_8301SuperSenior1red Oliver BerlenbachGERStandard_8302Senior
2red Charlotte Saelzer-GrimmGEROpen_8301Lady2red Lukasz StyraGEROpen_8301Overall
3red Stefan FreihartGEROpen_8301Overall3red Karin BerlenbachGEROpen_8301Lady
4red Tilo FickingerGERStandard_8302Senior4   
5red Mark GerlingGEROpen_8301Overall5   
6red Alexander SchottGEROpen_8301Senior6   
7red Michael JiracekGEROpen_8301Overall7   
      

Squad 37Sobota Squadding on RangeIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 38Niedziela Squadding on RangeIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Sebastian AxGEROpen_8301Overall1red Marijan LochGEROpen_8301Overall
2red Arne BorekGERStandard_8302Senior2red Hagen KlippelGEROpen_8301Senior
3green Jochen AdamGEROpen_8301Overall3green Stefan HagerGERStandard_8302Overall
      

Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Frank MunzGEROpen_8301Overall
2red Ewgeni KailGEROpen_8301Overall
3red Peter KressibucherSUIOpen_8301SuperSenior
4red Stefan BircherSUIOpen_8301Overall
5red Markus MeichtrySUIOpen_8301Senior
6red Uwe HeinzelmannSUIOpen_8301SuperSenior
7red Istvan WürzburgerSUIOpen_8301Senior
8red Denis SupicaGERStandard_8302Overall
9red Daniel WaldmannSUIOpen_8301Senior
10red Oliver JosiSUIOpen_8301Senior
11red Maggie JosiSUIOpen_8301Lady
12red Dimitar DimitrovBULOpen_8301SuperSenior
13red Thomas FreySUIOpen_8301Overall
14red Alessio GallianiITAOpen_8301Senior
15red Eric BottiniITAOpen_8301Complessivamente
16red Danilo NessiITAOpen_8301Senior
17red Joel GerardFRAOpen_8301SuperSenior
18red Thomas SteigertSUIOpen_8301Senior
19red Thomas HenryFRAOpen_8301Overall
20red Christophe EapFRAOpen_8301Overall
21red Philippe BelloniFRAOpen_8301Senior
22red Patrick BieriSUIOpen_8301Overall
23red René EbertSUIOpen_8301Senior
24red Nicolas PicardFRAOpen_8301Overall
25red Christian BegerGEROpen_8301Overall
26red Christian SteinGEROpen_8301Overall
27red Thomas KaiserGEROpen_8301Overall
28red Andreas GerhartGEROpen_8301Overall
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (196)
green: potwierdzone / zapłacone (37)