Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.51g 
de en fr nl es pt ru hu pl

HBQ Style 2021

RegionGER
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówJahnstraße 51-53, 32361 Preußisch Oldendorf / GPS: 52.304304, 8.480981
Termin09.-11.04.2021
Ostateczny termin15.03.2021 18:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów6
Liczba strzałówapprox. 115
Strzelany w1/3 Tage
Opłata startowaEUR 59,-
ZapłataAusschließlich Vorkasse per Überweisung an:

Christian Leischner
IBAN: DE49 4454 0022 0562 2600 00
BIC: COBADEFFXXX

Startgeld ist Reuegeld.
Startplätze sind ohne vorheriger Rücksprache nicht übertragbar.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorChristian Leischner
RangemasterReinhard Kelterbaum
StatsdirectorReinhard Kelterbaum
KomentarzeDas Match wird in ca. 3 Stunden geschossen.
ROs melden sich bitte unter ipsc.match@gmail.com.
ogłoszeniehtml (Di 19 Jan 2021 16:59:36 CET)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open4  5312
Standard25 39239
Production23116132
Classic6    6
Production Optics Light2    2
Production Optics10  5217
Suma7014258108
GER107
NED1

Squad 1Piątek 17:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 1Squad 2Piątek 17:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Heiko PikalGEROpenOverall1red Benjamin GüntherGERStandardOverall
2red Jan MarmullaGERProduction Optics LightOverall2red Markus NeuhäuserGERStandardOverall
3green Ralf KargerGERProductionSuperSenior3green Harald LeidereiterGERProduction OpticsSenior
4green Torsten KlingbeilGERProductionOverall4green Helmut FriedrichGEROpenSenior
5green Lars DiespergerGERClassicOverall5green Michael KeifenheimGERProduction OpticsOverall
6green Thomas AbelenGERStandardSenior6red Tim NicklausGEROpenSenior
7green Florian KnackGERProductionOverall7red Lemke MarkusGERProductionOverall
8red Dennis JungeGERStandardOverall8red Stefan RohoffGERProduction OpticsOverall
9green Christopher RossGERStandardOverall9green Markus HeineGERStandardSenior
10   10green Sandra Mützenich-HeineGERStandardLady
      
Squad 3Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 4Squad 4Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Osman BerseGEROpenOverall1green Daniel TackeGERStandardOverall
2red Uwe MarquardtGERProductionSenior2red Petar CrnogoracGERStandardOverall
3red Jan SchulzeGERProduction OpticsOverall3green Boris SelonkeGERStandardOverall
4red Mathias RauhGEROpenSuperSenior4green David BrucholderGERProductionOverall
5green Olaf BoeglenGERProduction OpticsOverall5red Krawczyk AdalbertGERStandardOverall
6red Martin SchmelzerGERProductionOverall6red Ingo FosterGERProductionOverall
7   7red Katharina FosterGERProductionJunior
8   8   
9   9   
10   10   
      
Squad 5Sobota 11:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 6Sobota 11:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas SchulteGEROpenSenior1green Maik AschemannGERStandardOverall
2red Jochen BergerGERStandardOverall2green Andre WeissGEROpenOverall
3red Jürgen SuermannGERStandardSuperSenior3green Annchen NettelstrothGERStandardLady
4green Manfred SchmeesGERClassicOverall4green Lamin ChamGERStandardOverall
5red Sandro DyckGERProduction OpticsOverall5green Raymond LaskiGERStandardOverall
6red Oliver RiekeGERStandardOverall6red Daniel RichterGERProductionOverall
7red Gregor ReineckGERClassicOverall7green Mathias HenkingGERProduction OpticsOverall
8red Jörg FiedlerGERProduction OpticsOverall8green Rainer GötzGERProductionOverall
9red Christian HeinGERProductionOverall9green Carsten PfallerGERStandardOverall
10green Dennis SchwarzerGERProductionOverall10red Meßmann MeßmannGERProductionOverall
      
Squad 7Sobota 15:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 8Sobota 15:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Fabian EngelhardtGERStandardOverall1red Tim RotheGERClassicOverall
2green Leander FriedrichGERStandardSuperSenior2red Sascha KrämerGERProductionOverall
3green Jens ClausGERProduction OpticsSenior3red Hubert MichelsGERStandardSenior
4green Lothar WernerGERProduction OpticsSuperSenior4red Sven BiermannGERProductionOverall
5red Mike WedekindGERProductionOverall5green Marco DammeyerGERProduction OpticsOverall
6green Thomas KruseGERProduction OpticsOverall6red Andreas RaabeGERStandardOverall
7green Jürgen RanczkaGERProduction OpticsSenior7red Michael KampikGERProduction OpticsSenior
8green Yüksel AlpGERStandardOverall8red Dickmann HansGEROpenSenior
9green Matthias HahnGERStandardSenior9green Daniel ArkeGERProductionOverall
10green Mike WidigerGERStandardSenior10green Rüdiger SchindlerGEROpenSuperSenior
      
Squad 9Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 2Squad 10Niedziela 08:30hIlość miejsc: 10, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Gerhard PlutoGERProduction OpticsSuperSenior1red Ralf OppermannGERProduction Optics LightOverall
2red Jörg BöhnkeGERProductionSenior2red Petra TutschkeGERStandardLady
3red Lukasz StyraGERStandardOverall3green Horst P. BeckGEROpenSenior
4green Florian Lucien SchmidtGERProductionOverall4green Jens ReppeGERProductionSenior
5green Robert KahlGERProductionOverall5green Ives GarreGERProductionSenior
6green Malte KahlGERProductionSenior6red Andre WehrmeisterGERClassicOverall
7red Theo SchachtGERStandardOverall7red Udo MohrlüderGERStandardSenior
8green Niklas ReimannGERProductionOverall8green Andreas FusseneckerGERClassicOverall
9   9   
10   10   
      
Squad 11Niedziela 12:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 12Niedziela 12:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ute LepaheGERProductionLady1green Jan FrankGERStandardOverall
2red Bert LepaheGERStandardSenior2red Bilal DaoukGERStandardOverall
3red Dirk FreudeGEROpenOverall3green Marco KeimpGERProduction OpticsOverall
4red Lars MangerGERProductionOverall4red Paul HopkinsGERStandardSenior
5red Uwe PankallaGERStandardSenior5red Jens LarbergGERProductionOverall
6green Jörg SensenGERProductionOverall6red Lars RümplerGERProductionOverall
7red Paul ImmelGERStandardOverall7red Ralf BrietzkeGERProductionSenior
8red Bert TeunissenNEDProduction OpticsSenior8red Markus TomczokGERProductionOverall
9green Marty VerlsteffenGERStandardOverall9red Christian BaumgarthGERStandardOverall
10red Andrey RudiGERStandardOverall10red Jürgen LoerkeGEROpenSuperSenior
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (58)
green: potwierdzone / zapłacone (50)