Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

Helmbrechts-Cup ASS Herbst,
LM Thüringen, Sachsen-Anhalt 2021

RegionGER
KlubSBG Helmbrechts Half Live
Miejsce zawodówZum Schützenhaus 17, 95233 Helmbrechts
Termin16.-17.10.2021
Ostateczny termin08.10.2021
Rodzaj meczuIPSC Rifle
Poziom2
Ilość torów8
Liczba strzałówapprox. 109
Strzelany w1/2 dnia
Opłata startowaEUR 60,-
Nach Meldeschluß gilt: Startgeld = Reuegeld!
Keine Startplatzübertragung nach Meldeschluß!
ZapłataKontoinhaber: SBG Helmbrechts
Kreditinstitut: Sparkasse Hochfranken
IBAN: DE75780500000222302580
BIC: BYLADEM1HOF

Verwendungszweck 1: HC-ASS 2021 <Dein Name>

Das Startgeld muß innerhalb von 14 Tagen nach der Anmeldung auf unserem Konto eingegangen sein. Teilnehmer, die nicht fristgerecht bezahlen werden aus der Squad-Liste gestrichen.
Teilnehmer auf der Warteliste bezahlen erst nach Umbuchung ins Match.
Eine Erstattung des Startgeldes bei Nichtteilnahme ist nicht möglich.
Du kannst jedoch nach Absprache (bis zum Meldeschluß) einen Ersatzschützen benennen, welcher für Dich startet.
Statusfinalny
KontaktUllrich Gruschwitz
Dahlienweg 2
95233 Helmbrechts
E-Mail: ipsc.helmbrechts-cup@t-online.de
Tel.: 0160/8401856
MatchdirectorJoachim Horn
RangemasterMarkus Wohlmuth, Ullrich Gruschwitz
StatsdirectorMarco Scheunert
Komentarze
Sobota Rano: Registrierung ab 7:00 Uhr, Match ab 08:00 Uhr
Sobota Południe: Registrierung ab 12:00 Uhr, Match ab 13:00 Uhr
Niedziela Rano: Registrierung ab 7:30 Uhr, Match ab 8:30 Uhr

Achtung:
Match für Kurzwaffen mit Anschlagschaft, Mindestfaktor 125
und für
Langwaffen im KURZWAFFENKALIBER, Mindestfaktor 150 (bitte bei der Anmeldung unter Bemerkung eintragen)



Teilnehmer an der LM Thüringen und Sachsen-Anhalt tragen das bitte ihren Landesverband unter Bemerkung in der Anmeldung mit ein. ACHTUNG LM WERTUNG NUR SAMSTAG!!! Wir behalten uns vor am Samstag Teilnehmer die nicht die LM-Wertung schießen auf Sonntag zu verschieben
ogłoszeniehtml (Do 29 Jul 2021 22:03:45 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Do 15 Jul 2021 23:56:18 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Lista drużynhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Team
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open362420769
Standard7  1 8
Suma432421777
KlasaTeam
Open_Ladyred Gladius Alpha [1]
Open_Overallred Gladius Alpha [4]
 red Unit-Six Bravo [4]
 red TEAM MAK Mount and optics [3]
Open_Seniorred Unit-Six Bravo [1]
GER77

Squad 0Wtorek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Ullrich GruschwitzGEROpenSeniorUnit-Six Bravo
2green Marco ScheunertGEROpenOverallUnit-Six Bravo
  
Squad 1Sobota RanoIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 2Sobota RanoIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Falko OrtmannGEROpenOverall1green Rainer SchmidtGEROpenSenior
2green Kristian KampGEROpenSenior2green Thomas MeißnerGEROpenOverall
3green Ronald RocherGEROpenSenior3green Henry BöttgerGEROpenOverall
4green Hubert WernerGEROpenSuperSenior4green Christian BegerGERStandardOverall
5green Dirk SchippmannGEROpenSenior5red Christian AndersGERStandardOverall
6green Friedbert AnschützGEROpenSuperSenior6red Michael Paul TheiligGEROpenSenior
7green Gunther BarthelGEROpenSuperSenior7green Sören KeiligGEROpenOverall
8red Lars HillerGEROpenOverall8green Tobias GriebelGERStandardOverall
9red Gerd GrunerGEROpenOverall9red Marius WagnerGEROpenOverall
10red Thilo SehrndtGEROpenOverall10red Andreas VogelGEROpenSenior
    
Squad 3Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0Squad 4Sobota PołudnieIlość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Danny SchulzeGEROpenOverallGladius Alpha1red Dietmar WünschGEROpenSenior
2red Stefan TrautvetterGEROpenSenior2green Karsten BlechGEROpenOverall
3green Michael R. GeigerGEROpenSeniorGladius Alpha3red Jens UllrichGEROpenOverall
4green Diana JobstGEROpenLadyGladius Alpha4green Andreas KanzGEROpenOverall
5green Axel HohensteinGEROpenSenior5green André BaberskeGEROpenOverall
6green Lothar WernerGEROpenSuperSenior6red Matthias SackGEROpenOverall
7green Marcel ZeughanGEROpenOverallGladius Alpha7green Thomas BlechGEROpenSenior
8green Jens ClaußGEROpenSenior8red Bettina JohnGEROpenOverall
9red Toralf RoedigerGEROpenSeniorGladius Alpha9red Martin JohnGEROpenOverallUnit-Six Bravo
10green Fabian EngelhardtGEROpenOverall10red Michael StrempelGEROpenSuperSenior
11green Thomas GötzeGEROpenOverall11green Thomas TilgnerGEROpenSenior
12green Thomas ReinhardtGERStandardOverall12green Othmar LehmannGERStandardOverall
    
Squad 5Niedziela RanoIlość miejsc: 14, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Heiko ToepelGEROpenSenior
2green Holger GroßgergeGEROpenOverall
3green Markus TrenklerGEROpenSenior
4green Yvonne VetterGEROpenLady
5green Peter FockeGERStandardSenior
6green Finn KiegerlGEROpenOverall
7green Harald SöhnelGEROpenSenior
8green Jörg BretthauerGEROpenOverall
9green Benjamin GablerGEROpenOverall
10green Andreas ParknerGEROpenOverall
11green Sven SchlegelGEROpenOverall
12red Michael KahlGEROpenOverall
13red Nic KahlGEROpenJunior
14red Timo KahlGEROpenJunior
  
Squad 6Niedziela RanoIlość miejsc: 14, wolnych: 2Squad 7Środa 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Markus SchröpferGEROpenSenior1green Joachim HornGEROpenOverallUnit-Six Bravo
2red Oliver TrautmannGEROpenOverall2green Reinwald RohmGEROpenOverallUnit-Six Bravo
3red Beate SchwarzGEROpenLady3    
4green Benny BehrGEROpenSenior4    
5green Michael FaulhaberGERStandardOverall5    
6green Martin GeißlerGERStandardOverall6    
7green Karl-Heinz HilbigGEROpenSuperSenior7    
8red Knut MannelGEROpenOverall8    
9red Alex BraunGEROpenOverallTEAM MAK Mount and optics9    
10red Sadik AynaciogluGEROpenOverallTEAM MAK Mount and optics10    
11green Hakan BenzesGEROpenOverallTEAM MAK Mount and optics11    
12green Rene Berthold HapkeGEROpenOverall12    
13    13    
14    14    
    
Squad 8Czwartek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 1Squad 9Piątek 19:00 Uhr (Tylko RO / pomocnicy)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeamNr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaTeam
1green Markus WohlmuthGEROpenSuperSenior1red Marcus PallaschGEROpenOverall
2    2red Stefanie TrommerGEROpenLady
    
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (25)
green: potwierdzone / zapłacone (52)