Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.0 
de en fr nl es pt ru hu pl

Polish Autumn Handgun 2021

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin10.-12.09.2021
Ostateczny termin23.08.2021 23:00
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 230
Strzelany w1 Tage
Opłata startowa420,- Złoty / EUR 95,-

Po 01. wrzesień nie będzie zwrotu opłaty startowej.

Uczestnicy z listy oczekujących płacą dopiero po zmianie rezerwacji na match.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorGeno Sioda, Christian Leischner
RangemasterStanislav Grubiak
StatsdirectorRainer Stettnisch
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie się na adres ipsc.match@gmail.com

W przypadku przelewu wpisowego napisz Polish Autumn Handgun i numer startowy jako cel wykorzystania.

Prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: PL48 1090 2011 0000 0001 4727 4726
BIC: WBKPPLPPXXX

Polscy strzelcy:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: 03 1090 2011 0000 0001 4727 4566
BIC: WBKPPLPPXXX

Strażnicy proszeni są o pomoc w maskowaniu podczas meczu.

ogłoszeniehtml (Mi 28 Jul 2021 17:41:31 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSum
Open3  36
Standard9 5519
Production1913730
Revolver1  12
Classic1 113
Production Optics6 1411
Suma391102171
GER65
SUI3
POL3
presidentsmedals2
presidentsmedals3

Squad 1Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7Squad 2Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Rainer StettnischGEROpenSenior1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 3Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7Squad 4Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Bartosz RaduchowskiPOLProductionOverall1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 5Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 6Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Karol NarowskiPOLProductionOverall1red Jürgen BraunGERProductionSenior
2red Rafał KochanowiczPOLProductionSenior2red Emilia KabatekGERProductionLady
3   3red Viola MoserGERProductionLady
4   4red Ilko PillarGERStandardOverall
5   5red Andreas GoihlGERProduction OpticsSenior
6   6red Florian KnackGERProductionOverall
7   7green Jan KraushaarGERProduction OpticsOverall
8   8red Michael LehrGERRevolverSenior
      
Squad 7Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 8Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Claudia RemekGERProduction OpticsLady1   
2red Arne LentzGERProduction OpticsSenior2   
3red Thomas WinterGEROpenSenior3   
4red Jens HartwigGEROpenOverall4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 9Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 10Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 11Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 12Piątek 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 13Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 14Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Michael AltmaierGERProductionOverall1red Detlef DransfeldGERStandardSenior
2red Olaf van EßenGERProductionSenior2   
3red Christian HolzapfelGERStandardOverall3   
4red Robert KochGERProductionOverall4   
5red Andre WenzelGERProductionOverall5   
6red Paul HintzeGERProductionJunior6   
7red Stefan HermannGERProductionOverall7   
8red Jan WühleGERStandardOverall8   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marcel PrümGEROpenOverall1   
2red Leon SchneiderGERProduction OpticsOverall2   
3green Marcus WieczoreckGERProductionOverall3   
4red Alexander WaldvogelSUIProductionSenior4   
5red Thomas KämpfSUIProduction OpticsOverall5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas DauphinGERProduction OpticsOverall1   
2red Salvo SchillaciGERProduction OpticsOverall2   
3red Ingo RauthmannGERProductionOverall3   
4red Michael FuchsGERStandardSenior4   
5green Sven SchlegelGEROpenOverall5   
6red Stefan BehrensGERProduction OpticsSenior6   
7   7   
8   8   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Jürgen RölleGERProductionOverall1   
2red Tom KronawitterGERRevolverOverall2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Stefan MöbsGERProduction OpticsSenior1   
2red Nils NothnagelGERProduction OpticsOverall2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 25Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 26Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Christina TölleGERClassicLady1red Fabian HoffmannGERStandardOverall
2green Robert MaaßGERProductionOverall2red Ulli SchickGERClassicOverall
3green Birk StreßmannGERProductionOverall3red Rene SchickGERStandardOverall
4green Ronald EschlerGERProductionSenior4   
5green Jens ZintlGERProductionOverall5   
6red Jan ZintlGERProductionOverall6   
7red Jürgen FaberGERProductionSenior7   
8red Peter DörgesGERClassicSenior8   
      
Squad 27Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 28Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Peter HellerSUIStandardSenior1red Yvonne VetterGERStandardLady
2red Martin KunzGERProductionOverall2red Markus TrenklerGERProductionSenior
3red Olga DausGERProductionLady3green Max HungerGERProductionOverall
4   4green Yasmin EberleinGERStandardLady
5   5red Peter FockeGERStandardSenior
6   6red Steffen HindermannGERProductionOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Kai UhdeGERStandardOverall1red Dennis BeckGERStandardOverall
2green Jens DannenbergGERStandardOverall2red Kim SchöweGERStandardLady
3green Heike DannenbergGERStandardLady3green Peter HoffmannGERStandardSenior
4red Ilhame Farrag-JebdiGERStandardLady4   
5red Ahmed FarragGEROpenSenior5   
6red Erol ArslanGERProductionOverall6   
7red Marcel KanngiesserGERProductionOverall7   
8red Felix BehrendtGERStandardOverall8   
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (57)
green: potwierdzone / zapłacone (14)