Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.54 
de en fr nl es pt ru hu pl

Rooster Mountain 2021

RegionDEN
KlubSportsskytter i Nordsjælland
Miejsce zawodówHanebjergvej 6, 3400 Hillerød, Denmark
Termin05.-08.08.2021
Ostateczny termin25.07.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Liczba strzałówApprox. 365 + chrono
Strzelany w2 days
Opłata startowaDKK 1.000, Euro 135
ZapłataShooters: Please read all info about the match, resigning etc on www.roostermountain.dk. Please pay DKK 1000 (NO Euro) within one week from registering to Paypal-account "paypal-euro@ssin.dk" CLEARLY state your competitornumber and your name - otherwise you will be deleted within a week. If you are RO - and have an agreement with Claus Henneberg, then be calm - we will see to it that you get registered later. If You sign up for the match - you do at the same time give permission to publish pictures and video from the match on the internet.
Statusfinalny
KontaktHenrik Lerfeldt
Kildeåsen 14
DK-4571 Grevinge
E-Mail: henrik@lerfeldt.dk
Phone: 004560377677
MatchdirectorClaus Henneberg
RangemasterRainer Stettnisch
StatsdirectorHenrik Lerfeldt
KomentarzeFacebook
ogłoszeniehtml (Mi 07 Apr 2021 11:32:35 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- SuperJuniorJuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open40 19251085
Standard641114267113
Production81 2214411159
Revolver6 1 3111
Classic9  29222
ProductionOptics28  412650
Suma228155011937440
GER119
DEN112
SWE84
NOR43
NED34
SUI11
EST9
NIR9
FRA8
FIN4
GBR3
AUT2
HUN1
IRL1
presidentsmedals5
presidentsmedals10

Squad 1Mainmatch invitation only Sobota at stage 1 +NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 2Mainmatch invitation only Sobota at stage 2 +NiedzielaIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Cecilia LindbergSWEProductionLady1green Andreas KjøniksenNORProductionOverall
2green Sigrid SinnepESTProductionOpticsLady2green Sjef WaubenNEDProductionSenior
3green Marcin CiesielskiHUNStandardSenior3green Sandra ArbingerSWEStandardLady
4green Philipp KurzeGERStandardOverall4green Johan SkoghSWEStandardOverall
5green Steinar HaugliNOROpenSenior5green Anders DamkierGERStandardOverall
6green Erik StjernlöfSWEOpenOverall6green Runi SkoubjergDENStandardOverall
7green Tina OskarssonSWEProductionOpticsLady7green Bjørn SeverinDENStandardOverall
8green Mikkel Sloth PedersenDENProductionOverall8green Andreas HansenDENOpenOverall
9green Dominic MeierSUIOpenSenior9green Michel ZoharDENProductionOverall
10green Christine BurkhalterSUIStandardLady10green Lars HagemannDENProductionOpticsSenior
11green Pavel IbenforthDENProductionOverall   
12green Arne LentzGERProductionOpticsSenior   
13green Sissal SkaaleDENStandardLady   
14green Claudia RemekGEROpenLady   
15green Margaux NyczFRAStandardLady   
      
Squad 3Mainmatch Sobota at stage 3 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 4Mainmatch Sobota at stage 4 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sonny StenströmSWEStandardOverall1green Jan DoetsNEDOpenOverall
2green Andre WeissGEROpenOverall2green Joakim RudenstenSWEStandardSenior
3green Jan FischelsGERProductionOverall3green Johan LambregtsNEDOpenOverall
4green Adam LundgrenSWEClassicOverall4green Maurice FakkeldijNEDOpenOverall
5green Peter StoppelGERProductionOpticsSenior5green Johanna AnderssonSWEProductionLady
6green Arni KjartanssonDENProductionOpticsOverall6green Mikkel MikkelDENProductionOpticsOverall
7green Michael SeverinsenDENProductionOpticsOverall7green Feti ToskuSUIProductionSenior
8green Jens SöderlundSWEOpenSenior8green Andreas WarsénSWEProductionOpticsOverall
9green Pär HylanderSWEOpenOverall9green Marcus NorbergSWEProductionOverall
10green Jonas ForslundSWEOpenOverall10green Jim AnderssonSWEProductionOverall
11green Petter NaefSWEProductionOverall11green John LindbomSWEOpenSenior
12green Annamaria ZanardiSUIOpenLady12green Kristian BartholinDENOpenOverall
13green Jan HoyerDENOpenSenior13green Michael Bech-HansenDENOpenSuperSenior
14green Tony ØstrengTsigakisNORClassicSenior14green Ole ThorsagerDENOpenSenior
15green Anders Backx JensenDENProductionOverall15green Hendrik WelzelGERProductionOpticsSenior
16green Erik WannbergSWEStandardOverall16green Jan GuldbrandsenDENOpenSenior
17green Mikael JungSWEStandardOverall17green Christian BaggerDENOpenSenior
18green Maria RevlingSWEProductionLady   
      
Squad 5Mainmatch Sobota at stage 5 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 6Mainmatch Sobota at stage 6 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Olaf SchulzGERProductionSenior1green Robert HannessenNEDClassicOverall
2green Heike DannenbergGERStandardLady2green Johannes StekelenburgNEDProductionOverall
3green Johan KinhultSWEStandardOverall3green Jochem VerveldeNEDProductionOverall
4green Sven EverdingGERStandardOverall4green Saara NymanFINOpenLady
5green Andreas RahtGERProductionSenior5green Mikael ToivonenFINOpenOverall
6green Bernd LohmannGERProductionOverall6green André MeyerGERProductionSenior
7green Frank Br�ggemannGERProductionSenior7green Inga Marquardt-LewaldGERProductionLady
8green Daniel RichterGERProductionOverall8green Uwe MarquardtGERProductionSenior
9green Marco DammeyerGERProductionOpticsOverall9green Gregor ReineckGERStandardOverall
10green Sven BiermannGERProductionOverall10green Uwe PankallaGERStandardSenior
11green Peter LangeDENStandardSenior11green Andreas LukoschekGERProductionSuperSenior
12green Andreas BeckerGERProductionSenior12green Peter DavisDENOpenSenior
13green Joerg KaehlerGERProductionSenior13green Henny SchmitzNEDStandardSuperSenior
14green Jan bolvig AndersenDENStandardSenior14green Wolfgang KoblerGEROpenSuperSenior
15green Kim RasmussenDENProductionOverall15   
16green Christian BaumgarthGERStandardOverall16   
17green Henning KrügerGERStandardOverall   
      
Squad 7Mainmatch Sobota at stage 7 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 8Mainmatch Sobota at stage 8 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Aurélie ClémentFRAProductionLady1green Birk StreßmannGERProductionOverall
2green Tibor VassFRAProductionOverall2green Thomas WinterGEROpenSenior
3green Dennis BarkhofNEDStandardOverall3green Torsten JedroGERProductionSenior
4green Rob VriensNEDProductionSenior4green Stefan HermannGERProductionOverall
5green Johan KoekNEDStandardOverall5green Cornelia KrauseGERProductionLady
6green Rudolf KeijzerNEDStandardSuperSenior6green Maik BergmannGERProductionOverall
7green Marcel De BaasNEDProductionSenior7green Sorina TiedemannGERStandardLady
8green Daniel BottignoleSUIOpenOverall8green Sebastian SchroederGERProductionOverall
9green Andreas KarwathGERProductionSuperSenior9green Karl-Heinz HilbigGERStandardSenior
10green Robert Rob HorvathSUIStandardOverall10green Joachim BeinekeGERProductionSenior
11green Niels van Der PluijmNEDProductionOpticsOverall11green Ralf LippertGEROpenSenior
12green Torsten HantoGERProductionOpticsOverall12green Lianna Lisa WohlgemuthDENProductionLady
13green Thorsten SchützGERProductionOpticsSenior13green Armin TervingGERProductionSenior
14green Sune JeppesenDENClassicSenior14green Rasmus AndersenDENStandardOverall
15green Mihhail KoltsovESTProductionOverall15green Ronni MathiasenDENProductionOpticsOverall
16green Oxana FadeevaESTOpenLady16green Esther VerjansGERProductionLady
   17green Ludwig BowakowGERProductionSenior
      
Squad 9Mainmatch Sobota at stage 9 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 10Mainmatch Sobota at stage 10 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Franziska MannGERStandardLady1green Lars FlugstadNORProductionSenior
2green Alexander FleischerGERProductionOverall2green Rebecca FlugstadNORProductionLady
3green Erik SandellSWEStandardSenior3green Gerry StrandbergSWEProductionSenior
4green Maurice DrummenNEDOpenSuperSenior4green Kay HartkampNEDClassicOverall
5green Dylan KeppelNEDOpenOverall5green Martin HåkanssonSWEClassicOverall
6green Cheyenne WaubenNEDProductionOverall6green Remco van HeesNEDClassicOverall
7green Erkki SøndergaardDENRevolverSenior7green Joris van AstenNEDProductionOpticsOverall
8green Christian DinesenDENProductionOverall8green Hans van BreukelenNEDOpenSuperSenior
9green Ulf StiegenGERProductionOverall9green Sander van StraalenNEDProductionOverall
10green Tim SmithNEDProductionOpticsOverall10green Patrik CarlssonSWEProductionOverall
11green Mikael JakobsenDENProductionSuperSenior11green Haucke HartmannGERProductionOverall
12green Martin HippaufGERStandardOverall12green Angelica SanchezSWEProductionLady
13green Christian WiprächtigerSUIStandardOverall13green Morten JörgensenSWEProductionOverall
14green Thijs van MullemNEDProductionOpticsOverall14green Will Stefan RothGERProductionOverall
15green Aida SabanovicDENStandardLady15green Heiko ToepelGEROpenSenior
16green Mads Peter BachDENClassicOverall16green Jonas StellemarkSWEStandardOverall
17green Justin CooperGBRProductionOpticsOverall   
      
Squad 11Mainmatch Sobota at stage 11 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 12Mainmatch Sobota at stage 12 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Eddie RundgrenNOROpenSenior1green Jostein BerntsenNOROpenOverall
2green Fredrik SvenssonSWEProductionOverall2green Alf WallblomSWEStandardOverall
3green Martin JohanssonSWEProductionSenior3green Mats AhlqvistSWEProductionSenior
4green Henrik MichaelsenNOROpenOverall4green Thomas JohnsrudNORStandardOverall
5green Kim SundlingSWEProductionOverall5green Markus AlvestadNORStandardOverall
6green Eddie KarlssonSWERevolverOverall6green Terje FinsrudNOROpenOverall
7green Karl TorkildsenNORStandardSenior7green Rino OlsenNOROpenOverall
8green Gunnar RolfsengNORProductionOverall8green Are JohansenNOROpenOverall
9green Henrik F NielsenDENClassicOverall9green Richard SolbergNOROpenOverall
10green Rasmus RønnowDENProductionOverall10green Gunnar Lie SandbækNORProductionOverall
11green Casper BrændskovDENProductionOverall11green Frøydis AdamsonNORProductionLady
12green Claus RittigDENStandardSenior12green André HoltNORProductionOverall
13green Jesper D. ThomsenDENStandardOverall13green Roger JohansenNOROpenSuperSenior
14green Johnny ReyesNOROpenSenior14green Richard BrandtSWEStandardOverall
15green Patrik GrenSWEProductionSenior15green Per-Arne SvenssonSWEStandardSenior
16green Heinz JohanssonSWEOpenSenior16green Susanne PejleSWEProductionOpticsLady
   17green Robert BörjessonSWEProductionOverall
   18green Tony WendelklintSWEProductionSenior
      
Squad 13Mainmatch Sobota at stage 13 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0Squad 14Mainmatch Sobota at stage 14 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Alvin AlforteNOROpenOverall1green Jonas WallgrenSWEProductionOpticsOverall
2green Lars AkerNOROpenOverall2green Axel BeckerSUIProductionOpticsOverall
3green Harald FeragenNOROpenSenior3green Markus SchorrGERClassicSenior
4green Tor Erik MikalsenNOROpenOverall4green Joerg LuxenburgerGERProductionSenior
5green Ole Morten RøedNORProductionOverall5green Magnus LindskogSWEProductionOverall
6green Bjørn HansenNOROpenOverall6green Rene FrederiksenSWEStandardOverall
7green Jens ReppeGERProductionSenior7green Olof SjödenSWEStandardSuperSenior
8green Karsten NiemannGERStandardSenior8green Gerry DahlgrenSWEProductionSuperSenior
9green Jens DobrasGERProductionOverall9green Kristina NilssonSWEProductionLady
10green Hendrik PlagmannGERProductionOpticsOverall10green Bertil NilssonSWEProductionSuperSenior
11green Kaare KalvikNORProductionOpticsSenior11green Denis SupicaGERProductionOverall
12green Johnnie TibomSWEProductionOverall12green Gustav SteneholmSWEStandardOverall
13green Lars Bach JensenDENStandardOverall13green Michael GjelsøDENOpenOverall
14green Dan AndersenDENStandardOverall14green Khaled aziz AbdulkarimDENProductionOpticsOverall
15green Gert HougaardDENStandardSenior15green Albin HylanderSWEOpenJunior
16green Henrik SchriverDENStandardSenior16   
17green Casper KorchDENStandardOverall   
      
Squad 15Mainmatch Sobota at stage 15 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 2Squad 16Mainmatch Sobota at stage 16 +NiedzielaIlość miejsc: 16, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Demi DenwoodSWEProductionJunior1green Peter ZemelkaGERProductionSenior
2green Marcel MajertGERProductionOverall2green Holger StrubeltGERStandardSenior
3green Michael De VriesGERStandardSenior3green Leonard KloßGERProductionOverall
4green Kim BrinkSWEOpenOverall4green Jan GerleGERProductionOverall
5green Magnus SöderlindSWEStandardOverall5green Niklas ReimannGERProductionOverall
6green Mats SalomonssonSWERevolverOverall6green Carsten TrebbienDENProductionOpticsOverall
7green Anders ZanderSWEClassicOverall7green Ricardo SolerSWEProductionOverall
8green Bo JanssonSWEOpenSenior8green Olaf van EßenGERProductionSenior
9green Dorothea DenwoodSWEProductionOpticsLady9green Lars JenneGERStandardSenior
10green Mikael FlobergSWEProductionOpticsOverall10green Niclas DalSWEProductionOpticsSenior
11green Daniel DenwoodSWEStandardOverall11green Arno SmitsNEDOpenSenior
12green Christian BrieskornGERStandardSenior12green Jörn HoleschovskyGERStandardOverall
13green Sean GuinnessGBRProductionSenior13green Magnus AasehaugNORStandardOverall
14green Allan BergmanSWEProductionOverall14green Azir ButtSWEStandardOverall
15   15green Ib Steen JørgensenDENProductionSenior
16   16green Robert HeinzeGERProductionOpticsSuperSenior
   17green Killy PhilippusNEDOpenOverall
      
Squad 17Mainmatch Sobota at Chrono +Niedziela (Stage builders)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 18Approved, but waiting to choose squad!Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Kent HolmDENStandardSuperSenior1green Stefan KruseSWEStandardOverall
2green Jan BodéDENStandardSenior2green Johan BerghSWEStandardOverall
3green Flemming ChristiansenDENOpenSuperSenior3green Andreas JohanssonSWEProductionOverall
4green Heidi BolineDENOpenLady   
5green Søren LarsenDENProductionOpticsSenior   
6green Jess LundDENOpenOverall   
7green Aleksandar DuracovDENOpenOverall   
8green Izabela DuracovaDENOpenLady   
9green Torben SkjoldborgDENStandardSenior   
10green Anders EgeskovDENOpenOverall   
11green Amjad AliDENProductionOverall   
12green Akif Ersoy ErciyasDENStandardOverall   
      
Squad 19Mainmatch only Czwartek (speedsquad)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 20Mainmatch only Piątek (speedsquad)Ilość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Henrik LerfeldtDENOpenSenior1green Jonas WinbergSWEStandardOverall
2green Christian DeuberGERProductionOpticsOverall   
      
Squad 21Mainmatch Czwartek and Piątek (paid competitors)Ilość miejsc: 45, wolnych: 6Squad 22RO Czwartek - Niedziela Not ShootingIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Neil BurrowsNIRProductionOverall1   
2green Adrian JonesGBRStandardSenior2   
3green Heidrun LungAUTOpenLady3   
4green Gerhard LungAUTOpenSenior4   
5green Matteo BonfantiESTProductionOpticsOverall5   
6green Hugh DalyIRLStandardSenior6   
7green Jelena KullESTStandardLady7   
8green Hampi BroschSUIClassicSenior8   
9green Peter DörgesGERClassicSenior9   
10green Georg KalmeESTProductionSuperSenior10   
11green Artur KalmeESTOpenOverall11   
12green Viola MoserGERProductionLady12   
13green Emilia KabatekGERProductionLady13   
14green Jürgen BraunGERProductionSenior14   
15green Paul HintzeGERProductionJunior15   
16green André KsyckiGERProductionOverall16   
17green Richard SköldGERStandardOverall17   
18green Marcus HerrmannGERStandardOverall18   
19green Heinz SchürmannGERClassicSenior19   
20green Rudi LaneNIRProductionOverall20   
21green Juri KidjajevESTProductionOverall21   
22green Fabian HägeGERProductionOverall22   
23green Jens ForsgrenSWEProductionOverall23   
24green Peter HenriksenDENProductionOpticsOverall24   
25green Anne-Kristine HardawayNORProductionLady25   
26green André WenzelGERProductionOverall26   
27green Benjamin HeuerGERProductionOverall27   
28green Marco PoppenhusenGERProductionOverall28   
29green Jakob AndersenDENStandardOverall29   
30green Dariusz KowalczykNOROpenOverall30   
31green Dirk BarteltGERStandardSuperSenior31   
32green Bastian HippGERStandardOverall32   
33green Svenja LehmannGERClassicLady33   
34green Henrik BechDENStandardOverall34   
35green Kasper AdrianDENOpenOverall35   
36green Camilla JustDENProductionLady36   
37green Frederik JunkuhnDENOpenOverall37   
38green Jacob HattDENOpenOverall38   
39green Mats KarlssonSWEProductionOpticsOverall39   
40   40   
41   41   
42   42   
43   43   
44   44   
45   45   
      
Squad 23Helpers Czwartek - Niedziela Not ShootingIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 24RO MainmatchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Michel Zohar_HelpDENProductionOverall1green Kent WesterlundSWEStandardOverall
2green Andreas Hansen_HelpDENProductionOverall2green Bernd DijkmanNEDProductionSenior
3green Bjørn Severin_HelpDENProductionOverall3green Patrick CoolenNEDOpenSenior
4green Runi Skoubjerg_HelpDENProductionOverall4green David LandeweerNEDRevolverSuperSenior
   5green Pieter DekkerNEDOpenSuperSenior
   6green Bjørn LindbladNORProductionSenior
   7green Paul SmythNIRProductionSuperSenior
   8green Marie CummingsNIRProductionLady
   9green David CowanNIROpenSuperSenior
   10green Ian SharpNIRProductionOverall
   11green Philip RogersNIRProductionSenior
   12green Mo CairnsNIRProductionOverall
   13green Olle LindskogSWERevolverSenior
   14green Bengt BäckströmSWEClassicSenior
   15green Carsten KrauseGERProductionOpticsSenior
   16green Håkan EklundSWERevolverOverall
   17green Göran JanssonSWEOpenSuperSenior
   18green André MartenGERProductionOverall
   19green Rainer WilhelmGERProductionOpticsSuperSenior
   20green Thomas AndersenDENProductionOverall
   21green Einar BakkeNORRevolverOverall
   22green Göksel BöttcherGERStandardOverall
   23green Kai DonathGERStandardSenior
   24green Fabian KäsbergerGERRevolverJunior
   25green Hans-Jörg KäsbergerGERRevolverOverall
   26green Jörn-Rolf HeinrichGERProductionSuperSenior
   27green Jan HoekstraNEDStandardOverall
   28green Hans LarsenDENStandardOverall
   29green Styra LukaszGERStandardOverall
   30green Lasse PoulsenDENStandardOverall
   31green Michiel RuiterNEDProductionOverall
   32green Rüdiger SchubertGEROpenSenior
   33green Martyn SpenceDENProductionSenior
   34green Rainer StettnischGEROpenSenior
   35green Kenneth SvendsgaardDENProductionOpticsOverall
   36green Kristian SöderströmSWEProductionSenior
   37green Tore VarlidNORProductionOverall
   38green Rasmus WordolffDENProductionOpticsOverall
   39green Ronald PoolmanNEDOpenSenior
   40green Karsten ErfortDENProductionOverall
   41green Michael KahlGERStandardOverall
   42green Oliver LauGERProductionSenior
   43green Kyrre LeeNORProductionOpticsSenior
   44green Wiebke DrosselGERStandardLady
   45green Daniel HolmbergSWEOpenOverall
   46green Boris NilssonSWEProductionSenior
   47green Jannich LowDENProductionOpticsOverall
   48green Claus Dyrholm SjøholmDENOpenSenior
   49green Hajo JürgensGERProductionOpticsSenior
   50green Michael LowDENRevolverOverall
   51green Lotte Høst Dyrholm SjøholmDENOpenLady
   52green Daniel PrehnGERStandardOverall
   53green Tanja ArnoldSUIProductionLady
   54green Alain ArnoldSUIProductionOverall
   55green Reinhard KelterbaumGERProductionSuperSenior
   56green Michaela PrehnGERStandardLady
   57green Anders GunbjørnsenNORProductionOpticsSuperSenior
   58green Christian LeischnerGERStandardOverall
   59green Ingo TascheGERProductionSuperSenior
   60green Lars OlesenDENClassicSenior
   61green Ole MortensenDENRevolverSenior
   62green Oliver SchnoorGERProductionOverall
   63green Jørgen PedersenDENProductionSenior
   64green Daniel PerssonSWEOpenOverall
   65green Henrik LaursenDENStandardOverall
   66green Olaf SchnoorGERProductionSenior
   67green Markus DellGERProductionOpticsOverall
   68green Andreas DellGERProductionOpticsSuperSenior
   69green Dennis MartlevDENClassicSenior
   70green Humberg BerdGERStandardSenior
   71green Dennis Kastrup JakobsenDENProductionOpticsOverall
   72green Kim FrederiksenDENClassicSuperSenior
   73green Kim WienckenDENStandardSuperSenior
   74green Benjamin RohdeGERProductionOverall
   75green Richard Vd WelNEDOpenOverall
   76green Stephan RuppGERProductionSenior
   77green Øivind JohnsenNOROpenSuperSenior
   78green Jens-Micael JohansenDENStandardOverall
   79green Finn LangkjærDENStandardOverall
   80green Laurent PerrotFRAStandardOverall
   81green Lars B. SandNORStandardOverall
   82green Bruno HageFRAProductionOpticsSuperSenior
   83green Håkan JohanssonSWEOpenOverall
   84green Frida HolmkvistSWEOpenLady
   85green Simon RavnNORProductionOverall
   86green Ingebjørn SolheimNORStandardOverall
   87green Lasse BrunborgNOROpenOverall
   88green Jens MathiesenDENStandardSenior
   89green Mari ArikeESTStandardLady
   90green Thomas KnudsenDENProductionSenior
   91green Kenneth AmmentorpDENStandardOverall
   92green Flemming JensenDENProductionOverall
   93green Xavier CandelierFRAProductionOpticsOverall
   94green Michael RippergerGERProductionOverall
   95green Fabrice HourlonFRAProductionOpticsSuperSenior
   96green Peter KramerGERStandardSenior
   97green Zean EngelbrethDENProductionOverall
   98red Timo KonttinenFINProductionSuperSenior
   99green Riku KalinenFINProductionSenior
   100green Ole Martin JorveNORProductionSenior
   101green Mats BäckströmSWEStandardSenior
   102green Allan HerløvDENStandardOverall
   103green Preben HenriksenDENStandardSuperSenior
      
Squad 25Helpers MainmatchIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Catalin PopelcaSWEProductionOverall
2green Nic KahlGERStandardSuperJunior
3green Sarah MüllerGERStandardLady
4green Øystein PaulsenNORStandardOverall
5green Michaela FoxNIRProductionLady
6green Henrik HolmDENClassicSuperSenior
7green Martin SturupDENProductionSenior
8green Henrik HaumannDENProductionOpticsSenior
9green Mie PoulsenDENClassicLady
10green Lars BuggeDENProductionSenior
11green Tim IversenDENStandardOverall
12green Manuela PerrotFRAStandardLady
13green Mikkel GudbrandDENStandardOverall
14green Morgan HolmkvistSWEStandardJunior
15green Kristina AgerbækDENProductionLady
16green Jacob LarsenDENClassicOverall
17green Brian FriisDENProductionSenior
18green Michael StefansenDENProductionOverall
19green Michael Schow RasmussenDENOpenOverall
20green Henriette DamsøDENProductionLady
21green Mich PetersenDENProductionOverall
22green Rasmus MillingDENOpenOverall
   
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Peter Af GeijerstamSWEProductionOverall
2green Mateusz BonczkowitzGERClassicOverall
3green Freya SchouDENProductionSuperJunior
4green Carl SchultzeSWEProductionOverall
5green Tobias MejbornDENOpenOverall
6green Remo SchranerSUIOpenSenior
7green Gerhard WirenfeldtDENProductionSenior
8green Kim-ove EllingsenNORRevolverOverall
9green Nicholas JanceyDENProductionOpticsOverall
10green Nicola Lo PrestiSWEStandardOverall
11green Mathias HenkingGERProductionOpticsOverall
12green Henrik ThomsenDENStandardOverall
13green Jens KönigsdorfGERClassicSenior
14green Martin SmukalGERStandardOverall
15green Folke MyrvangNORProductionSenior
16green Daniel StreibySWEProductionOverall
17green Arne BuschDENStandardSenior
18red Simon LarsenDENOpenOverall
19green Christian Bonde AndersenDENProductionOverall
20green Gert NielsenSWEStandardSuperSenior
21green Frederike JenneGERProductionLady
22green Richard KarolkoSWEProductionOverall
23red Dennis Gøtterup LarsenDENOpenOverall
24red Thomas Engen LundNORProductionOverall
25green Alexander FrissenNEDStandardSenior
26green Ben Arthur ØyeNORStandardOverall
27green Ole VictorSWEProductionSuperSenior
28green Håkon MyklebustNORClassicOverall
29red Pierre van GoldeNEDClassicSenior
30green Rebecca FriessGERProductionLady
31green Christian BirkDENStandardOverall
32green Johan MastrellDENProductionOpticsSenior
33green Uwe MohrGERStandardSuperSenior
34green Alex ElsgaardDENStandardSenior
35green Olaf GubienDENStandardSenior
36green Miguel RamosPORProductionOverall
37red Ole Christian RynningNOROpenOverall
38red Luis SondereggerSUIStandardOverall
39red Holger ZuckerGERProductionSuperSenior
40green Sune SørensenDENStandardSenior
41red Rasmus SaxildDENStandardOverall
42red Christian SchmittGERProductionOverall
43green Mirko Thiem-LanglohGERProductionOverall
44green Stefan BengtssonSWEProductionOverall
45red Rüdiger SchindlerGEROpenSuperSenior
46red Joakim KanerödSWEStandardSenior
47green Jan GrageGERStandardOverall
48green Michael SchouDENProductionOverall
49green Bert LepahéGERStandardSenior
50green Anders NerheimNOROpenOverall
51green Lars MørkNORProductionOverall
52green Inger Skjold BratliNORProductionSuperSenior
53green Frank HarikenDENProductionSenior
54green Robert SvenssonSWEProductionOverall
55red Ole André VeibergNORProductionOverall
56red Luis SolerSWEProductionOpticsOverall
57green Tone ØstrengTsigakisNZLProductionLady
58green Ole RongstedDENStandardSenior
59red Carsten HusmanDENStandardOverall
60green Bill SvendsenDENProductionOverall
61green Robert KochGERProductionOverall
62red Christian BöhmGERProductionOverall
63green Max LarsenDENStandardOverall
64red Sasa OlevicGEROpenOverall
65green Markus MöwesGERStandardOverall
66red Peter von ZeipelSWEProductionSenior
67green Dannie HøgDENProductionOverall
68green Martin SmedåSWEProductionOverall
69green Stefan WinsnesNORStandardOverall
70red Philipp WesselsGERClassicOverall
71red Stefan AnnellSWEOpenSenior
72red Henrik LenskjoldDENOpenSenior
73green Stevan KlausenDENStandardOverall
74red Helmuth BarkowskiGERProductionOpticsSenior
75green Martin ErniDENProductionOpticsSenior
76red Oliver MatussekGERProductionOverall
77green Martin HögerGERProductionOverall
78green Martin MortensenDENProductionOverall
79red Benjamin HillemNORClassicOverall
80red Frantz Glantz-JørgensenDENRevolverOverall
81green Desirée MadsenSWEProductionLady
82green Jesper HelmersenDENProductionOverall
83red Espen FinsetNORProductionOverall
84red Frede StenslieNORProductionOverall
85red Anders UrbanDENOpenOverall
86green Paul HopkinsGBRStandardSenior
87red Örjan AngréSWEProductionOpticsOverall
88red Joachim JockeSWEStandardSenior
89green Ola MalmqvistSWEStandardSenior
90red Peter EliassonSWEStandardOverall
91green Christian Møller DanekildeDENProductionOverall
92green Toni CelanSWEProductionOpticsSenior
93red Bo Stampe MadsenDENStandardOverall
94red Ola CarlssonSWEProductionOpticsOverall
95green Faj TranSWEClassicOverall
96red Daniel JohnsonSWEProductionOverall
97green Magnus AbelssonSWEProductionOverall
98red Ronnie HolmenNORProductionOpticsOverall
99green Per Ainel HansenNORProductionOverall
100red Johan HansenSWEOpenOverall
101red Gregor FreiSUIProductionOpticsOverall
102red Jonathan KennedyNOROpenSenior
103green Glen HylanderNORProductionOverall
104green Tanya Marlene TysnesNORProductionLady
105red Rune WilhelmsenNORClassicOverall
106green Kresten HellbergDENStandardSenior
107red Mario HoffmannGERProductionOpticsOverall
108red Selcuk KahramanDENProductionOpticsOverall
109red Håkan WirénSWEProductionSenior
110red Ayram ShineDENProductionLady
111green Pelle BøgedalDENProductionJunior
112green David j. AshcroftGBRProductionOpticsSenior
113green Björn BundtGERProductionOverall
114red Simen LundbakkenNORProductionOverall
115green Jakob ThorsteinssonSWEStandardOverall
116red Andreas KrälingSWEProductionOverall
117red Bob DoesNEDOpenSenior
118red Michael ØsterbergDENStandardSuperSenior
119red Stefan FischerDENOpenOverall
120red Stefan JohannessonSWEProductionOpticsSuperSenior
121red Norbert ScheifeleGERRevolverSuperSenior
122red Ralf HerrmannGERProductionOverall
123red Kim FrandsenDENClassicOverall
124green Frode MøllandNORClassicOverall
125green Declan KeoghIRLProductionSuperSenior
126red Uwe LichtensteinGERStandardSenior
127red Norah ThomsenDENClassicLady
128red Andreas DankoDENClassicOverall
129green Ruud MolenaarNEDStandardOverall
130red Ben VermeerenNEDProductionOpticsOverall
131red Björn MattssonSWEProductionOverall
132red Herbert KraftGERStandardSuperSenior
133red Lisa KraftGEROpenLady
134green Thomas KnaackGERStandardSenior
135red Mikael ÖstlingSWEProductionOpticsOverall
136red Fredrik WallinSWEProductionOpticsOverall
137red Werner SchaererSUIProductionOpticsSuperSenior
138green Winnifred KooistraNEDProductionOpticsSenior
139red Norbert KuhlmannGERProductionOpticsSuperSenior
140green Peter HerstadDENOpenOverall
141red Marcus SkogstromSWEProductionOpticsOverall
142red Bjørn GreveNOROpenOverall
143red Ada GreveNOROpenLady
144red David PhilpDENProductionSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (67)
green: potwierdzone / zapłacone (517)