Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.54 
de en fr nl es pt ru hu pl

Wiechlice Shotgun Cup

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin14.-16.05.2021
Ostateczny termin28.04.2021 18:00
Rodzaj meczuIPSC Shotgun
Poziom3
Ilość torów14
Liczba strzałów164 rounds birdshot, 16 rounds Buckshot (9 pellets maximum), 16 rounds slug
Strzelany w1 Tag
Opłata startowa490,- Złoty / EUR 110,-

Strzelcy, którzy chcą strzelać z karabinu i strzelby płacą 800,- zł / 180,- euro

po 28. kwietniu nie będzie zwrotu opłaty startowej

Uczestnicy z listy oczekujących płacą dopiero po zmianie rezerwacji na match.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorGeno Sioda, Christian Leischner
RangemasterMarkus Pack
StatsdirectorN. N.
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie się na adres ipsc.match@gmail.com

W przypadku przelewu wpisowego napisz Polish360° i numer startowy jako cel wykorzystania.

Prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: PL48 1090 2011 0000 0001 4727 4726
BIC: WBKPPLPPXXX

Polscy strzelcy:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: 03 1090 2011 0000 0001 4727 4566
BIC: WBKPPLPPXXX


ogłoszeniehtml (So 11 Apr 2021 13:59:01 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open24 112845
Modified13 13118
Standard231612547
Standard Manual19  6530
Suma79183319140
GER76
POL27
BLR7
BEL6
AUT6
CZE5
FRA5
DEN3
NED2
BUL1
SVK1
EST1
presidentsmedals4
presidentsmedals7

Squad 1Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 2Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ingo Rauthmann SGGEROpenOverall1red Mickael MarcandFRAOpenOverall
2red Michael FuchsGERStandard ManualOverall2red Christelle PaceFRAOpenLady
3red Tomasz KosinskiPOLOpenOverall3green Herve ClouetFRAOpenSuperSenior
4red Maciej KublickiPOLModifiedOverall4red Bertrand PatrzekFRAStandard ManualSenior
5red Keith MarshallBELModifiedSenior5red Philippe GoyFRAStandard ManualOverall
6red Andreas FusseneckerGERModifiedOverall6red Feliks BaczkowiczGERStandardSuperSenior
      
Squad 3Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1Squad 4Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas LukoschekGEROpenSenior1red Björn BundtGERStandardOverall
2red Mirko Thiem-LanglohGERStandardOverall2red Rob KistersNEDStandard ManualSenior
3red Rainer StettnischGEROpenSenior3red Johan KoekNEDStandard ManualOverall
4red Carsten KrauseGERModifiedSenior4red Piotr HvozdzPOLStandard ManualOverall
5red Fabian HägeGEROpenOverall5red Jens DannenbergGERStandardOverall
6   6   
      
Squad 5Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 6Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Sebastian DźwigPOLModifiedOverall1red Marta SarnaPOLStandardLady
2red Krzysztof KrawczykPOLStandardOverall2red Piotr NiewiadomskiPOLOpenOverall
3red Przemyslaw ZdralPOLStandard ManualOverall3   
4red Rafał KochanowiczPOLStandard ManualSenior4   
5red Karol NarowskiPOLStandardOverall5   
6red Krzysztof KolowcaPOLOpenSenior6   
      
Squad 7Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 3Squad 8Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wiktoria SzymaniakPOLStandardLady1   
2red Szymon RendchenPOLStandard ManualOverall2   
3green Paweł KaniaPOLStandard ManualOverall3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 9Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 4Squad 10Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marcin TausiewiczPOLOpenOverall1red Szymon JarosiewiczPOLModifiedOverall
2red Magda NiedzieskaPOLStandardLady2red Lukasz LozykPOLOpenOverall
3   3red Marcin NowakPOLStandardJunior
4   4red Bartosz RaduchowskiPOLStandard ManualOverall
5   5red Dimitar DimitrovBULOpenSuperSenior
6   6   
      
Squad 11Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 4Squad 12Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Daniel OstrowskiPOLModifiedOverall1   
2red Tomasz KosińskiPOLModifiedOverall2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 13Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6Squad 14Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 2Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wießner BerndGERStandardSuperSenior1red Michael RippergerGERStandardOverall
2red Jochen TürkGERStandardSenior2red Karrer MartinGERModifiedOverall
3red Franziska LeypoldtGERStandardLady3red Paul SartorGERStandardOverall
4red Johannes LohrerGEROpenOverall4red Maximilian BaumannGERStandard ManualOverall
5red Robin LeypoldtGERModifiedOverall5red Lothar RingGERStandard ManualSuperSenior
6red Oliver SpoernerGERStandardSenior6red Kilian RingGERStandard ManualSuperSenior
7red Herbert KraftGEROpenSuperSenior7   
8   8   
9   9   
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christian JurczykGEROpenOverall1green Michael HoerGERModifiedOverall
2red Markus ZeilbeckGERStandardOverall2green Ulrike EndertGERModifiedLady
3green Jan SousedekGERStandardOverall3green Melanie ZwillingGERStandardLady
4green Martin MajhenicGERStandardOverall4   
5red Martin KunzGERStandardOverall5   
6red Klaus-Peter DoseGEROpenSuperSenior6   
7red Bernd OttGERStandardSuperSenior7   
8green Andreas MengeringGEROpenSenior8   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Ole MortensenDENStandardSenior1red Thierry LoppeBELStandardSenior
2green Bo Stampe MadsenDENStandardOverall2red Pierre BrochardBELStandard ManualSuperSenior
3green Kim FrandsenDENStandardOverall3red John ConstantBELStandardSenior
4red Jorn HoleschovskyGERStandardOverall4red Emmanuel GérardBELStandard ManualSuperSenior
5   5green Aare SosaarESTStandard ManualSuperSenior
6   6red Niels van LooBELStandardOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mark GerlingGERStandard ManualOverall1red Thomas WinterGEROpenSenior
2red Alexander SchottGEROpenOverall2red Stefan SemmlerGEROpenSenior
3red Michael JiracekGEROpenOverall3red Hubert KrollGEROpenSuperSenior
4   4red Rico MoscardiniGERStandardSenior
5   5red Thomas StreitGEROpenSenior
6   6red Kai DonathGERStandard ManualSenior
7   7red Udo MohrlüderGERStandardSenior
8   8red Stephan PreußGEROpenSenior
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Winfried FürstAUTStandardOverall1red Maciej WielogorskiPOLStandardOverall
2red Walter FroschauerAUTStandardOverall2   
3green Peter NuhrAUTStandard ManualOverall3   
4red Peter HaselböckAUTOpenSenior4   
5red Gerhard SchifferAUTStandardSuperSenior5   
6red Patrick SchifferAUTStandardOverall6   
7   7   
8   8   
      
Squad 25Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 26Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger GroßgergeGERStandard ManualOverall1green Reinhard MackGEROpenSuperSenior
2red Dr. Haucke HartmannGEROpenOverall2red Erwin WanzelGERStandardSenior
3   3red Helmut HeldGERStandardSenior
4   4green Josef SeilerGERStandardSuperSenior
5   5green Maximilian KratzerGERStandard ManualSenior
6   6red Steffen HubigGERStandardSenior
7   7   
8   8   
      
Squad 27Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 28Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christian SteinGERStandard ManualOverall1red Maciej BoszkoPOLStandardOverall
2red Arne BorekGERStandard ManualSenior2red Natalia BoszkoPOLStandardLady
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Vladimir BertoshBLROpenSuperSenior1green Marcel KanngiesserGERStandard ManualOverall
2red Siarhei NedbailauBLROpenSenior2red Patrick HeitkampGERStandardOverall
3green Rainer SchmidtGEROpenSenior3red Przemek MarcelaPOLStandardOverall
4red Konstantin KuriloBLROpenOverall4red Grzegorz KochanPOLStandardOverall
5red Aliaksandr AheichykBLROpenOverall5   
6red Vitaly YakutikBLROpenOverall6   
7red Lasevich SiarheiBLROpenOverall7   
8red Vitaly IoskevichBLROpenOverall8   
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Uwe BütauGEROpenSenior1red Jens KloseGEROpenOverall
2green Jann BresselGERStandard ManualOverall2red Christian BaumgarthGERStandard ManualOverall
3   3red Lothar SchneiderGERStandardSenior
4   4red Gerhard PlutoGEROpenSuperSenior
5   5red Jan MarmullaGEROpenOverall
6   6red Matthias SackGEROpenOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Vitezslav BuresCZEModifiedOverall1   
2red Martin SmidCZEModifiedOverall2   
3red Jan KostakCZEStandard ManualOverall3   
4green Petr VaduraCZEOpenOverall4   
5red Tibor VinceSVKModifiedSenior5   
6red Vit HelanCZEModifiedOverall6   
7   7   
8   8   
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Simon TendickGERModifiedOverall1   
2red Joachim BeinekeGERStandardSenior2   
3red Göksel BöttcherGEROpenOverall3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 37Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 38Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 39Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 40Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 41Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 42Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Felix PietzschGERStandard ManualOverall
2   2red Thomas ReinhardtGEROpenOverall
3   3red Thomas WalzelGEROpenOverall
4   4red Jürgen PosseltGERModifiedSuperSenior
5   5red Rico MammitzschGERStandard ManualOverall
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (119)
green: potwierdzone / zapłacone (21)