Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.7 
de en fr nl es pt ru hu pl

Wiechlice Shotgun Cup

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin08.-10.04.2022
Ostateczny termin15.03.2022 18:00
Rodzaj meczuIPSC Shotgun
Poziom3
Ilość torów14
Liczba strzałów164 rounds birdshot, 16 rounds Buckshot (9 pellets maximum), 16 rounds slug
Strzelany w1 Tag
Opłata startowa490,- Złoty / EUR 110,-

Strzelcy, którzy chcą strzelać z karabinu i strzelby płacą 800,- zł / 180,- euro

po 28. marca nie będzie zwrotu opłaty startowej

Uczestnicy z listy oczekujących płacą dopiero po zmianie rezerwacji na match.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
MatchdirectorGeno Sioda, Christian Leischner
RangemasterMarkus Pack
StatsdirectorN. N.
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie się na adres ipsc.match@gmail.com

W przypadku przelewu wpisowego napisz Polish360° i numer startowy jako cel wykorzystania.

Prosimy o skorzystanie z następujących danych bankowych:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: PL48 1090 2011 0000 0001 4727 4726
BIC: WBKPPLPPXXX

Polscy strzelcy:
Santander Bank Polska S.A.
Josef Ullmann
IBAN: 03 1090 2011 0000 0001 4727 4566
BIC: WBKPPLPPXXX


ogłoszeniehtml (Di 19 Okt 2021 22:44:03 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open34 4211069
Modified16  6325
Standard44111271093
Standard Manual27 19542
Suma1211166328229
GER127
POL37
FRA12
AUT9
BLR8
BEL8
SUI6
GBR5
CZE5
FIN4
DEN3
NED2
SVK1
BUL1
ITA1
presidentsmedals4
presidentsmedals8

Squad 1Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 2Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ingo Rauthmann SGGEROpenOverall1red Mickael MarcandFRAOpenOverall
2red Michael FuchsGERStandard ManualOverall2red Christelle PaceFRAOpenLady
3red Tomasz KosinskiPOLOpenOverall3red Bertrand PatrzekFRAStandard ManualSenior
4red Maciej KublickiPOLModifiedOverall4red Philippe GoyFRAStandard ManualSenior
5red Keith MarshallBELModifiedSenior5red Feliks BaczkowiczGERStandardSuperSenior
6red Andreas FusseneckerGERModifiedOverall6red Bartosz KRÓLSKIPOLStandard ManualOverall
      
Squad 3Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 4Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas LukoschekGEROpenSenior1red Björn BundtGERStandardOverall
2red Mirko Thiem-LanglohGERStandardOverall2red Rob KistersNEDStandard ManualSenior
3red Rainer StettnischGEROpenSenior3red Johan KoekNEDStandard ManualOverall
4red Carsten KrauseGERModifiedSenior4red Piotr HvozdzPOLStandard ManualOverall
5red Fabian HägeGEROpenOverall5red Christian PetersGEROpenSenior
6green Sebastian ModesGERStandardOverall6red Michael SalzerGEROpenSuperSenior
      
Squad 5Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 6Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Sebastian DźwigPOLModifiedOverall1red Marta SarnaPOLStandardLady
2red Przemyslaw ZdralPOLStandard ManualOverall2red Piotr NiewiadomskiPOLOpenOverall
3red Rafał KochanowiczPOLStandard ManualSenior3red Przemek MarcelaPOLStandardOverall
4red Karol NarowskiPOLStandardOverall4green Grzegorz KochanPOLStandardOverall
5red Krzysztof KolowcaPOLOpenSenior5red Maciej BoszkoPOLStandardOverall
6red Mariusz WnorowskiPOLStandard ManualOverall6red Natalia BoszkoPOLStandardLady
      
Squad 7Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 8Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wiktoria SzymaniakPOLStandardLady1red Alexandre AlardFRAOpenOverall
2red Szymon RendchenPOLStandard ManualOverall2red Sebastien RuscheFRAStandard ManualOverall
3green Paweł KaniaPOLStandard ManualOverall3red Seb terkiFRAStandardOverall
4red Oliver LauGERStandard ManualSenior4red Olivier MourierFRAStandard ManualOverall
5red Wiebke DrosselGERStandard ManualLady5red Martin HögerGEROpenOverall
6red Przemysław MillerPOLOpenOverall6red Bastien MartiasFRAStandardOverall
      
Squad 9Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0Squad 10Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marcin TausiewiczPOLOpenOverall1red Szymon JarosiewiczPOLModifiedOverall
2red Magda NiedzieskaPOLStandardLady2red Lukasz LozykPOLOpenOverall
3red Leszek StepuraPOLOpenSenior3red Marcin NowakPOLStandardJunior
4green Dimitar DimitrovBULOpenSuperSenior4red Bartosz RaduchowskiPOLStandard ManualOverall
5red Łukasz ŁupkowskiPOLStandardOverall5red Artur PolańskiPOLStandardOverall
6red Łukasz BanaśPOLStandardOverall6red Christophe MaryeFRAStandard ManualOverall
      
Squad 11Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1Squad 12Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Daniel OstrowskiPOLModifiedOverall1red Graham MitchellGBRModifiedSenior
2red Tomasz KosińskiPOLModifiedOverall2red Adrian GinzlerGBROpenSenior
3red Radoslaw TrubowiczPOLStandardOverall3red Timothy WardGBRStandardOverall
4red Łukasz KortasPOLStandardOverall4red Stuart GreenerGBRModifiedSenior
5red Michał GolonkaPOLStandardOverall5   
6   6   
      
Squad 13Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6Squad 14Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wießner BerndGERStandardSuperSenior1red Michael RippergerGERStandardOverall
2red Jochen TürkGERStandardSenior2red Karrer MartinGERModifiedOverall
3red Franziska LeypoldtGERStandardLady3red Paul SartorGERStandardOverall
4red Johannes LohrerGEROpenOverall4red Maximilian BaumannGERStandard ManualOverall
5red Robin LeypoldtGERModifiedOverall5red Max AlbrechtGERStandardSenior
6red Oliver SpoernerGERStandardSenior6red Patrick DuryGERStandardOverall
7red Herbert KraftGEROpenSuperSenior7red Sebastian HofGERStandardOverall
8red Dirk SpredemannGERStandardOverall8red Darren HopleyGBRStandardSenior
9red Daniel KohleGERStandardOverall9red Karin PeerAUTStandardLady
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 9, wolnych: 0Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christian JurczykGEROpenOverall1red Tino GrafGERStandardSenior
2red Markus ZeilbeckGERStandardOverall2red Sven GläserGERModifiedOverall
3green Jan SousedekGERStandardOverall3red Christian SchwarzGERStandardSenior
4green Martin MajhenicGERStandardOverall4red Hans-Peter GrimmGERModifiedSuperSenior
5red Martin KunzGERStandardOverall5red Charlotte GrimmGEROpenLady
6red Klaus-Peter DoseGEROpenSuperSenior6red Piotr ZiomekPOLStandardOverall
7red Bernd OttGERStandardSuperSenior7   
8green Andreas MengeringGEROpenSenior8   
9red Olga DausGERStandardLady9   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Ole MortensenDENStandardSenior1red Thierry LoppeBELStandardSenior
2green Bo Stampe MadsenDENStandardOverall2red Pierre BrochardBELStandard ManualSuperSenior
3green Kim FrandsenDENStandardOverall3red John ConstantBELStandardSenior
4red Jorn HoleschovskyGERStandardOverall4red Emmanuel GérardBELStandard ManualSuperSenior
5red Dieter ReichardtGERStandard ManualSuperSenior5red Niels van LooBELStandardOverall
6red Jürgen ReichardtGERStandardSuperSenior6red Jurgen RonsseBELStandardSenior
7green Horst P. BeckGERModifiedSenior7red Jan KraushaarGERStandardOverall
8red Nico KroneGERModifiedOverall8red Jean-Jacques DeomBELOpenSenior
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mark GerlingGERStandard ManualOverall1red Thomas WinterGEROpenSenior
2red Alexander SchottGEROpenOverall2red Stefan SemmlerGEROpenSenior
3red Klaus MöllerGERModifiedSuperSenior3red Hubert KrollGEROpenSuperSenior
4red Stanislas PotockiFRAStandardSuperSenior4red Rico MoscardiniGERStandardSenior
5red Yves BalandrauxFRAStandardSuperSenior5red Thomas StreitGEROpenSenior
6   6red Kai DonathGERStandard ManualSenior
7   7red Udo MohrlüderGERStandardSenior
8   8red Peter KohzGEROpenSuperSenior
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Winfried FürstAUTStandardOverall1red Maciej WielogorskiPOLStandardOverall
2red Walter FroschauerAUTStandardOverall2red Markus MeichtrySUIStandardSuperSenior
3green Peter NuhrAUTStandard ManualOverall3red René EbertSUIStandardSenior
4red Peter HaselböckAUTOpenSenior4red Daniel WaldmannSUIStandardSuperSenior
5red Gerhard SchifferAUTStandardSuperSenior5red Stefan BircherSUIStandardOverall
6red Patrick SchifferAUTStandardOverall6red János Ferenc StockbauerSUIStandardSenior
7   7   
8   8   
      
Squad 25Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 26Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger GroßgergeGERStandard ManualOverall1green Erwin WanzelGERStandardSenior
2red Dr. Haucke HartmannGEROpenOverall2red Helmut HeldGERStandardSenior
3red Harald WagnerAUTOpenSenior3green Josef SeilerGERStandardSuperSenior
4red Ulrike WagnerAUTOpenLady4red Steffen HubigGERStandardSenior
5   5red Roland BaageGEROpenSuperSenior
6   6red Dietmar WünschGERStandardSenior
7   7red Holger KuhnGERStandardSenior
8   8green Jens K H. DannenbergGERStandardSenior
      
Squad 27Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 3Squad 28Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Christian SteinGERStandard ManualOverall1red Roberto GalimbertiITAStandard ManualOverall
2red Arne BorekGERStandard ManualSenior2red Tilo WursterGERStandard ManualSenior
3red Lothar RingGERStandard ManualSuperSenior3red Elena OttGERStandardLady
4red Michael WagnerGERStandard ManualOverall4red Jens KönigsdorfGERStandard ManualSenior
5red Kilian RingGERStandard ManualSuperSenior5green Henning BungertGEROpenOverall
6   6green Thomas Patrick KliemannGERModifiedOverall
7   7red Sebastian JahnkeGERStandardOverall
8   8red Jessica BaabGERStandardLady
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Vladimir BertoshBLROpenSuperSenior1green Marcel KanngiesserGERStandard ManualOverall
2red Siarhei NedbailauBLROpenSenior2red Patrick HeitkampGERStandardOverall
3green Rainer SchmidtGEROpenSenior3red Vassili VorobeichikovBLROpenOverall
4red Konstantin KuriloBLROpenOverall4green Jens JensenGERStandardSenior
5red Aliaksandr AheichykBLROpenOverall5red Markus EngelkeGEROpenSenior
6red Vitaly YakutikBLROpenOverall6red Andreas HielscherGEROpenSenior
7red Lasevich SiarheiBLROpenOverall7red Olaf SchulzGEROpenSenior
8red Vitaly IoskevichBLROpenOverall8red Dennis BeckGERStandardOverall
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Uwe BütauGEROpenSenior1red Jens KloseGEROpenOverall
2green Jann BresselGERStandard ManualOverall2red Christian BaumgarthGERStandard ManualOverall
3red Mikael EkbergFINStandardSenior3red Lothar SchneiderGERStandardSenior
4red Marko ReinikainenFINStandardSenior4red Gerhard PlutoGEROpenSuperSenior
5red Jaakko ViitalaFINStandard ManualOverall5red Jan MarmullaGEROpenOverall
6red Petteri SaloFINStandardSenior6red Matthias SackGEROpenOverall
7green Patrick RoosSUIStandard ManualOverall7green Almuth KapallaGERStandardLady
8red Theo TervingGERStandardSenior8red Matthias GedeonGEROpenSuperSenior
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Vitezslav BuresCZEModifiedOverall1red Steven KummerGEROpenOverall
2green Martin SmidCZEModifiedOverall2red Detlev AuresGEROpenSenior
3green Jan KostakCZEStandard ManualOverall3red Claudia RemekGEROpenLady
4green Petr VaduraCZEOpenOverall4red Arne LentzGEROpenSenior
5red Tibor VinceSVKModifiedSenior5red Volkan DüzGEROpenOverall
6red Vit HelanCZEModifiedOverall6red Oliver ReinlGEROpenOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Simon TendickGERModifiedOverall1green Robert MaaßGERStandardOverall
2red Joachim BeinekeGERStandardSenior2green Birk StreßmannGERStandardOverall
3red Göksel BöttcherGEROpenOverall3red Eduard KleinGEROpenOverall
4red Patrick PikeljGEROpenOverall4red Florian KnackGERStandardOverall
5red Henning KrügerGEROpenOverall5   
6red Nina LehmannGERStandardLady6   
7   7   
8   8   
      
Squad 37Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 38Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 39Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 40Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Dominic OttoGERStandardOverall
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 41Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 42Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Felix PietzschGERStandard ManualOverall
2   2red Thomas ReinhardtGEROpenOverall
3   3red Thomas WalzelGEROpenOverall
4   4red Jürgen PosseltGERModifiedSuperSenior
5   5red Rico MammitzschGERStandard ManualOverall
6   6red Mänz PosseltGERModifiedOverall
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (199)
green: potwierdzone / zapłacone (30)