Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.51g 
de en fr nl es pt ru hu pl

Wiechlice Rifle Cup

RegionPOL
KlubChristian Leischner
Viktoriastr. 17
58636 Iserlohn
E-Mail: ipsc.match@gmail.com
Tel.: +49 176 22638089
Miejsce zawodówWiechlice, 67-300 Polen / GPS: 51.561946, 15.609367
Termin14.-16.05.2021
Ostateczny termin28.04.2021 18:00
Rodzaj meczuIPSC Rifle
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 230
Strzelany w1 Tag
Opłata startowa440,- Zloty / EUR 100,-

Strzelcy, którzy chc? strzela? z karabin i strzelba p?ac? 800, - z? / 180, - euro

po 28. kwiecie? ni? bedzie zwrotu op?aty startowej

Uczestnicy z listy oczekuj?cych p?ac? dopiero po zmianie rezerwacji na kwiecie?.
Statusfinalny
KontaktChristian Leischner
ipsc.match@gmail.com
Matchdirector
RangemasterOliver Lau
StatsdirectorN. N.
Komentarzeweitere Informationen:
ROs prosimy o meldowanie si? na adres ipsc.match@gmail.com

Dane kontaktowe banku zostan? niezw?ocznie opublikowane.


ogłoszeniehtml (Mo 18 Jan 2021 22:20:09 CET)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open45536995
Standard3 6211
Standard Manual1   1
Suma4954211107
GER72
GBR8
SWE5
BEL4
CZE4
POL4
AUT4
NED3
EST2
FRA1
presidentsmedals2
presidentsmedals4

Squad 1Piątek  08:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 2Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Wießner BerndGERStandardSuperSenior1red David JoyGBROpenSenior
2red Jochen TürkGEROpenSenior2red James NixonGBROpenOverall
3red Karsten BeckerGEROpenSuperSenior3red Colin AldenGBROpenSenior
4red Rainer DegnerGEROpenSenior4red Mel RedfordGBROpenSuperSenior
5red Frank RothGEROpenSenior5red Wiktoria SzymaniakPOLOpenLady
6red Gunther KöcherGEROpenOverall6   
7red Darren HopleyGBRStandardSenior7   
      
Squad 3Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 1Squad 4Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Winfried FürstAUTOpenOverall1red Ulrike EndertGEROpenLady
2red Walter FroschauerAUTOpenOverall2red Michael HoerGEROpenOverall
3red Peter NuhrAUTStandard ManualOverall3red Michael ReiterGEROpenSenior
4red Feliks BaczkowiczGEROpenSuperSenior4red Klaus HofrichterGERStandardSenior
5red Peter HaselböckAUTOpenSenior5red Gabriel LindSWEOpenOverall
6   6red Rene ZwillingGEROpenOverall
      
Squad 5Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 3Squad 6Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robert MalyszkaPOLOpenOverall1red Patrick BullGERStandardOverall
2red Krzysztof LisPOLOpenSenior2red Marco SchulzGEROpenOverall
3red Maciej WielogorskiPOLOpenOverall3red Rainer SchmidtGEROpenSenior
4   4red Mohamed SoueidanGEROpenOverall
5   5red Malte RoschinskiGEROpenOverall
6   6red Oliver SpoernerGERStandardSenior
      
Squad 7Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 5Squad 8Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Killy PhilippusNEDOpenOverall1red Stephan LehmannGEROpenOverall
2   2red Sven SchlegelGEROpenOverall
3   3red Marc KleserGEROpenSenior
4   4red Frank SchmidtGEROpenSenior
5   5red Achim RimkeGEROpenSenior
6   6red Jorn HoleschovskyGEROpenOverall
      
Squad 9Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 5Squad 10Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Herbert KraftGEROpenSuperSenior1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 11Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6Squad 12Piątek  08:00hIlość miejsc: 6, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
      
Squad 13Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2Squad 14Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ingo RauthmannGEROpenOverall1red Michael LehrGEROpenSenior
2red Michael FuchsGEROpenOverall2red Sean GuinnessGBROpenSenior
3red Radim FialaCZEOpenOverall3red Herve ClouetFRAOpenSuperSenior
4red Jiří BrožCZEOpenSenior4red Rob KistersNEDOpenSenior
5red Milan HavelCZEStandardSenior5red Stefan BehrensGEROpenSenior
6red Jindřich MocCZEOpenSuperSenior6red Johan KoekNEDOpenOverall
7   7   
8   8   
      
Squad 15Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5Squad 16Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Marcel KanngiesserGEROpenOverall1red Jens KloseGEROpenOverall
2red Patrick HeitkampGEROpenOverall2red Lothar SchneiderGEROpenSenior
3red Christian BaumgarthGEROpenOverall3red Adam GajkowskiGEROpenOverall
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 17Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 18Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Andreas PfeifferGEROpenOverall1red Graham MitchellGBROpenOverall
2red Günter EbenhöhGEROpenSuperSenior2red Adrian GinzlerGBROpenSenior
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 19Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 20Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Uwe BütauGEROpenSenior1red Simon TendickGEROpenOverall
2red Jann BresselGEROpenOverall2red Göksel BöttcherGEROpenOverall
3   3red Tilo FickingerGERStandardSenior
4   4red Joachim BeinekeGEROpenSenior
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 21Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 22Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 23Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 24Sobota 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 25Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 26Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mark GerlingGEROpenOverall1red Daniel StührkGERStandardOverall
2red Martin schellGEROpenOverall2red Christo GroßmannGEROpenSenior
3   3red Andreas MengeringGEROpenSenior
4   4red Arne BorekGERStandardSenior
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 27Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 6Squad 28Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 7
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Holger GroßgergeGEROpenOverall1red Chris JoaquinGEROpenSenior
2red Dr. Haucke HartmannGEROpenOverall2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 29Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 30Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 2
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Pia ClertéSWEOpenLady1red Thomas BlechGEROpenSenior
2red Andre Du ToitSWEOpenOverall2red Emmanuel GérardBELOpenSuperSenior
3red Magnus GustavssonSWEOpenOverall3red Thierry LoppeBELOpenSenior
4red Johan LindbergSWEOpenSenior4red Karsten BlechGEROpenOverall
5   5red Pierre BrochardBELStandardSuperSenior
6   6red John ConstantBELOpenSenior
7   7   
8   8   
      
Squad 31Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 4Squad 32Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Robin LeypoldtGERStandardOverall1red Stefan SemmlerGEROpenSenior
2red Johannes LohrerGEROpenOverall2red Joerg KaehlerGEROpenSenior
3red Franziska LeypoldtGEROpenLady3red Aare SosaarESTOpenSuperSenior
4red Florian LerouxGEROpenOverall4red Silva SosaarESTOpenLady
5   5red Thomas StreitGEROpenSenior
6   6red Klaus MaierGEROpenSenior
7   7red Thomas RisseGEROpenSenior
8   8red Stephan PreußGEROpenSenior
      
Squad 33Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 34Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1red Christian JurczykGEROpenOverall
2   2red Markus ZeilbeckGEROpenOverall
3   3red Jan SousedekGEROpenOverall
4   4red Martin MajhenicGEROpenOverall
5   5red Martin KunzGEROpenOverall
6   6red Wilfried-Stefan RothGEROpenOverall
7   7red Christian BrieskornGEROpenSenior
8   8red Thomas WinterGEROpenSenior
      
Squad 35Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8Squad 36Niedziela 08:00hIlość miejsc: 8, wolnych: 8
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (107)
green: potwierdzone / zapłacone (0)