Главная страница О программе Datenschutzerklärung Server statistics Schedule more information Admin login   Версия 3.0.54 
de en fr nl es pt ru hu pl

Bracara Augusta Match 2021

РегионPOR
КлубSociedade de Tiro de Braga
Местоhttp://www.ctba.bracara.org/BRACARA/VV_Open_inform_ing.htm
Дта09-11.07.2021
Окончание регистрации30.05.2021 20:00
Тип матчаIPSC Handgun
уровнень3
Этапов18
Колличество выстреловca. 350
Выстрелено в1 day 1/2
Стоимость участияEUR 110 (including lunch ),- (для юниоров бесплатно)
Оплата
payment, after subscription by money transfer to:

Bank contact: Banco Santander Totta S.A
Address: Rua da Gandra, n.º 2, 4705-731 Celeirós BRG, Portugal
NIB: 0018 0003 4844 3022 0200 6
IBAN: PT50 0018 0003 4844 3022 0200 6
SWIFT: TOTAPTPL
Account name: Clube de Tiro Bracara Augusta
Please take care that it's identifiable who was paid for!,(NO refund possible after the end of registration)

Статусготов
Контактная персонаJosé Gonçalves
Rua da Sofia N. 22
1° Esq. Braga
E-Mail: goncalves.jose@gmail.com
Phone: +351 963 952 126
Директор матчаJosé Gonçalves
Главный судьяVictor Riubrugent
Статс судьяWinMSS
Примечания
For ROs:
  • Please register yourself for shooting during the Prematch. If you are not able to work for 3 days, please specify during registration, failure to do so will automatically assume you are working for 3 days.
  • NO registration fees for ROs working 3 days.
  • FREE accomodation for ROs during the whole match.

Announcementhtml (Fr 16 Apr 2021 10:44:24 CEST)
Список участниковhtml
Имя
Фамилия
Майл
Регион
Класс
Категория
Фактор мощностиMinorMajor
Группа
Судья
Спонсор
Примечание
I agree in the data entered above and related information (e.g. date and time of subscription, language used and the system generated access code) for the purpose of holding the related event may be saved, used and handed out to the respective organizer.
Especially the name and competitor data including division and category will be published in competitor lists and result lists.
Responsible regarding information privacy are the system operator (see impressum) and the organizer of the event as specified on the left side of this page.
For additional information see: Information Privacy Declaration
Save login data as cookie. For additional information see: Information Privacy Declaration
Класс \ Категория  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSumGeneralMayorseñora
Open8136523   
Standard16 35630   
Production35 620768   
Classic3  429   
Production Optics7 36420   
Estándar     5311
Producción     1  1
Сумма691154124156312
ESP81
POR32
FRA20
SUI8
GIB8
EST2
GER2
BLR1
FIN1
GUA1
presidentsmedals3
presidentsmedals7

Группа 1Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 6Группа 2Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 6
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Juan KretzSUIProductionOverall1red Elsa JoaquimPORStandardLady
2red Mauro XavierPORProductionOverall2red Alejandro Martinez fernandezESPProductionOverall
3red José gonzalo Araujo jerezESPProductionOverall3red Luis Montero BernardinoESPStandardOverall
4red Sergio Calzada AsencioESPProductionOverall4red Fco Javier López GarcíaESPProductionSuperSenior
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 3Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 3Группа 4Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 4
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Artem YultyyevPORStandardOverall1red Isabel maria Lapaz perezESPProduction OpticsLady
2red Igor CoadaPORStandardOverall2green JOSE Mª Ortega quesadaESPProductionOverall
3red Sergey PushkarevPORStandardSenior3green Francisco Blanco ViciosaESPProductionSenior
4red Vitaliy ChalikovPORProductionSenior4green Carlos Javier Sánchez PardoESPProductionOverall
5red Andrey VoskresenskiyESPProductionSenior5red Jose luis Lapaz perezESPEstándarGeneral
6red Uladzimir StanchykBLRProductionOverall6red Jose Martinez CanteroESPStandardOverall
7red Paulo RodriguesPORStandardOverall7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 5Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 8Группа 6Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red António PalhaPORProductionSenior1   
2red Luis CarvalhoPORProductionSenior2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 7Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10Группа 8Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 9Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 8Группа 10Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 5
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1green Bernardino Fernández MansillaESPStandardOverall1red Diana Alexandra Herrera MejíaESPProducciónseñora
2red Eduardo Muñoz PrendesESPProductionSenior2red Juan Arturo Alonso ParraESPProduction OpticsSenior
3   3red Lorenzo Frau OrtizESPClassicSuperSenior
4   4red Elisabet Frau pecoESPStandardLady
5   5red Antonio Romero DelgadoESPStandardSuperSenior
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 11Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10Группа 12Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 13Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10Группа 14Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 15Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10Группа 16Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 17Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10Группа 18Пятница 08:00 all day-Суббота 08:00h morningМесто: 10, Свободно: 10
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1   
2   2   
3   3   
4   4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      

Группа 19Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 6Группа 20Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 2
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Olivier ChrapkiewiczFRAProductionSenior1red Angel GonzlezESPStandardOverall
2red Robert MendesPORProductionOverall2red Jose Oscar LorenzoESPProductionOverall
3red Martial JbFRAProductionOverall3red Antoni LanzaESPProductionOverall
4red Patrick BadaireFRAProductionSuperSenior4red Oscar CastroESPProductionOverall
5   5red Jung WangESPProductionOverall
6   6red José Manuel GrañaESPProductionSenior
7   7red Juan FerreñoESPClassicSenior
8   8red Roberto MolaresESPClassicSenior
9   9   
10   10   
      
Группа 21Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 5Группа 22Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 0
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Aare SosaarESTClassicSuperSenior1green John HolmesGIBProduction OpticsSenior
2red Silva SosaarESTProduction OpticsLady2green Mario ApapGIBOpenSuperSenior
3red Alberto MontesESPProductionOverall3green Stephen BorgeGIBOpenOverall
4red David MagdalenaESPStandardOverall4green Rachael HermidaGIBOpenLady
5red Daniel RaposoESPStandardOverall5green Jeff PitchfordGIBProductionSenior
6   6green Shane AtheyGIBProduction OpticsSuperSenior
7   7green Edward YomeGIBOpenSuperSenior
8   8green Anthony De SotoGIBOpenSenior
9   9red Juan pablo AbascalGUAStandardOverall
10   10red Marc Clusa aguilarESPProductionOverall
      
Группа 23Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 6Группа 24Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 8
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red José CarvalhoPOROpenSenior1red Jean TardiFRAProductionOverall
2red Miguel CarvalhoPOROpenOverall2red Anne BeauvilliersFRAProductionLady
3red João Lebre de FreitasPORStandardOverall3   
4red Mario Jorge Pereira Machado de MatosGERStandardSenior4   
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 25Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 3Группа 26Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 8
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Jose antonio Gonzalez dominguezESPStandardSuperSenior1red Fernando CruzPORStandardOverall
2red Jose Ramon Asensio morenoESPStandardOverall2red José MachadoPORProductionSuperSenior
3red Juan pedro Garcia diazESPEstándarMayor3   
4red Christopher LondonESPOpenOverall4   
5red Concepcion Perez gilESPEstándarseñora5   
6red Angel Lavin campoESPOpenSuperSenior6   
7red Chema Marcos ferreroESPOpenSuperSenior7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 27Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 7Группа 28Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 4
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red César MachadoPOROpenOverall1green Annamaria ZanardiSUIOpenLady
2red Rui CenteioPORProductionOverall2green Remo SchranerSUIOpenSenior
3red Pedro Encarnação GomesPORClassicSenior3green Patrick RoosSUIStandardOverall
4   4red Christian WiprächtigerSUIStandardOverall
5   5red Gregor ReineckGERClassicOverall
6   6red Franz RöösliSUIStandardSenior
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 29Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 10Группа 30Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 1
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1red Bue Darias MedinaESPProductionSenior
2   2red Santiago Del Pozo BurruecosESPProductionOverall
3   3red Natalia Botella GalianaESPProductionLady
4   4red Javier Cabre GarciaESPProductionOverall
5   5red Alfonso Torres DiazESPProductionSenior
6   6green Angel Julian Gonzalez del OlmoESPProductionOverall
7   7red Jose vicente Turiégano LacarteESPEstándarGeneral
8   8red Gabriel Pitarch GarciaESPEstándarGeneral
9   9red Alberto Castrillo SacristánESPProductionOverall
10   10   
      
Группа 31Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 0Группа 32Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 2
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Gonzalo De la encarnacion mompelESPProductionOverall1red Andrés Jesús Montiel ReyesESPProduction OpticsOverall
2red Eduardo DeCobosESPProductionOverall2red ANDRÉS Montiel molinaESPStandardSuperSenior
3red Yuraima DiazESPProductionLady3red Jorge Gutiérrez AfonsoESPProduction OpticsOverall
4red Pilar Moreno morenteESPProduction OpticsLady4red Nestor Ibañez TovarESPProductionOverall
5red José Manuel Peral CampsESPOpenSenior5green Francisco javier Honrubia RuizESPOpenJunior
6red Juan Guerrero cabreraESPProductionOverall6red Roberto Pillado GalindoESPProductionOverall
7red Alfonso Hernandez sierraESPOpenOverall7red Santiago Garcia CansecoESPProductionSuperSenior
8red Oscar Otero garridoESPProduction OpticsSenior8red Antonio ParejaESPClassicOverall
9red Jose manuel Moreiras rajoESPProductionSuperSenior9   
10green Juan Rodriguez pintorESPStandardSuperSenior10   
      
Группа 33Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 4Группа 34Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 8
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1red Miguel RamosPORProductionOverall1red Morgan DenoyellesFRAProductionOverall
2red Mauricio SampaioPORStandardOverall2red Marie-Claude DenoyellesFRAProductionLady
3red Nuno BergaPORProduction OpticsOverall3   
4red Manuel SilvaPORStandardSenior4   
5red João MonteiroPOROpenOverall5   
6green Jérôme CzykajloFRAOpenOverall6   
7   7   
8   8   
9   9   
10   10   
      
Группа 35Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 10Группа 36Суббота 14:00h afternoon-Воскрескние 08:00h all dayМесто: 10, Свободно: 1
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1   1green Pierre-louis ChauvotFRAProduction OpticsSenior
2   2green Michel RibeiroFRAOpenSenior
3   3green Gérald MarsolFRAProductionOverall
4   4green Laurent MilleraFRAProductionSenior
5   5green Jeremie CadetFRAProduction OpticsOverall
6   6red Buenaventura Darias medinaESPProductionSenior
7   7red Marja-Leena VapanenFINStandardLady
8   8red Nicolas Arroyo NavidadESPProductionSenior
9   9red Alexandra Darias VapanenESPProductionLady
10   10   
      

Группа 37Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 0Группа 38Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 1
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1green José GonçalvesPORStandardSenior1red Jordi Hidalgo EloyESPProduction OpticsSenior
2green Hugo SimoesPORProduction OpticsOverall2green Manuel Moreno MorenoESPProductionSenior
3green Jose GuimarãesPORClassicOverall3red Horaci Bernabe pardoESPOpenOverall
4green Miguel FradePORStandardSuperSenior4green Diego Cruz MembrivezESPProduction OpticsSuperSenior
5red Carlos ParadinhaPORProductionOverall5red Victor MartinezESPProduction OpticsSenior
6red Armado RibeiroPORProductionSenior6   
      
Группа 39Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 0Группа 40Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 0
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1green Bruno HageFRAProduction OpticsSuperSenior1green Detlef SANCHEZ-REDONDO HAGLESPProductionSenior
2green António Machial PintoPORProductionOverall2green Manuel Carral DiezESPProduction OpticsOverall
3red José SousaPORProductionSenior3green Xavier CandelierFRAProduction OpticsOverall
4green Sergio RamosPORProductionSenior4green Jose DumontFRAProductionSuperSenior
5green Fabrice HourlonFRAProduction OpticsSuperSenior5green Jean FarkasFRAProductionSuperSenior
6green Cesard MeiFRAStandardSuperSenior6red JESÚS Bravo viscasillasESPProductionSenior
      
Группа 41Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 3Группа 42Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 6, Свободно: 1
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
1green Alain ArnoldSUIProductionOverall1red Christian LÓPEZ CARMONAESPProductionOverall
2green Tanja ArnoldSUIProductionLady2red Jose Rouco baoESPProductionOverall
3green Jean-François DesaugèreFRAOpenSuperSenior3green Cristina BarrosESPOpenLady
4   4green Victor RiubrugentESPOpenSenior
5   5green Javier Honrubia  de la cruzESPClassicSenior
6   6   
      
Группа 43Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 0, Свободно: 0Группа 44Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 0, Свободно: 0
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
      
Группа 45Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 0, Свободно: 0Группа 46Thursday prematch 08:00h all dayМесто: 0, Свободно: 0
НомерФИОРегионКлассКатегорияНомерФИОРегионКлассКатегория
      
red: новый и еще неопределенный (110)
green: подтвержеден (46)